Kaj beremo?

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. nov 2013 18:28

Tasha Alexander..Solze biserne...Kriminalka o dolgo načrtovanem maščevanju..

lp goga

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

2. nov 2013 19:45

goga, mene pa ni pretirano pritegnila. Kot tudi ne Crossfire trilogija po vzoru 50-ih odtenkov, priznam pa da sem prebrala samo prva dva dela, za tretjega je pa velika cakalna vrsta, tako da niti ne vem ce ga bom.

Mi je bil pa vsec Pablo Tusset: Najboljše, kar se lahko zgodi nekemu rogljičku

kot tudi Andrea Camilleri: Lončeni pes

priporocam pa se: Kate Morton: Pozabljeni vrt ki me je prijetno presenetil, saj sem po naslovni sliki pricakovala klasicni"zenski" roman, pa je dalec od tega. Je napet in skrivnosten, vec pa ne povem da ne bom spilferderber

 

 

 

 

 

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Tomorrow  

član od: 25.9.2011

sporočila: 53

2. nov 2013 20:57

Od kriminalk mi je zelo všeč TESS GERRITSEN, vendar knjige Kirurg ne upam prebrat. 

Ravno sem prebrala knjigo DIVJA PRAVICA od PHILLIPa MARGOLINa in priznam, da sem na sredi knjige pokukala na konec... Pa je bila knjige kljub temu še vedno zeloooo napeta. Zelo dobra kriminalka. 

vsebina: http://www.emka.si/divja-pravica/PR/34899

 

 

 

 

 

 

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. nov 2013 22:55

rebecca je napisal/a:

goga, mene pa ni pretirano pritegnila. Kot tudi ne Crossfire trilogija po vzoru 50-ih odtenkov, priznam pa da sem prebrala samo prva dva dela, za tretjega je pa velika cakalna vrsta, tako da niti ne vem ce ga bom.

Mi je bil pa vsec Pablo Tusset: Najboljše, kar se lahko zgodi nekemu rogljičku

kot tudi Andrea Camilleri: Lončeni pes

priporocam pa se: Kate Morton: Pozabljeni vrt ki me je prijetno presenetil, saj sem po naslovni sliki pricakovala klasicni"zenski" roman, pa je dalec od tega. Je napet in skrivnosten, vec pa ne povem da ne bom spilferderber

Rebecca,,Alexandrovo berem od prvega dela,ko je glavna junakinja Emily razrešila smrt prvega moža...tako da z zanimanjem še naprej spremljam,kaj se ji dogaja :)

 

 

 

 

 

 



"Stressed is desserts spelled backwards!"

lp goga

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

3. nov 2013 12:34

Goga, saj ni slab, le meni ni sedel. Zdel se mi je malo prevec razvlecen, prevec obnavljanja prejsnih delov,

"Stressed is desserts spelled backwards!"

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. nov 2013 17:05

Grozni Gašper in strašljivi snežak; Grozni Gašper in božične želje; Grozni leksikon: telo in Grozni leksikon: hrana.

Človek mora vedeti, kakšno darilo bo poklonil, ne? Grozno vzgojne te knjige sicer niso (bolj se nagibajo k groznemu kot vzgojnemu, toda, bodimo pošteni, takšen je tudi naslov), ampak zelo realno odslikujejo vsakdanje življenje nekega mojega bolj majhnega sorodnika (moja hči sicer pravi, da je tak postal potem, ko je prebral prve knjige iz te zbirke - moje darilo, se ve - ampak se mi zdi, da rahlo naklada).

lp

P.s. Tele grozote zgoraj so me tako prestrašile, da sem skoraj pozabila: A. Christie: Nemesis

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

3. nov 2013 17:20

Sicer ne berem ta hip, ampak, elaphus, si me spomnila, da je čas, da spet vzamem v roke: Odvratne rime Roalda Dahla. Odvratno. (Ne, ni res - v resnici so prav prikupne!)

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti