Kaj beremo?

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. okt 2012 21:47

Chris Carter-Krvnik...Srhljivi triler....napeto branje

lp goga

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. okt 2012 23:21

proxima je napisal/a:
Na primer Hazarski besednjak ima moški in ženski izvod, pa mi nikoli ni uspelo ugotoviti razlike.

lp, proxima

Tole sem našla na googlu - bova primerjali????

Obstajata namreč tudi moški in ženski izvod, ki se razlikujeta samo v enem geslu. Pisatelj priporoča, da se ljudje srečajo in si pokažejo razlike v izvodih oziroma gre bolj za to, da se imajo možnost spoznati ljudje, ki uživajo v podobnih stvareh. (http://najknjiga.blogspot.com/2008/08/milorad-pavi-hazarski)

Mojcaa, hvala za pojasnilo. Tudi sama rada berem take knjige, zato res ne vem, kaj pomeni, če nekdo sprašuje, kaj pomeni, če nekdo bere samo take knjige.

lp

cervus

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

8. okt 2012 5:53

Zagrizel v sladki sadež DOBIMO SE V SLAŠČIČARNI. Berljiva, da je kar ne izpistiš. Recepti pa MMMM ter napisani na iskriv način. Platnica in izgled knjige pa že kar sami pritegneta, da jo z veseljem vzameš v roke. PRIPOROČAM!

Binko: Ohoho, kakšno vprašanje. , a ne ga srat no. Kaj pa moški berejo? Aja, čakaj, danes rezerviram SAM SVOJ MOJSTER ter STROKOVNO POLAGANJE PLOŠČIC, da izpolnim tvoja pričakovanja ter postanem REAL DEC v tvojih očeh 

Ne se bati, v rezervaciji bo kmalu tudi 50 ODTENKOV SIVE. 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. okt 2012 21:06

" GORA MED NAMA " - Charles Martin - na gori strmoglavi letalo, najti je treba način, kako se vrniti v civilizacijo....

babka1951

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

8. okt 2012 22:04

Binko83 je napisal/a:

...še ena ženska knjiga...itak!

vprašaj malo svoje prijatelje, kaj berejo - če berejo! moji definitivno ne berejo takšnih knjig!


Binko83

Binko, ne sodi vsega sveta po tvojih prijateljih.

Najbrž nas bo tule kar nekaj veselih , če nam boš spisal en kratek (recimo 20 naslovov dolg) spisek knjig, ki jih berejo moški.

Še to me zanima, kdaj potane mladec moški, ker še nikoli nisem slišala, da bi v šoli delili domače branje na moško in žensko. Morda sem pa samo za časom in je v srednjih šolah že dolgo tako.

 

rimljanka

spodbe  

član od: 18.12.2009

sporočila: 225

9. okt 2012 10:15

Biografski roman NAJBOGATEJŠI KRANJEC, avtorice Tite Kovač, ki  na zanimiv in prijeten način opisuje življenje slovenskega razsvetljenca, mecena, zbiratelja mineralov, podjetnika, ... Žige Zoisa.

P.S. Zdi se mi, da sem tja do desetega leta verjela, da berejo vojne romane samo odrasli  moški in se tako še bolj usposobijo za napad ali obrambo. Sklepala sem otroško naivno in res, preteklo je precej časa, da sem mnenje spremenila. 

spodbe

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

11. okt 2012 10:29

Sarin ključ- prepletata se zgodbi današnjih dni  in leta 1942 (poboj Judov). Dogaja se v Parizu.

Lp

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

12. okt 2012 16:51

Jane Green - Obljuba dela dolg

pa zanimivi recepti so noter

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

13. okt 2012 14:12

Spet - po mnogih letih- berem Bogdana Novaka Lipa zelenela je, zdaj sem pri sedmem delu od 12-ih, fajn knjiga, nekaj slovenske zgodovine...

kolesarjenje je padlo v vodo  -skoraj dobesedno- ampak zdaj pa:

deževno sobotno popoldne, kavica- kaj bi si človek želel še več

tabu

katja76  

član od: 17.12.2009

sporočila: 23

15. okt 2012 14:41

Sara Gruen: Voda za slone

katja76

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti