Kaj beremo?

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

11. jan 2013 17:25

kvačkarica je napisal/a:

Prebrala, Pride  ženska k zdravniku-Kluun. Česar takšnega, še nisem doživljala ob nobeni knjigi. Solze v očeh!



kvačkarica

 

Tudi jaz sem jo prebrala s takimi občutki in na koncu jokala kot dež. Morem prebrat še tretji del, nisem vedela, da sploh obstaja dokler nisem prebrala tukaj.

angie :)

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. jan 2013 17:30

Tretji del z nalovom ;Petelinčka ni toliko solzav .

Je nek povzetek ali začetek ali nekje vmes.

 

Tole zapis z Bukle.

Leta 1998 Amsterdam prekipeva od življenja. Vsi na veliko služijo denar in se zabavajo. Nič ni prepovedano, vse je mogoče. Stijn poskuša s svojim poslovnim partnerjem Frenkom unovčiti ta optimistični čas. Želita si uspeha, ugleda in dobička. Porodi se jima fantastična poslovna ideja. Mednarodno naravnana. Preprosta. Z veliko ciljno skupino.

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

13. jan 2013 22:22

Kdor ima rad kriminalke, priporočam:

Tess Gerritsen: Dvojnica, Ledeni grob, Izginule, Gospa X, Žetev

Harlen Coben: Ena sama priložnost

 

V zimskih mesecih neizmerno uživam v branju kriminalk. Vse prej naštete prebrala od konca novembra dalje. Sicer sem še nekaj lahkotnega vmes, da se adrenalin malo umiri.

 

Veronika

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

13. jan 2013 22:57

Po dobrem mesecu sem prišla do konca 1075 strani dolge ''Pillars of the Earth'' Ken-a Follett-a. Srednji vek in gradnja veličastne katedrale - ravno to dvoje me je odvrnilo od ogleda, ko so ekranizirano verzijo pred časom prikazovali na nacionalki. In sedaj, ko sem knjigo prebrala, sem na lovu za nadaljevanjem, ''World without End'' in serijo, ki si jo bom sedaj ogledala z najvecjim zanimanjem. Toplo priporocam ljubiteljem zgodovinskih ''fiction'' romanov.

svenska

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. jan 2013 6:58

Stropnik David ; Reli Dakar : dirka na konec sveta.
Christie Agatha : Po pogrebu
Blyton Enid : Cigančica Jo

Nekaj težjega za ob težki snežni odeji katera prekriva našo lepo deželico, nekaj za lahkotnost ob prebujanju oz. čaju na kavču, ter nekaj za vagabunda v meni...
Knjigo so večne. Vredne zlata!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

14. jan 2013 13:17

MBrando je napisal/a:

Stropnik David ; Reli Dakar : dirka na konec sveta.
Christie Agatha : Po pogrebu
Blyton Enid : Cigančica Jo

Nekaj težjega ...

 

In katera od teh treh je zate težka? Ne se hecat, no...

borka7

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

17. jan 2013 13:13

Ravnokar prebrala Kim Edwards-Hči varuha spominov, priporočam,ter knjigo ob kateri se boste kislo nasmejali Marina Lewicka-Kratka zgodovina traktorjev.

adalbert

Binko83  

član od: 18.3.2011

sporočila: 92

17. jan 2013 13:26

Prebrala James Patterson: Jaz, Michael Bennett (dobra - tipičen Patterson)

začela Vina Jackson: Barve strasti

Binko83

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

17. jan 2013 13:58

Prebrala Dihanje v marmor litovske pisateljice Laure Sintije Černiauskaite. Knjiga je zelo berljiva, celo poetična, prebrana na mah, ampak se kar ne morem opredeliti ali me je pritegnila ali ne. Vsebina zanimiva. Par z bolnim otrokom se odloči posvojiti dečka, ki pa se mu niti en niti drugi ne uspe približati. Ko se krhajo odnosi med parom, se porušijo tudi med ostalimi člani družine. Tu je še mračna preteklost mame, ki prihaja na površje. Več ne bom izdala, če kdo v knjižnici naleti nanjo. Zelo lepo so opisani odnosi, žalost, čustva, manjkala so pa dejstva in opisi oseb, čeprav skozi čustva lahko dobiš predstavo o nastopajočih.

Suzi

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

17. jan 2013 14:12

 

Prebrala Simona Rituper : Kuharica z licenco.

STANEJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti