Kaj beremo?

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

22. jul 2008 12:36

hvala za predloge:) na žalost sem ugotovila, da je v kjižnjici vse izposojeno, toda zagotovo bom prebrala. fleur

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

22. jul 2008 12:57

Da ne boste pri ekstra deviškem preveč pričakovale....gre seveda za oljčno olje...je pa res super počitniško branje, no, še bolje bi ga bilo doživeto brati v Liguriji, kjer se dogaja, kot Leto dni v Provansi, sploh, če bi ga kje v Luberonu brali... Tudi Sedmi poverjenik je mega, sploh, če bi bili na Lastovu, recimo....

Ampak, nič od tega ni slabo niti pod domačo lipo ali na balkonu...pa magari brez nog v lavorju.

Aja, še noviteto. oljčni sestri dodajam, se pa v Avstraliji godi, pa Italijani imajo tudi kaj zraven.

Okus po ljubezni in recept za ljubezen sta pa tudi berljivi, pa četudi ne gledamo sivega dima z Vezuva....

 

rimljanka - zasebno mnenje

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

26. jul 2008 11:33

Stephenie Meyer: -Twighlight - New Moon - Eclipse Knjige so v angleščini ampak odlično branje. So nadaljevanja,jst sm sicer začela kr z drugo, sm šele pol pogruntala da so nadaljevanja ma se je vseeno dalo brat. Nism mogla spustit z rok, čeprou pa več k 500 strani :) evagirl

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

26. jul 2008 12:53

No, jaz sem se pa zakopala v Rod jamskega medveda...

jasna

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

29. jul 2008 15:54

mamamia je napisal/a:

MARTAQ je napisal/a:
Tek za zmajem - fantastičen roman, še boljši pa je Kri cvetlic.

 

In kako šele dober je film. Vsebino bi težko povedala, ker bi mi šlo kar na jok. Kako te usoda dohiti, ko se najmanj nadejaš, in kako je za vse v življenju treba plačati, dobro ali slabo.

 

Mamamia

mamamia
Nisem še zasledila, da je po romanu Tek za zmajem posnet film. Ali je to Kri cvetlic? Lep pozdrav sonci

RTG  

član od: 12.3.2008

sporočila: 18

29. jul 2008 17:30

Gabriele Gugetzer in Karin Stahlhut: Kuharski recepti za ljubezen,uspeh in srečo - astrorecepti (za vsako astrološko znamenje posebej) ter pretresljiva zgodba o krasni učiteljici matematike, želja po ozdravitvi ter nasveti, ki prinašajo mavrico upanja vsakomur,ki se sooča z neizprosno boleznijo (rak dojke), ŠNUDERL MARIJA ; Mavrica v pločevinki - resnična zgodba o boju za življenje. RTG

janesa  

član od: 27.5.2007

sporočila: 20

30. jul 2008 11:02

Ian McEwan: Pokora Roman za vse, ki imajo radi dobro zgodbo. janesa

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

30. jul 2008 11:19

Jaz sem si v knjižnici sposodila tri knjige o gospodu Ripleyu (Ripley pod rušo, Ripley pod vodo in še eno ??) - pač v pomanjkanju drugega branja -- naj bi bile kriminalke pa mi splooooh ne potegne, še prva ne. Je pa naša lokalna knjižnica tako zelo izropana, da bom šla pobrskat v omaro k staršem za knjigami, ki sem jih prebirala pred davnimi leti. Mogoče se še ponovno lotim Vilette od Charlotte Bronte. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

30. jul 2008 12:04

Prebrala sem knjigo Predsednikova ljubica. Izšla je nekoooč pri Prešernovi družbi. Nisem je sicer zasledila v knižnici, da bi vam predlagala odhod tja.

Je pa zanimivo branje, polno spletk in zgodb, ki dajo material za razmišljanje o politiki.....

Titta

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

30. jul 2008 12:25

titta je napisal/a:

Prebrala sem knjigo Predsednikova ljubica. Izšla je nekoooč pri Prešernovi družbi. Nisem je sicer zasledila v knižnici, da bi vam predlagala odhod tja.

Je pa zanimivo branje, polno spletk in zgodb, ki dajo material za razmišljanje o politiki.....

Titta
Cobiss jih najde malo morje , večinoma so vse proste. veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti