Kaj beremo?

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

28. avg 2015 12:49

med drugim sem prebrala tudi to knjigo slovenske avtorice in mi je bila zelo zelo všečna, lahkotna, humorna, malček romantična...priporočam: Simona Rituper - Kuharica brez licence

http://www.bukla.si/?action=books&book_id=148

 



angie :)

Sporočilo je spremenil(a) angie.orhideja dne 28. 2015 12:49

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

4. sep 2015 14:12

Z nekim posebnim namenom zopet prebrano:

France Bevk - Grivarjevi otroci

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

4. sep 2015 14:42

Česenček je napisal/a:

Eros : PSI



Česenček

 

Tudi jaz sem že dolgo v čakalni vrsti za tole knjigo. Kakšno mnenje imate o prebranem? 

helgula

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 279

4. sep 2015 15:03

Dave Pelzer: Otrok brez imena in Izgubljeni fant (prebrano) , zdaj pa še tretji del Dave. 

Resnična zgodba o grozljivih stvareh, ki jih je mati izvajala nad svojim sinom in o odraščanju pri rejnikih. 

181604

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

5. sep 2015 13:52

Včeraj začela Ljubezen v vinogradu. Bo fajn.

 

buča

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

7. sep 2015 15:47

Tyler Hamilton: Skrivna dirka

Ker sem pred leti navdušeno brala knjigo Lanca Armstronga, gledala Tour de France in občudovala kolesarje, je ta knjiga, čeprav sem že marsikaj slišala in prebrala, dodala k vsemu, le še kanček vedenja več o dopingu in zmanjšala moje zanesenjaško navdušenje, s katerim sem spremljala Tour.

Berem Gimnazijca, Igorja Karlovška. Navdušena nad jezikom, zasnovo zgodbe in toplo priporočam v branje.

Fora

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

10. sep 2015 8:24

Kakšni predlogi glede dobrih mladinskih/otroških kriminalnih zgodb v stilu 5 PRIJATELJEV, SKRIVNOSTI, ZVESTI PRIJATELJI, NOVOHLAČNIKI...

Hvala

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

10. sep 2015 13:10

MBrando, verjetno si Emila in detektive Erich-a Kästnerj-a ze predelal? Meni je to ena top knjig, ki mi je ostala v spominu iz otrostva.

Ce ti odgovarja bolj humorno zasnovan tip pripovedi z ne toliko detektivskimi vlozki kot pa je smesnih prigod, ti priporocam Branka Cosica in njegove Dozivljaje Nikoletine Bursaca ali Oslovska leta.

Iz repertoarja mojih dveh mlajsih najstnikov ti pa definitvno priporocam zgode in nezgode Oskarja in Rika nemskega avtorja Andreas-a Steinhöfel-a. Ce ti njegova Oskar, Riko in kamnita tatvina ne pride do zivega, potem res ne vem kaj ti bo. 

 

svenska

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

10. sep 2015 16:21

Jessie Burton - Miniaturistka

Pri knjigi imam mesane obcutke, ne vem tocno kam bi jo uvrstila - je berljiva, lahkotna in tezka hrati.

 

John Grisham - Tožniki

klasicna odvetniska

 

Gillian Flynn - Ni je več 

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

11. sep 2015 8:30

svenska je napisal/a:

MBrando, verjetno si Emila in detektive Erich-a Kästnerj-a ze predelal? Meni je to ena top knjig, ki mi je ostala v spominu iz otrostva.

Ce ti odgovarja bolj humorno zasnovan tip pripovedi z ne toliko detektivskimi vlozki kot pa je smesnih prigod, ti priporocam Branka Cosica in njegove Dozivljaje Nikoletine Bursaca ali Oslovska leta.

Iz repertoarja mojih dveh mlajsih najstnikov ti pa definitvno priporocam zgode in nezgode Oskarja in Rika nemskega avtorja Andreas-a Steinhöfel-a. Ce ti njegova Oskar, Riko in kamnita tatvina ne pride do zivega, potem res ne vem kaj ti bo. 

 



svenska



Wiiiiii, bravo.
Že polovica knjige  RIKO,OSKAR in SENČNE PRIKAZNI prebrane. Ko končnam triologijo, se podam v prebiranje ostalih priporočenih, razen morda Branka.
Ampak tale Riko, hihi. BINGO!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti