Kaj beremo?

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 279

4. avg 2015 22:23

Ni je več- Gillian Flynn

Triler, o lažeh, podtikanjih, o popolnem umoru, ki vodi do konca z zanimivim in nepričakovanim razpletom. 

181604

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 279

4. avg 2015 22:32

Narkoman nikoli- Simon Popović, Helena Kobal

Pretresljiva resnična izpoved odvisnika drog, ki se je odločil premagati zlo, se rešil pekla in na novo zaživel. Vredno, vredno, vredno branja.

181604

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

5. avg 2015 13:28

To noč sem jo videl Draga Jančarja.

Pretresljivo, nepozabno, in res čudovito napisano.

Sonja

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

5. avg 2015 14:31

J. A. Redmerski: Nikoli tvoja in še druga knjiga z naslovom Tvoja za vedno. Čisto prijetno, počitniško čtivo.

Mina Pogačar Kadič: Ta rak ni bil le moj.

Fora

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

6. avg 2015 16:15

Haruki Murakami: Kronika ptiča navijalca



Miroslav Vulović

Sporočilo je spremenil(a) sarabande dne 06. 2015 16:18

goga  

član od: 23.6.2002

sporočila: 304

6. avg 2015 21:53

Robin Sharma: Svetnik, deskar in direktorica - osupljiva zgodba, ki človeku spremeni življenje.

Jolanda1  

član od: 9.8.2015

sporočila: 12

11. avg 2015 17:41

Pa še moja bera prebranih knjig med dopustom:

Vesna Milek : Če

Roman govori o uspešnem, snobovskem zakonskem paru z ohlajenim medsebojnim odnosom. Par se odpravi na potovanje v Italijo, kjer se znajdeta v prav posebni družbi. Zanimiv in lepo berljiv roman.

 

Romana Berni: Ljubezen s tujcem

Roman govori o dekletu, ki gre v London k bogati družini za varuško. Tam se ji v tem letu zgodijo neverjetne stvari, tudi nenavadno in precej izprijeno ljubezensko dogajanje.

Vznemirljiva zgodba, napeta od prve do zanje strani.

 

Kathleen Woodiwiss: Volk in golobica

Roman govori o ljubezenskem in drugem dogajanju med plemkinjo in njenim sovražnikom, velikim vojskovodjo.

Napeto branje, kot vse od te pisateljice (njene knjige zelo rada berem).

 

Minette Walters: Lisjak

Kriminalka. Raziskovanje umora.

 

 

Jolanda1

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

11. avg 2015 22:16

goga je napisal/a:

Robin Sharma: Svetnik, deskar in direktorica - osupljiva zgodba, ki človeku spremeni življenje.



Na kakšen način? Postala moški čez noč, se pomlajšala za deset let, naredila magistrerij v roku enega meseca?

Suzi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. avg 2015 8:16

1. Seveda še vedno HARRY POTTER (dokler se ne pregrizem skozi celotno epoho, se mu ne odrečem!)!!
FENIKSOV RED

P.S: Totalno navdušen nad knjižno verzijo. Filmi ji ne sežejo niti do gležnja!

2. Tokrat na potovanju z BIČ BOŽJIM. Izogibam se gospodu s koso  in grizem nohte ob napadanju rimskih kohort;
Gárdonyi, Géza: Atila : zgodovinski roman

3.Priporočam....menim vsaj. Mislim da bi jo še Agatha Christie z veseljem prebrala. Psihoanalitična. Enkrat bi jo kar pojedel od zanimivega, spet drugič zalutal v kot. Ma naj gre nekam. Totalno odpičeno pisanje slo.avtorice.Preberite in si sami ustvarite mnenje. Jaz sem jo pravkar končal
MISS BLACK MONROE: Ameriška perverzija

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti