Kaj beremo?

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

5. okt 2006 20:41

MALČICA je napisal/a:
V eni sapi sem prebrala Belo Masajko in drugi del Vrnitev v Afriko. Zanimivo branje, čeprav ne preveč leposlovno, bolj kot potopis. Malčica
Tudi jaz berem Belo Masajko in sem že skoraj na koncu, imam pa tudi nadaljevanje Vrnitev v Afriko. Zanimivo branje, predvsem pa ugotovitev, da je ljubezen res slepa. Ženska se je spustila, po mojem mnenju, v avanturo brez primere. LP Marjana

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. okt 2006 21:28

Elizabeth BERG: Reci, kdaj tumpika

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

10. okt 2006 14:00

Prebrala sem Čarovniško smrkljo in to knjigo zeeelooo priporočam, men je bila ful všeč in je zelo berljiva. Kmalu začnem z Neznanim benečanom. katti

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. okt 2006 15:09

Tenutno berem Jezdeci: Tim Winton, avstralski pisatelj, ki je pobral ogromno literarnih nagrad. Sem sicer na začetku, a je zelo obetavna. Čudoviti opisi pokrajin, zanimiva vsebina .... bom poročala še po končanem branju. Suzi

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. okt 2006 9:45

Das verlorene Lächeln (Cai Emmons) žal nisem zasledila, če obstaja tudi v slovenščini Prebrala, priporočam. Es ist ein melancholisches, ja trauriges Buch, das Erstlingswerk von Cai Emmons. Dabei ist die Welt der Ärztin Jana Thomas eine heile Welt, mit Mann und Kind und einem Beruf, der sie ausfüllt. Wenn da nicht ihre Vergangenheit wäre, die ihr Leben eigentlich ständig überschattet. Denn vor 16 Jahren hat ihr Bruder Varney, für den sie sich wegen ihrer schwachen Eltern verantwortlich fühlte, ohne erkennbaren Grund seine Eltern und einen Schulkameraden erschossen. Er wurde zu lebenslänglich verurteilt und Jana, die damals noch einen anderen Namen trug, zieht weit fort, baut sich eine neue Existenz auf und gründet eine Familie, die von ihrer Vergangenheit keine Ahnung hat. Aber sie kann ihr neues Leben nicht genießen: zu groß ist ihre Furcht, ihr Sohn Evan könne „die Gene des Bösen" in sich tragen. Jeder harmlose Dummejungenstreich von ihm verursacht überbordende Reaktionen bei ihr - daran droht auch ihre Ehe zu zerbrechen, denn ihr Mann kann ihre Gefühle und Handlungen einfach nicht nachvollziehen. Und dann erreicht sie die Nachricht, Ihr Bruder - zu dem sie 16 Jahre lang keinen Kontakt wollte - liege im Sterben. Sie fährt zu ihm, und gemeinsam arbeiten beide die Vergangenheit auf... Eine Geschichte von Liebe, Gewalt und Vergebung. klavdija

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

17. okt 2006 22:25

Hej to pa še jaz razumem.......A je knjiga napisana tudi v tem stilu kot povzetek? LP juhica

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

18. okt 2006 7:17

Danes po priporočilu moje znanke začela brati knjigo IZPOVED IZ HAREMA. Glavna oseba te zanimive in poučne pripovedi je mlada in lepa Beograjčanka. IČA

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

18. okt 2006 7:49

juhica, knjiga je napisana v takem stilu. je lahko berljiva, pa vendar ti daje hkrati za razmišljat. če bi jo rada brala, mi pošlji na ZS, pa ti jo posodim. Sem kupla na e-bayu paket dobrih knjig. No, to je bila prva, ki sem jo prebrala. Klavdija

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

18. okt 2006 8:16

Kralj poletja od O.R.Melling(keltske vilinske) andreja č.

aneris  

član od: 13.4.2004

sporočila: 70

18. okt 2006 10:38

Igor Karlovšek: Gimnazijec (zelo dobra knjiga) lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti