Kaj beremo?

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

14. dec 2008 13:25

gogad je napisal/a:
kalcicl je napisal/a:
Gogad kje si kupila to knjigo?kalcicl
Mladinska knjigarna Interspar center v Kranju,so pa imeli še dve se mi zdi ,samo ne vem naslovalp goga

 

Pojdite na spletno stran  ANU ELARA.SI, tam so vse te knjige. Lahko jih naročite po pošti in so s poštnino cenejše kot v knjigarnah. Slučajno sem naletela na to spletno stran.

 

lp

Marjana

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

14. dec 2008 14:53

[citat=--dalsi--]

[citat=--gogad--][citat=--kalcicl--]Gogad kje si kupila to knjigo?kalcicl[/citat]Mladinska knjigarna Interspar center v Kranju,so pa imeli še dve se mi zdi ,samo ne vem naslovalp goga[/citat]

Pojdite na spletno stran ANU ELARA.SI, tam so vse te knjige. Lahko jih naročite po pošti in so s poštnino cenejše kot v knjigarnah. Slučajno sem naletela na to spletno stran.

lp

Marjana[/c Oprosti dalsi ,sem šla gledat to stran in cene knjig .Pa je cena ravno taka kot v knjigarni,19,95,torej s poštnino vred so dražje.Imajo vse kot v knjigarni,pa še do 28 12 ne moreš naročevat. lp goga

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

14. dec 2008 16:27

Hvala gogad. kalcicl Hvala tudi dalsi. Sporočilo je spremenil(a) kalcicl dne 14. dec 2008 16:53:08

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

14. dec 2008 18:37

Marie Louse Fischer - Grajske gospe klavdija

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

14. dec 2008 21:24

[citat=--gogad--][citat=--dalsi--]

[citat=--gogad--][citat=--kalcicl--]Gogad kje si kupila to knjigo?kalcicl[/citat]Mladinska knjigarna Interspar center v Kranju,so pa imeli še dve se mi zdi ,samo ne vem naslovalp goga[/citat]

 

Pojdite na spletno stran ANU ELARA.SI, tam so vse te knjige. Lahko jih naročite po pošti in so s poštnino cenejše kot v knjigarnah. Slučajno sem naletela na to spletno stran.

 

lp

Marjana[/cOprosti dalsi ,sem šla gledat to stran in cene knjig .Pa je cena ravno taka kot v knjigarni,19,95,torej s poštnino vred so dražje.Imajo vse kot v knjigarni,pa še do 28 12 ne moreš naročevat.lp goga[/citat]

 

Sem že naročala od njih, če direktno naročiš imaš popust na ceno tako, da resnično pride ceneje. Ko sem prvič naročila nisem vedela za popust, šele ko sem plačala in pregledala raćun sem to ugotovila. Res pa je, da nisem naročila samo eno knjigo.

 

lp

 

Marjana

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

14. dec 2008 21:29

Prebrala sem trilogijo Golobičina pot, Labodja milina in Slavčeva kletka, nazadnje pa Težave na visokih petah,

Vsem, ki radi berete romantiko vse štiri priporočam.

 

lp

Marjana

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

14. dec 2008 21:49

Labodjo milino se brala,mi je bila všeč,sedaj berem od te založbe Afrodizijak,me je že pritegnila. Za popust nisem vedela,saj nič ne piše.Knjige kupujem po eno na mesec ,več pa že ne gre. lp goga

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

15. dec 2008 11:30

Zadnje čase sem prebrala kar nekaj dobrih knjig(da slabih niti ne omenjam:)) Karin Slaughter-Neizbrisni in Nezvesti-super kriminalke Sadnra Brown-Šarada-enkratna knjiga o ženski,ki ji presadijo srce..... James Rollins-Zemljevid kosti Juan Gomez Jurado-Božji vohun Sedaj sem se končno spravla k Paniki,rezervirano pa imam kot verjetno vsi,ki še niste brali Tisoč veličastnih sonc ;-)) tatam

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

15. dec 2008 19:35

Trenutno berem knjigo Tisoč veličastnih sonc-Khaled Hosseini. Za moj okus, fajn knjiga, jo priporočam. Lp, korosica

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

15. dec 2008 20:07

Sinoči sem zaključila z branjem prve iz trilogije Nore Roberts -Prelest morja, danes pa začnem z drugim delom Plimovanje. Bolj lahkotno branje, ki se prileže po stresih v službi. regica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti