Kaj beremo?

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

9. jun 2014 7:47

James Patterson,Marshall Karp...NYPD rdeči...dober krimič :)

lp goga

MaskaA  

član od: 22.10.2013

sporočila: 61

10. jun 2014 2:33

Končno sem se lotila J. Green - The Fault in Our Stars (v Slo: Krive so zvezde). Pozitivno presenečena.

 

@gogad - je fajn? Jaz sem ravno končala Pattersonovo 'Unlucky 13' pa moram rečt, da sem bila (prvič?) zelo razočarana nad 'njegovim' pisanjem oz. knjigo.

MaskaA

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

10. jun 2014 7:51

Berem Anastazijo,šestidel(Kdo dejansko smo)kar zanimivo branje ,lahkotno.

Milži

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. jun 2014 7:57

MaskaA je napisal/a:

Končno sem se lotila J. Green - The Fault in Our Stars (v Slo: Krive so zvezde). Pozitivno presenečena.

 

@gogad - je fajn? Jaz sem ravno končala Pattersonovo 'Unlucky 13' pa moram rečt, da sem bila (prvič?) zelo razočarana nad 'njegovim' pisanjem oz. knjigo.



MaskaA

Meni je bila knjiga všeč..napeta...kar težko sem odložila...

lp goga

Duracell  

član od: 2.5.2011

sporočila: 56

10. jun 2014 9:13

gogad je napisal/a:

MaskaA je napisal/a:

Končno sem se lotila J. Green - The Fault in Our Stars (v Slo: Krive so zvezde). Pozitivno presenečena.

 

@gogad - je fajn? Jaz sem ravno končala Pattersonovo 'Unlucky 13' pa moram rečt, da sem bila (prvič?) zelo razočarana nad 'njegovim' pisanjem oz. knjigo.



MaskaA

Meni je bila knjiga všeč..napeta...kar težko sem odložila...



lp goga

 

Krive so zvezde... Vredu knjiga, vendar sem toliko navdušenja prebrala po internetu preden sem jo začela brati, potem pa ko sem jo brala, mi ni bilo nič tako šokantna... Lepa vsebina in vse, ampak sem očitno pričakovala preveč :D

 

Jaz pa trenutno berem... Dance with Dragons-->Song of ice and fire. Zadnji del :) Nimam kaj komentirat, ker obožujem te knjige :) potem pa me v vrsti čaka še Hannibal in nekaj od Tess Gerittsen...



Duracell

Sporočilo je spremenil(a) Duracell dne 10. 2014 09:22

Thea86  

član od: 1.9.2010

sporočila: 22

10. jun 2014 9:13

Serija o Mercy Thompson pisateljice Patricie Briggs. Noro napeto, prav težko čakaš kako se bo zgodba odvila!!

Thea86

MaskaA  

član od: 22.10.2013

sporočila: 61

12. jun 2014 3:03

Duracell je napisal/a:

gogad je napisal/a:

MaskaA je napisal/a:

Končno sem se lotila J. Green - The Fault in Our Stars (v Slo: Krive so zvezde). Pozitivno presenečena.

 

@gogad - je fajn? Jaz sem ravno končala Pattersonovo 'Unlucky 13' pa moram rečt, da sem bila (prvič?) zelo razočarana nad 'njegovim' pisanjem oz. knjigo.



MaskaA

Meni je bila knjiga všeč..napeta...kar težko sem odložila...



lp goga

 

Krive so zvezde... Vredu knjiga, vendar sem toliko navdušenja prebrala po internetu preden sem jo začela brati, potem pa ko sem jo brala, mi ni bilo nič tako šokantna... Lepa vsebina in vse, ampak sem očitno pričakovala preveč :D

 

Jaz pa trenutno berem... Dance with Dragons-->Song of ice and fire. Zadnji del :) Nimam kaj komentirat, ker obožujem te knjige :) potem pa me v vrsti čaka še Hannibal in nekaj od Tess Gerittsen...



Duracell



Sporočilo je spremenil(a) Duracell dne 10. 2014 09:22

 

Vidiš, s tem mam jaz zadnje čase ogromne probleme - Eleganca Ježa, Stoletnik, nenazadnje 50 odtenkov sive - vse mi je blo zelo... običajno. Ne razumem pompa okrog teh knjig. Fault in Our Stars pa kot prvo že ni moj tip knjige (ne maram osladnih/šokantnih/katarzičnih 'resničnih' zgodb), ampak ker mi je pisatelj faca (nekaj časa sem rabila, da sem povezala njegov Youtube kanal z Mental Floss revijo in nenazadnje s to knjigo) in ker se trenutno tule zelo oglašuje film (ki je menda - super) sem rekla - bom pa probala. Še vedno me pozitivno preseneča :)

MaskaA

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

12. jun 2014 10:08

Meni kriminalke ne sedejo...

Sem pa včeraj začela brati:

Beth Hoffman - Reševanje Ceecee Honeycut...

klasična zgodba o ljubezni in družinskih vezeh, prepletene na velikih razdaljah, kjer ni mej, pravi biser zgodb

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

15. jun 2014 20:19

Chris Carter: (vse kar se dobi pod njegovim imenom) - triler. Zvečer jih raje nisem brala, ker potem tudi na stranišče ponoči nisem upala. 

Moycaa

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. jun 2014 21:07

Mojcaa  te popolnoma razumem

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti