Kaj beremo?

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

13. avg 2008 14:11

Mi lahko priporočate kakšno stvar v stilu Preden grem spat si stokrat skrtačim lase? Mora imeti tudi vsebino,ne samo sex. Naprimer tri hčere svoje matere mi je prehuda. mesni

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

13. avg 2008 14:37

Ježešna, Tri hčere svoje matere sem prebrala že nekaj let nazaj. Sodelavka je šla na dopust, tudi veliko bere, in je rekla, naj ji kaj tako malo bolj žgečkljivega priporočam. Ker sama najraje prebiram kriminalke in je bila omenjena knjiga edina sex sorte, sem ji to tudi prinesla iz knjižnice.

 

Čez dva dni, ko je sodelavka že ležala na plaži, sem ji poslala SMS: kako kaj?

In mi je odgovorila: Hudooooooo! No, toliko o tej knjigi,ker ste jo glih omenjale....

Titta

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

13. avg 2008 14:40

Rahlo žgečkljivi so "Moški pomenki v ruski banji" (to ni ežojev potopis, da ne bi bilo kake zablode...:)))) Sicer pa res velja 100 ljudi, 100 okusov - meni se je zdela "Pred spanjem si 100x skrtacim lase" eno neprebavljivo zaganje, pri "Treh hcerah svoje matere" sem se pa na nekaj mestih ful skrohotala...:)))) lp, proxima

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

13. avg 2008 14:51

Rada imam knjige,prav tako filme,ki imajo lepo vsebino,z kančkom erotike. Trenutno berem ta FORUM in sem na strani 71. Na strani47 sem zasledila vprašanje ZARE MARISE in mislim,da išče knjigo BES ANGELOV. mesni

Pokraculja  

član od: 13.8.2008

sporočila: 74

13. avg 2008 15:15

Hello, vidim, da smo pridne v branju... najprej lep pozdrav vsem... Od danes naprej nisem več samo opazovalka. Berem vse sorte .... trenutno... Evangelij po Mariji Magdaleni - sem že .... Križ na prsih - tudi to. Stara pajkovka Tek za zmajem - pravkar pa berem Evangelij po Pilatu... rada imam raznovrstno branje .... tudi žgečkljivo - Mandelj, Turška strast,.... - že prebrani tk, da nebo kira misla, da sem taka verska omica .... v postopku pa so še Goli vojščak Majada Belo jadro Mesijanska zapuščina in,..... Osmi poverjenik tak.. pol bo pa avgust mimo. Pokraculja

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

13. avg 2008 16:52

KOMA -Robin Cook,jo kdo pozna? Sem na strani70 od380,pa me nič ne vleče naprej,bojim pa se da ne bom kaj zamudila. mesni

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

13. avg 2008 22:12

Berem knjigo "zadnjih sedem dni".  Na Kitajskem območju delajo biološke poskuse Američani pod finančnim pokroviteljstvom Japoncev. Na ljudeh in na živalih. Povod je pa en poskus v nekem ruskem mestu l. 1979, ko je sneg zakril več sto žrtev vraničnega prisada.

Kje so vse lovke fanatikov, privržencev tovrstne vojne.....kaj so pripravljeni narediti, ...nikoli ne veš s kom imaš opravka....noro....srhljivo...še 50 strani, pa menda ne bom brala zdaj dalje, ker me je po malem groza.

Titta

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

14. avg 2008 9:48

Včeraj prebrala knjigo Panika Dese Muck. Se ne morem odločit, če mi je všeč. Vsekakor je poletno lahkotno branje. Noel

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

14. avg 2008 18:34

gajcek je napisal/a:
Ne vem, če je že kdo predlagal Kodrlajsasti piton, Marko Ješe, roman o narkomanskem življenju. Resnični dogodki pod izmišljenimi imeni - pretresljivo! gajcek
Nekaj časa nazaj sem jo prebrala in me je zelo pritegnila...jo priporočam. angie.orhideja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti