Kaj beremo?

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

7. nov 2005 9:07

Jaz pa se "prebijam" skozi Draga Jančarja: Katarina, pav in jezuit.

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

7. nov 2005 9:35

Je morda kateri ljuba tudi poezija? Zadnje dni uživam s Pablom Nerudo. Prečudovita ljubezenska lirika. Lep pozdrav! zelda1

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

7. nov 2005 10:00

Perl S.Buck - vse njene knjige Lahkotno branje kot Viktoria Holt, Konsalik, S. Shaldon, ..... To za takrat, ko rabim knjigo, da se odpočijem. Brown - Šifra, Angeli in demoni Grishamm - vse knjige Večkrat sem prebrala knjigi Sklati zvezde z neba (o vojnem pilotu, ki ima energije za znoret), Boemi in metulji (biografija od Puccinija), za kateri pa žal ne vem avtorja. Všeč so mi tudi zgodovinske knjige in biografije. Sploh pa moja hči "požira" knjige in ker ve za moj okus, mi pove tudi naslove, kateri bi me zanimali. Reca, se strinjam, da ne veš kaj je bolje, da otrok rad ali noče brati. Moja prinese domov naenkrat po 10 knjig, potem pa bere in bere in bere. Za dopust je pa tudi pri nas tako, da tovorimo knjige, da je joj. Gobica

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

7. nov 2005 12:36

juhica101 je napisal/a:
suzanaz ali si že brala Zajčje leto ali Gozd obešenih lisic? LP juhica
Ne še, ker je obe knjigi zelo težko dobiti. Sem pa prebrala od Arta Paasilinne Reševanje Surunena. Preberi, bova malo poklepetali. Suzi

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. nov 2005 13:57

Jaz imam pa možgane na paši in se ubadam z romancami v angleškem jeziku, z njimi me pa oskrbuje prijateljica s Štajerske (njo pa Amazon.com). Loni Makaroni

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

7. nov 2005 20:40

Vse tiste, ki ste brale Zimsko vrtnico in vam je bila všeč vam priporočam tudi Plamen in cvet, iste pisateljice. Sedaj berem knjigo pisateljice Klavdije Šumrada (piše pod psevdonimom Rebecca Schummy) z naslovom Dvojno življenje in na zalogi imam še Poslednja kaplja krvi ter Brownovo Digitalno trdnjavo. Prebrala sem Labiint ljubezni (K.Šumrada), bila všeč, priporočam še Dnevnik varuške in Jeniffer Crusie (Noro zaljubljena, Spletke, Stava) ter Trije v postelji (Carmen Reid). LP Marjana

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

8. nov 2005 5:02

Dalsi - Ali misliš Stava roman Romane Berni. Sem prebrala in mi je zelo všeč. LP VERONIKA

Dada  

član od: 13.10.2003

sporočila: 165

8. nov 2005 8:35

Ali je morda katera prebrala V objemu svetlobe?

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

8. nov 2005 10:57

Dada je napisal/a:
Ali je morda katera prebrala V objemu svetlobe?
sem, že dolgo nazaj, pa se mi je kar vtisnila v spomin. Imam jo tudi doma in včasih še malo poškilim vanjo. Če si to brala, preberi še Potovanje duš.

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

8. nov 2005 13:12

Naj še jaz prispevam nekaj idej glede branja. Prebrala sem vse v slovenščino prevedene Paasilinnove romane, najbolj sem se zabavala ob Gozdu obešenih lisic ter Čudovitem skupinskem samomoru. Ena najboljših knjig, kar sem jih prebrala je Sveče so dogorele, Sandorja Maraia, pravkar sem končala čudovito Dekle z bisernim uhanom (Tracy Chevalier), zelo se me je dotaknila zgodba, ki jo pripoveduje avtistični otrok, Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa, Marka Haddona, priporočam tudi mladega češkega pisatelja Michala Viewegha, fantastičen je Haruki Murakami, zabavne, pa tudi žalostne so dogodivščine Ma Ramotswe iz Prve damske detektivske agencije, na dopustu pa sem prebrala tudi Mostovi Madisona, za katero bo morda kdo rekel, da je osladna, ampak meni je bila "lepa" (mislim, da je to edini pravi pridevnik). Trenutno berem Georgija Gospodinova Naravni roman (sem še bolj na začetku). Lp in, poleg kuharskih, želim tudi mnogo bralnih užitkov! ddarinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti