Kaj beremo?

aragorn  

član od: 28.5.2007

sporočila: 24

29. maj 2012 13:01

NaturensGalleri je napisal/a:

Trenutno sem čisto "not padla" v peti del serije Pesem ledu in ognja z naslovom Ples z zmaji (avtorja G.R.R. Martina). Odlično branje za ljubitelje fantazijskega žanra.



NaturensGalleri

 

Jaz pa čakam slovensko verzijo, imam že plačano, pride 14.junija! Komaj čakam, da vidim, kaj bo! Sem kar zasvojena! Gledam tudi serijo na HBO, ki mi vsak teden kar prehitro mine, karakterje so zelooo dobro polovili.

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

29. maj 2012 21:36

aragorn je napisal/a:

NaturensGalleri je napisal/a:

Trenutno sem čisto "not padla" v peti del serije Pesem ledu in ognja z naslovom Ples z zmaji (avtorja G.R.R. Martina). Odlično branje za ljubitelje fantazijskega žanra.



NaturensGalleri

 

Jaz pa čakam slovensko verzijo, imam že plačano, pride 14.junija! Komaj čakam, da vidim, kaj bo! Sem kar zasvojena! Gledam tudi serijo na HBO, ki mi vsak teden kar prehitro mine, karakterje so zelooo dobro polovili.

 

 

Tudi jaz jo že komaj čakam, še malo...

tilenboc

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

29. maj 2012 21:43

Bosta videla, ko dobita knjigo v roke, takoj not padeš..jaz imam največkrat ta problem, da ne morem nehat brat, potem pa pogledam na uro in sledi šok Ni kaj, Martin je odličen pisatelj (pa tudi tv serija je presegla moja pričakovanja) Veselo branje vama želim



NaturensGalleri

Sporočilo je spremenil(a) NaturensGalleri dne 29. 2012 21:45

aragorn  

član od: 28.5.2007

sporočila: 24

30. maj 2012 8:50

Ja, tudi jaz padem noter in kar ne morem nehat, ampak govorimo o okoli 1000 straneh!!! Kolikor se veselim, da jo dobim, se tudi bojim, ker potem nekaj časa pri nas ne bo ne oprano ne počiščeno, večerje pa bolj na hitro ;).

Serija je tudi mene čisto odnesla, še celo mojega moža, ki knjig sploh ni prebral. Le da je stvar v resnici tako kompleksna, da je enostavno ne morejo stlačit v 10 nadaljevanj, kar se mi zdi škoda; ne vem, koliko lahko tisti, ki knjig ni prebral, spremlja vse te hiše in njihova ozadja.

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

30. maj 2012 10:04

Trenutno:
Pokorn, Dražigost;  Evropska klasična kuhinja
Carluccio, Antonio in Contaldo, Gennaro; Dva požrešna Italijana

Nova projekta:
Svetlana Makarovič: Svetlanine pravljice

Štefan Anja: Za devetimi gorami

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. jun 2012 22:05

Saša Veronik: A la carte

Janez Jezeršek:  Arhipelag Gol; moja zadnja komandantska potovanja.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

6. jul 2012 13:09

Prebrala Ne domišljaj si! avtor Igor Plohl. Profesor geografije in sociologije, ki je padel z lestve (star 29 let) in postal paraplegik, opisuje zdravljenje in življenje na vozičku.  Jaz pa se smilim sama sebi, ko me v križu vščipne - me je kar sram.

Ava

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jul 2012 17:00

Off topic, ampak Ava, ni se ti treba smiliti sami sebi, namesto tega si raje pravi čas omisli dobro telovadbo za hrbtenico. Ker zanemarjanje tega problema zanesljivo pripelje do precej hudih bolečin, proti kateri so žolčni kamni, ledvični kamni in popadki čista kamilica (to slednje je rekla ena moja hrbrtenična sotrpinka)

Vendelina jr.

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

6. jul 2012 19:42

Carmen L.Oven : Sprehajalka gospodovega psa - zgodba o potovanju v neznano, ki  se zaradi ljubezenskih zapletov spremeni v potovanje k samemu sebi

 

menola

Deschanel  

član od: 18.4.2012

sporočila: 35

6. jul 2012 19:43

Ne vem za hrbtenico (verjamem, nič rečem), ampak napad žolča, ko bruhaš na 15 min, zna biti pasja zadeva. Preverjeno. Kaj šele kemoterapija. Sem raje tiho. Pa vse kar gre zraven.

Ostanite zdrave, punce.

Sicer pa berem Ure Michaela Cunninghama. 

 

Deschanel

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti