Kaj beremo?

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

10. okt 2013 5:47

Agatha Christie..Mirujoči umor...Bistra Miss Marple   in stripi DYLAN DOG, ampak SEVEDA v SR.- HRVAŠČINI
Končujem pa tudi Kilian: Teči ali umreti. Sila priporočam!
Sem tudi nekje tam, draga GOGAD

Nekaj za premostitev ko čakam na Läckberg: Kamnosek


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

ela113  

član od: 26.4.2011

sporočila: 134

10. okt 2013 8:43

Isto kot MBrando, Mirujoči umor, v nadaljevanju Za pest rži... Miss Marple obvlada

Pred tem pa prebrala Prelita kri slovenskega avtorja... zelo zanimivo avtor naplete zgodbo, ampak knjiga mi je na koncu pustila kup odprtih vprašanj in tega pri knjigah ne maram...

Zdaj sem pa začela Jo Nesbo: Taščica. Bere se obetavno.

ela113

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. okt 2013 19:35

MBrando..  in spet...Agatha Christi..Gospa McGinty je mrtva...tokrat Poirot raztura..

lp goga

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

10. okt 2013 20:36

Nobelovko Alice Munro: Preveč sreče in potem še Sovraži me, rad me ima, dvori mi, ljubezen da, mož in žena sva, sem ravnokar prinesla iz knjižnice. Upam, da mi bosta všeč.   

mamka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. okt 2013 20:48

Fred Watson: Zakaj je Uran prekucnjen? No ja, dokaj zanimivo, vsaj stvari, ki jih razumem - tiste, ki jih ne, itak niso zanimive

lp

cervus

marjancvelbar  

član od: 20.8.2010

sporočila: 1

11. okt 2013 0:57

SVETNIK JADRALEC IN DIREKTORICA

marjancvelbar

katja76  

član od: 17.12.2009

sporočila: 23

11. okt 2013 7:47

John Green: Krive so zvezde

Šestnajstletna Hazel boleha za neozdravljivo obliko raka. Njen svet je poln bolnišnic, zaščitniških staršev in stalno novih oblik zdravljenja. Toda Hazel si ne želi, da bi bilo njeno življenje v celoti podrejeno bolezni. Hazel hoče vse, kar si želijo druga dekleta njene starosti, in ko v skupini za samopomoč spozna čudovitega fanta s podobno diagnozo kot ona, se ji želja izpolni. Čedni, pametni in zabavni Gus v Hazelin svet prinese smeh in pustolovščine, predvsem pa novo upanje...

katja76

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

12. okt 2013 15:22

Rada berem biografije o znanih ljudeh in sem tokrat v knjižnici vzela knjigo Franz Werfel, VERDI, knjiga o operi. Prvih deset strani sem se mučila, da bi v nakladanju sploh razbrala kakršenkoli smisel, pa mi ni uspelo. Na 11. strani pa sem našla s kulijem ob strani sporočilo od enega bralca, ki se je očitno mučil kot jaz: ZELO BLESAVA KNJIGA. S tem bralcem se (ob dolžnem spoštovanju do knjig) popolnoma strinjam. Knjiga ima 432 na drobno popisanih strani, sem se potrudila in na več koncih poskušala prebrati po nekaj strani, da bi ujela kak smisel ali kako dogajanje, pa nič. Enostavno neberljivo nakladanje. Žal.

 

 

BABI 2+2

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

12. okt 2013 16:06

BABI 2+2 je napisal/a:

Rada berem biografije o znanih ljudeh in sem tokrat v knjižnici vzela knjigo Franz Werfel, VERDI, knjiga o operi. Prvih deset strani sem se mučila, da bi v nakladanju sploh razbrala kakršenkoli smisel, pa mi ni uspelo. Na 11. strani pa sem našla s kulijem ob strani sporočilo od enega bralca, ki se je očitno mučil kot jaz: ZELO BLESAVA KNJIGA. S tem bralcem se (ob dolžnem spoštovanju do knjig) popolnoma strinjam. Knjiga ima 432 na drobno popisanih strani, sem se potrudila in na več koncih poskušala prebrati po nekaj strani, da bi ujela kak smisel ali kako dogajanje, pa nič. Enostavno neberljivo nakladanje. Žal.

 

 



BABI 2+2

Quod licet Iovi, non licet bovi

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti