Kaj beremo?

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. avg 2006 20:27

Jaz ,ki sem čisto udarjena na kriminalke ,sem prebrala ljubezensko -P,S-Ljubim te.že dolgo se mi ni nobena tako vsedla v srce.Zelo priporočam lp goga

kreich  

član od: 8.8.2002

sporočila: 65

11. avg 2006 21:59

Končno sem prišla do Da vincijeve šifre. Na dušek sem prebrala tudi Angeli in demoni. Bila mi je celo bolj všeč. Sedaj pa me od istega avtorja čaka še Digitalna trdnjava. lp kreich

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. avg 2006 12:09

No, pa je minili dopust. Kot bi mignil sem prebrala knjigi Iščem impotentnega moža in Samo mrtev moški je dober moški. Obe sta mi bili zelo všeč. alexis

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

12. avg 2006 19:35

Darko Žlebnik: PREŠUŠTVO (fajn se čita, le konec je tak tak) Marjana Mokrič: SAMO JESEN Nora Roberts: ISKANJE KORENIN (trenutno se prebijam skozi) Anita Nair: ŽENSKI KUPE (taboljša) Tony Parson: MOŠKI IN FANT Breda M. Glušič: ZMEŠANA PETDESETLETNICA (odštkana) John Welwood: POTOVANJE SRCA (pot zavestne ljubezni - to bi moral prečitat vsak moški in se pri tem zamisliti) Zadie Smith: BELI ZOBJE dr. Harville Hendrix: NAJINA LJUBEZEN - (to bi moral prečitat vsak moški in se pri tem zamisliti, haha) Sanja Rozman: PEKLENSKA GUGALNICA in sploh vse njene (za tiste, ki imajo problem z zasvojenostjo od ali odnosov ali forumov, ...) Robin Norwood: ŽENSKE, KI PREVEČ LJUBIJO " " " ZALETELA SE JE V VRATA - irskega pisatelja Roddya Doyla je pa res super. Na Irskem je sprožila pravi plaz ogorčenja, ker menda razkriva svetu tisto, kar naj bi ostalo skrito - nasilje v družini. KRI IN VODA - irske kratke zgodbe (pripravljam se, da grem kuj tja) Marjetka Jeršak: V OBJEMU POVEZAV "Ta hlad je v meni, v mojih kosteh in ne v snežinkah decembra! ..." C. Pinkola Estes: ŽENSKE, KI TEČEJO Z VOLKOVI tumpika

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

12. avg 2006 19:57

Tumpika, hvala za ta dolg seznam! riba-ribica

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

12. avg 2006 19:58

Priporočam od Nicholasa Sparksa Usodni ovinek. ariella

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

13. avg 2006 11:58

jaz pa trenutno berem od Agate Christie Tretje dekle. Komaj čakam da pridem do konca, ker je tako napeto da se že listi trgajo. LP metoda

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

13. avg 2006 15:23

Te Agathe še nisem prebrala, sem pa nekaj drugih. Včeraj je bil Poirot po TV. A kdo gleda? Drugače pa berem Ime Rože (Umberto Eco), prej sem pa O življenju, vesolju in sploh vsem pa Zbogom in hvala za vse ribe od Douglasa Adamsa (nadaljevanja od Štoparskega vodnika po galaksiji). Kdor ima rad ironični, sarkastični, nekoliko trapasti, a inteligentni angleški humor, bo navdušen tako kot jaz! Lep dan! Muffsy

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

13. avg 2006 17:38

Jaz sem brala knjigo, ki ima naslov Plamen in cvet. Nisem in nisem mogla stran, tako je lepa. Trenutno ne berem ničesar, a bo treba v knjižnico čim prej. LP! fakin712

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

13. avg 2006 20:12

riba-ribica je napisal/a:
Tumpika, hvala za ta dolg seznam! riba-ribica
Tak sn vneto iskala po spomini, ka sn kuj pozabla v narečji pisat! Včasih sn mela en zvezek in si v jega zapisuvala, ka sn čitala, pa mi je pri selitvi zgino. Toti cd-rom v moji glavi pa je že načeti. Ko se ke spomnim, vam napišem. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti