Ločevanje živil 90. dni - 5. del

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

13. nov 2009 7:35

no tudi jaz razmišljam o začetku diete in sicer za kakšnih 5 kg dol. In kdaj bomo začele? priv priv

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

13. nov 2009 11:13

Jaz sem se kar odločila, da se mi ne splača več odlašati. Saj nimam kaj izgubiti, razen kakšnega kilogramčka. Naj se mi še katera pridruži, da se bomo malo spodbujale, če bo kriza. aloe

limovčanka  

član od: 24.7.2009

sporočila: 6

15. nov 2009 22:13

Pozdravljene!Tole bom napisala za vzpodbudo in poduk.Jaz sem s to dieto shujšala prvič 36 kg,zakaj prvič,ker sem po enem letu začela spet žret.No letos sem začela z isto dieto spomladi,naj napišem da sem dobila nazaj24 kg.Ko sem se zopet vzela v roke sem v treh mesecih shujšala 20kg.To težo sedaj držim že pol leta s tem da od 18 ure ne jem več.Odločila sem se ,da bom to težo ,ker vsi pravijo,da mi te kile "pašejo".Meni je ta dieta zakon,ker vse ješ,ješ kolikor hočeš,le red je trebe imet in pa veliko volje,meni je uspelo in zeeelo sem ponasna,sedaj je sto dieto začela še hči,ki pa ni bila tako zalita kot jaz tudi ona je očitno shujšala.Če rabi kdo kako spodbudo ali pomoč mi napišite rada bom pomagala.Jaz se počutim odlično,ne da sen lažja 20 kg tudi mlajša sem za 10 let,ker sem lažja in bolj gipčna.Poskusite!!!!!!!!!!!!! limovčanka

limovčanka  

član od: 24.7.2009

sporočila: 6

18. nov 2009 12:12

Tehtala sem 104 kg ,po 3 mesecih diete in šest mesecih nadaljevalne diete sem tehtala 72kg.Lepo,ne?Ko sem začela z diete drugič sem tehtala 98kg po treh mesecih sem imela 78kg,to težo držim pol leta tako,da po 18 uri ne jem ničesar več. limovčanka

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

18. nov 2009 22:18

No, jaz imam pa samo par kilc viška. Izgubila nisem še niti dekagrama. Sem kar malo razočarana..... Po 18 uri pa ne jem že 10 let. Tudi telesno aktivna(športno) sem skoraj vsak dan. Zgleda, da se čez dan preveč bašem.... Ne gre mi tole ločevanje. Ja limovčanka ti pa kar veliko nihajo kilogrami. Kako se pa prehranjuješ po končani dieti? Mislim, kaj in a koliko poješ čez dan. aloe

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

20. nov 2009 21:34

Pozdravljene! Kar nekaj dni nisem bila na forumu, vidim, da nas bo nekaj, ki bomo zopet hujšale. Jaz sem začela v ponedeljek, imam voljo in se držim diete kljub temu, da za ostalo družino redno kuham. Na tehnico pa grem zopet v ponedeljek, bom videla, če se bo kaj premaknila. Tudi gibati sem se začela več, saj v teh prekrasnih sončnih dneh ne morem ostati v hiši. Držite se moje sotrpinke, adijo regica

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

20. nov 2009 22:08

Hojla! Tudi jaz sem začela z dieto v ponedeljek. Za enkrat mi gre dobro, sicer nevem če je že kaj minusa, se pa počutim manj napihnjeno. Imam veliko težav za uvajanjem redne prehrane, ker hodim domov šele okrog 17 -18 ure in preden kaj pripravim za jest je to že večerja. Zaenkrat mi je nekako še šlo sadje čez dan, me pa zelo moti ker nimam možnosti pojesti toplega, zdravega kosila po možnosti kaj v sklopu diete. Ravno to me je pripeljalo v zdajšnje stanje,hitra prehrana, sendviči,... samo da se nekaj na hitro poje..... Zato sem se odločila, da temu naredim konec in da se moram spravit v red. Rada bi zgubila vsaj 10 kg, moj cilj pa je 15 kg. Lep pozdrav. Rožica.

limovčanka  

član od: 24.7.2009

sporočila: 6

22. nov 2009 8:42

Živjo! Res mi kar precej nihajo kile in to samo zaradi te presnete sladkarije in kruha,katerim se težko odrečem.Opažam pa ,da je ta dieta bolj uspešna pri bolj "zalitih " ljudeh.Moja hči hujjša po tej dieti že 2 meseca in je zgubila "le"7 kg,pa se diete drži čisto po pravilih jaz sem v takem času izgubila skoraj 20kg,je tudi kar razočarana,čeprav roko na srce v dveh mesecih zmanjšati konfekcijsko številko obleke je zame ,ki vem kaj je to VELIK dosežek.Je pa tako,tudi,če ne shujšaš nevem koliko,važno je počutje,počutje lahkote in misel,premagati samega sebe in si dokazati,da si gospodar svojega telesa še vedno ti.Pa še nekaj je zelo važno,PITJE,mislim ,da mojo hči premza ,ker ne mara pit vode zato pije čaj,jaz sem veliko pila in pijem še zdaj,če kakšen dan ne pijem se mi takoj pozna,mislim,da je to slabše kot če pojem kos kruha,kje je tu fora ne vem,pri meni to tako je.Še to bi rada dodala mogoče bo kdo rekel ,da se slaba mama ker hči spodbujam pri hujšanju,vendar jaz ne mislim tako,hči je študentka,ki je imela zelo neredno prehrano,odkar pa hujša kombinira toliko časa ,da najde čas za hrano in jo v miru poje,to mi je zelo všeč. limovčanka

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. nov 2009 13:51

tudi jaz zelo počasi zgubljam, predvsem na račun premalo pitja. No zadnji teden sem se spomnila in si zjutraj skuham kompot (malo borovnic, veliko tekočine), da vsaj nekaj pijem skozi delovni dan in da ima tisto kar pijem vsaj malo okusa. klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti