Kaj beremo?

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

13. feb 2013 11:09

Čeprav mi je del naslova že šlo iz glave priporočam v branje knjigo, ki se me je globoko dotaknila.Zgodba je napisana v obliki pisem, dopisovanja ob njej se smejiš in jočeš.Govori o prebivalcih kanalskih otokov med drugo.sv. vojno.Naslov.........in pite iz krompirjevih olupkov.

adalbert

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

13. feb 2013 11:11

Sine bere 5 prijateljev (glasno branje) in prav uživam zraven....spomini na osnovnošolske čase.

Drugače pa se crkljam z Noro Roberts

ANJA

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

13. feb 2013 11:55

Mary Higgins Clark  - Kje si zdaj? Napeto.... Naslednje bodo pa od Avgusta Demšarja. Se že prav veselim

JJ

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. feb 2013 12:42

JanisJoplin je napisal/a:

Mary Higgins Clark  - Kje si zdaj? Napeto.... Naslednje bodo pa od Avgusta Demšarja. Se že prav veselim



JJ

Je ta od MaryH.C. nova?  nazadnje sem brala Dvojčici....Demšar mi ni všeč,preveč dolgočasno...prejšni teden sem prebrala eno od njega ,ko sem prišla do polovice,sem morala še enkrat na začetek,ker nisem vedela zakaj se gre...

Jude Deveraux..V zlato odeti dnevi...Ljubezenska pustolovska zgodba..nisem jo mogla odložit do konca..še dobro da si lahko privoščim celo noč brati

lp goga

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

13. feb 2013 13:56

gogad je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

Mary Higgins Clark  - Kje si zdaj? Napeto.... Naslednje bodo pa od Avgusta Demšarja. Se že prav veselim



JJ

Je ta od MaryH.C. nova?  nazadnje sem brala Dvojčici....Demšar mi ni všeč,preveč dolgočasno...prejšni teden sem prebrala eno od njega ,ko sem prišla do polovice,sem morala še enkrat na začetek,ker nisem vedela zakaj se gre...

Jude Deveraux..V zlato odeti dnevi...Ljubezenska pustolovska zgodba..nisem jo mogla odložit do konca..še dobro da si lahko privoščim celo noč brati

 



lp goga

 

2008 je. Aja? No, poskusila bom, so mi ga priporočili, okusi so pa itak različni.

JJ

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. feb 2013 14:57

adalbert je napisal/a:

Čeprav mi je del naslova že šlo iz glave priporočam v branje knjigo, ki se me je globoko dotaknila.Zgodba je napisana v obliki pisem, dopisovanja ob njej se smejiš in jočeš.Govori o prebivalcih kanalskih otokov med drugo.sv. vojno.Naslov.........in pite iz krompirjevih olupkov.



adalbert

http://www.bukla.si/?action=articles&article_

lp

cervus

krka  

član od: 6.5.2007

sporočila: 24

13. feb 2013 21:39

Meni je všeč Henning Mankell, Demšar ma tudi kriminalke, jaz sem namig zanj dobila na teh straneh, ampak ni tako berljiv kot Mankell.

krka

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

14. feb 2013 8:38

JanisJoplin je napisal/a:

Mary Higgins Clark  - Kje si zdaj? Napeto.... Naslednje bodo pa od Avgusta Demšarja. Se že prav veselim



JJ

 

Janis, a je prevedena v slovenščino? Sem zadnjo njeno prebrala Deklici v modrem iz leta 2007.

 

lp

uv

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

14. feb 2013 19:23

Hvala cervus! Res je tako kakor piše Manca Košir!

adalbert

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

15. feb 2013 14:15

Warm Bodies (Isaac Marion)

Prva knjiga o zombijih, ki sem jo prebrala v (ne ravno kratkem) življenju. Prepričale so me zelo dobre ocene na Amazonu. Zgodba je v bistvu love story med zombijem (v zgodnji fazi trohnenja, ) in živim dekletom. Prva polovica knjige je prav zanimiva, rešitev zapleta pa (za mene) ne preveč. Sledi tudi film.

sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti