Kaj beremo?

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

9. avg 2014 10:23

EJ, moj Brando velikokrat sem že zapisala, da meni kriminalke ne sedejo....

rada pa preberem vse, kar zapišete...

v srcu vas nosim s seboj, ko meditiram nad meni ljubim jezerom, zrem v višave, kamor več ne morem

pol pa, parkrat počasi naredim rekonstrukcijo branja, ki ga največkrat prehitim...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

9. avg 2014 14:08

Tako - prebrala čisto vseh 746 strani knjige Dežela poslikanih jam, avtorice Jean M. Auel. Gre za zadnjo od šestih knjig iz zbirke Otroci zemlje - dogajanje kakšnih 30-35.000 let nazaj. Zelo, zelo obsežno branje, a knjige so napisane vrhunsko in besedilo in dogajanja vlečejo, vlečejo ...

 

lp

http://zaspancki.si/

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

9. avg 2014 21:17

James Pattersin @ Maxine Paetro..Zasebnost..Prva knjiga iz nove serije kriminalk...Preiskovalna gencija Zasebnost..

lp goga

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

9. avg 2014 21:24

vanjatajnsek je napisal/a:

Tako - prebrala čisto vseh 746 strani knjige Dežela poslikanih jam, avtorice Jean M. Auel. Gre za zadnjo od šestih knjig iz zbirke Otroci zemlje - dogajanje kakšnih 30-35.000 let nazaj. Zelo, zelo obsežno branje, a knjige so napisane vrhunsko in besedilo in dogajanja vlečejo, vlečejo ...

 /

Ne samo vrhunsko, tudi zelo, zelo verodostojno (je rekel moj kolega, ki se na te reči spozna).

rimljanka

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

12. avg 2014 15:29

Ponovno sem prebrala knjigo Marley in jaz, avtor: John Grogan. Kot prava pasjeljubka sem na koncu požirala cmok in ... če se bi kdo zabaval ob zgodah in nezgodah psa in njegovega lastnika, je knjiga prava za vas.

Fora

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

14. avg 2014 16:55

50 odtenkov sive - po priporočilu svakinje. :) Je dokaj zanimiva... Veliko splonosti sicer, nisem še brala take knjige, no, ponavadi si sama kaj drugega izberem, pa ne da je kaj narobe s tem :) Gre se itak zato, da prikazuje način razmišljanja človeka, ki je bil zlorabljen, zato mi je zanimiva.

xxs

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. avg 2014 17:13

xxs je napisal/a:

Gre se itak zato, da prikazuje način razmišljanja človeka......



xxs

Gre se itak zato, da se kam pride. V tej knjigi pa verjetno gre itak zato, da prikaže način razmišljanja človeka (prosto po xxs).

lp

P.s. Da ne bom samo smetila: France Stele: Julijci.

cervus

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

16. avg 2014 3:53

 Vem, že ko sem pisala, sem mislila popravit, pa nisem. Čeprav tudi mene motijo nekatere stvari, dostikrat pišem bolj pogovorno. Moja diplomska je bila lektorirana s strani priznane lektorice in bila je skoraj brez napak, ker sem res pazila. Sem hodila na tečaj kreativnega pisanja, imam zlato Cankarjevo priznanje, zasluga staršev pač, ker so me od malega opozarjali na vsako napako. Dostikrat se zatipkam, pa pridejo ven čuda stvari, tudi smešne... Kaj naj... pač tako je, hiter tempo, hitre misli in potem je tako. Tudi časa za branje več ni toliko kto včasih - do štirih zjutraj... In potem preberem kako tako neumno knjigo kot je bila omenjena... Ni po mojem okusu, po pravici povedano.

xxs

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

16. avg 2014 9:04

Pa saj se ni treba opravičevati za knjige, ki jih bereš - mogoče prej za tiste, ki jih ne? To seveda velja za vse nas.

Moje trenutno branje (n-tič): Jaz, Klavdij, cesar in bog von Ranke Gravesa (za vso prešpricano zgodovino v šolskih letih....)

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti