Kaj beremo?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. mar 2015 9:55

Leopold Odlazek: Med hauzi. Spet - ampak je fajna.

lp

cervus

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. mar 2015 6:44

mamamia je napisal/a:

mojezlato je napisal/a:

Berem knjigo Enosmerna vozovnica.



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Se že odpravljata na novo pot, tokrat s sinom.

 

Jaz pa zdaj berem Iran, dežela med Perzijo in islamom.

 

mamamia
Potočnik? ---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

17. mar 2015 21:18

Berem ZID MOLKA - Astrid van Hulsen Priporočam vsem, ki se srečujete z demenco med svojimi ljubljenimi...Več vrst demence poznamo...dopustimo ljubljenim dostojanstvo do zadnjega trenutka...Knjiga vredna vsakega prostega trenutka za ljudi, ki jih ljubimo... Uživajte v branju in učite se... "Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

17. mar 2015 22:58

MBrando je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

mojezlato je napisal/a:

Berem knjigo Enosmerna vozovnica.



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Se že odpravljata na novo pot, tokrat s sinom.

 

Jaz pa zdaj berem Iran, dežela med Perzijo in islamom.

 



mamamia



Potočnik?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

Ja, MBrando, Dragan Pootočnik, Po Aziji in Zgodbah z afriških dvorišč zdaj še  Iran. Berem zelo počasi in znov vsaj malo doživljam to čudovito deželo.

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2015 6:20

mamamia: TOP!! V času študija moj naj naj profesor in še sedaj ena izmed NAJ oseb kar jih poznam. Super človek... ---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

18. mar 2015 7:46

Družba, hvala za namig. Sem brala Lenharta, zdaj čaka še Potočnik.

Kaj pa Uroš Blažko in njegovo Večno poletje? Priporočam vse tri knjige.

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

18. mar 2015 21:25

mamamia je napisal/a:

mojezlato je napisal/a:

Berem knjigo Enosmerna vozovnica.



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Se že odpravljata na novo pot, tokrat s sinom.

 

Jaz pa zdaj berem Iran, dežela med Perzijo in islamom.

 



mamamia

 

Tale zapis pa sem skoraj spregledala. Knjiga mi je zelo všeč, lepo in berljivo je napisana. Bi jo prebrala na dušek, pa mi poleg mojih dveh malčkov to najbolj ne uspeva.

Družini Osvald pa želim vso srečo na poti. 

 

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

19. mar 2015 7:19

Sophie Hannah: The Monogram Murders; The New Hercule Poirot Mystery.

Večina svetovnega spleta je dala dotično delo v totalni nič in skoraj spodkopalo mojo odločitev, da se spravim v svet, meni ljubega Poirota.
Ampak...ampaaaaak.....hvala bogu, da že lep čas poslušam sebe in si vedno poskušam ustvariti svoje mnenje. 
V dveh dnevih sem pojedel polovico knjige in mi je že žal, da po tem primeru ponovno kar lep čas ne bo novih prigod .
Morda pa se spravim na kakšen starejši primer in obudim spomine na otroška leta z AGATHA CHRISTIE knjigo v roki

Kdo od vas morda že prebral tale zadnji primer? Kako vam je?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

19. mar 2015 10:35

Jaz pa trenutno ponovno berem The Colour of Magic, prvi roman iz serije Discworld nesmrtnega Terryja Pratchetta.

Z mulčkoma pa vsak večer prebiramo Dinozavre in Bajbulčke Aleksandre Kocmut. Tudi meni so strašno simpatični.

RadaJem

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

19. mar 2015 20:14

Jojo Moyes: Ob tebi.

Kot piše v podnaslovu, resnično zadene v srce.

Kako navidez običajen človek nekomu tako spremeni življenje, na boljše, brez velikih besed...

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti