Kaj beremo?

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4322

19. jan 2006 17:21

Glede na to, da se me je zgodba (resnična) Kodrlajsasti piton zelo dotaknila in veliko premišljam o teh mladih ljudeh (mimogrede tudi sama imam dva najstnika in živim v večnem strahu in želji, da bi njuna mladost minila brez posebnih pretresov, stisk in skušnjav), me zanima ali je to izpoved oziroma knjigo prebral in komentar nanjo. Lep dan!! MALC

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

19. jan 2006 18:28

Končala sem z očarljivim skupinskim samomorom...Paasilina je res zakon.Zdi se mi, da so Finci zelo zelo podobni Slovencem...Ali pa se motim??? Sedaj se pretepam s poslednjim porotnikom od Grishama. Pa digitalna trdnjava še čaka na osvojitev....Vmes pa zgodovinske romance od Lise Kleypas (tisti,ki imate emulo, jih lahko poberete od tam in jih večino berete z Microsoft reader-jem, ki si ga naložite)... Pa lep zasneženo zmrznjeni pozdrav juhica

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

20. jan 2006 7:17

Juhica, v enih značilnosti so Finci podobni Slovencem. Dokler so samo "na soku", so zadražni. Po 2 pivih pa se jim jeziki razvežejo.Je pa ta razlika, da kljub temu, da smo Slovenci alkoholiki, nas Finci močno prekašajo. V alkoholiziranem stanju Slovenci postanejo dobre volje (posplošujem), Finci pa depresivni. mimika

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

20. jan 2006 18:32

Kdove kaj bi si gospod Rugelj mislil, če bi bral to literaturo....Hehehehe... Se spomim, ko so šli kolegi na Nordkapp in jih je bilo strah peljati se s trajektom, ko so ugotovili, da je posadka skupaj s kapitanom, bila skoraj koma....Ja, brezcarinske prodajalne..... LP juhica

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

21. jan 2006 9:40

Razledanost g. Ruglja gotovo ne seže do sem - zato kar veselo in brez panike VERONIKA

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

28. jan 2006 10:31

Minule dni sem prebrala: -SPLETKE (J.Crusie): do knjige je bilo težko priti, ker se to avtorico zelo veliko bere. Lahkotna in dinamična vsebina, za moj okus je v njej malo preveč duhovičenja; -DAME IZ HIŠE MISSALONGHI (C.McCullough): simpatično branje. Na splošno so mi všeč vse knjige te avtorice, ki sem jih do zdaj prebrala; -IZPOVED IZ HAREMA: naj bi bilo po resničnem doživetju, vendar me vsebina ni prepričala. Glede na to, da je knjiga zelo popularna, sem pričakovala bolj "dramatično" vsebino, vendar se mi je zdela mestoma kar malo preveč razvlečena, celo dolgočasna; -iskala sem tudi knjige naših avtoric (Milekove, Muckove, Bernijeve), pa tistih, ki sem jih hotela, nisem dobila, ker so bile v knjižnici sposojene. sila

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

28. jan 2006 10:39

Ko je bil ravno Rugelj omenjen. Ali ste brali intervju z njim v zadnji Mladini? Tragikomično. Mladino imate tudi online. mimika

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

28. jan 2006 19:53

Grem bret Ruglja v Mladini. Drugače pa malo brskam po mojih policah ( v tem vremenu se mi ne da ven ) in prebiram Ljubi svojega bližnjega od Remarqua. Lumpica

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

29. jan 2006 10:18

Prebrala Ljubezen v steklenici. Nekateri pravijo "romantično" - jaz pa "skoraj že malo kičasto" - pa prijetno branje VERONIKA

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

29. jan 2006 12:01

Tudi jaz sem končala s knjigo Ispoved iz harema - pa me ravno tako ni prepričala. Sedaj berem Stava - Berni (odlična). modrijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtjohana
Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti