Kaj beremo?

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. jun 2013 6:48

rag_doll je napisal/a:

 

Naslednja že v branju: J. Nesbø: Taščica.



rag_doll



OLALA , to pa se bere PRESNETO ZANIMIVO!! Sploh pa jaz kot zgodovinar, že vedno navdušenec nad II.sv.vojno in z vsem kar je s tem povezano oz. vsaj malo diši po njej.
Super se mi zdi to prepletanje STARO/NOVO. Kot mešansje sladko kislo, kar tudi obožujem 
Kakšno je mnenje glede pisanja in zgodbe, glede na do sedaj prebrane strani? 

Bom kar dal v mojo malho POLETNEGA BRANJA!

Hvala za objavo 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

13. jun 2013 9:39

tole je sicer blog, ampak sem se odlocila da ga vkljucim, zanimivo branje.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

13. jun 2013 10:07

MBrando: Menda za Nesbøja govorijo, da je novi S. Larsson (Dekle z zmajskim tatujem oz. trilogija Milenium). Sem na dobrih 50 strani, trenutno v zgodovinskih poglavjih. Začne se dobro, prav tale zgodovinski del (strelski jarki in fronta 2. sv. vojne) pa mi ne diši preveč, ampak zagotovo je zadeva pomembna za naprej, tako da bom potrpela in ne bom preskočila. Mogoče je težava tudi v tem, da trenutno berem samo pred spanjem, ko sem že napol blentava  Glede na to, da si fen krimičev, mislim, da je tale reč zate mus, samo v knjižnicah se zanjo še precej grebejo, se mi zdi. Mogoče boš pa imel tako srečo kot jaz in jo ravno prav narajmal.

rag_doll

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

13. jun 2013 12:29

buča je napisal/a:

Berem Nekaj iz Tiffanijja (lušna, primerna za dopust).



buča

 

Danes v Sparu videla to knjigo in jo po trenutnem navdihu kar kupila. Sicer ne vem, kdaj bo na vrsti za branje, saj trenutno berem kar tri knjige, četrta pa še me čaka.

Še vedno sem pri Dekle z mandolino in Na konici noža. Zraven berem še Adamov padec (Sandra Brown), ki je čisto lahkotna.

Ravno včeraj pa sem končno dobila Ne domišljaj si! (Igor Plohl), ki opisuje "Dve leti nekega paraplegika" in je avtobiografija moškega (Igorja), ki je padel s strehe in ostal hrom. Sem bila na predstavitvi njegove knjige in moram reči, da sem bila prevzeta nad njegovo voljo, pogumom, željami... Baje, da je knjiga zelo dobra za prebrat.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

13. jun 2013 14:45

Ljubiteljem dobre knjige priporočam Novorojen,pisateljice Margaret Manzzantini.Zgodba, ki vleče do konca!

adalbert

Binko83  

član od: 18.3.2011

sporočila: 92

13. jun 2013 16:48

Simon Beckett - Kemija smrti (zaenkrat super knjiga ... )

Binko83

Magnesium  

član od: 23.12.2012

sporočila: 12

14. jun 2013 16:17

naor je napisal/a:

Tega pisatelja srečaš tudi v včerajšnji Oni in današnji Jani. Tudi jaz sem si dala tole knjigo na seznam, že mora biti v redu, če jo že tretjič bereš Magnesium.

 

Super je, res jo priporočam vsem :) Njegovo drugo knjigo, Človeško telo, mam pa pripravljeno da se je lotim ko tole končam =)

Magnesium

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. jun 2013 19:49

Vitana Mala: Sreča na vrvici
Donna Leon: Brunettijev primer NUMERO 9
Thomas Brezina: Skrivnost ledene pošasti 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Tomorrow  

član od: 25.9.2011

sporočila: 53

16. jun 2013 16:39

Za branje v senci ali na letalu priporočam: SARIN KLJUČ; jaz sem jo prebrala v enem dnevu, ko sem imela "dan zase", vmes sem utegnila it samo do wc-ja in hladilnika. 

http://www.zalozba.arsem.si/knjige/sarin-kljuc

http://www.youtube.com/watch?v=mF9GjCQKBcY

 

za dopustniško branje mamicam pa priporočam KLUB VRAŽJIH MAMIC, malce v posmeh mamicam s super sončki. 

http://www.bukla.si/?action=books&book_id=146




Sporočilo je spremenil(a) Tomorrow dne 21. 2013 19:56

Iza1976  

član od: 21.6.2013

sporočila: 38

21. jun 2013 10:39

Zapelji me...............odlična knjiga

V morju so krokodili...........

Iza1976

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti