Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Seni  

član od: 20.8.2008

sporočila: 25

19. avg 2009 8:16

danes za kosilo zelenjavna pizza .... vecerja jupiiiii sladica...... upam da bom do konca izdrzala..... Seni

Seni  

član od: 20.8.2008

sporočila: 25

20. avg 2009 10:24

danes pa vitaminski dan.... ni kaj misliti .... sem že pojedla dve hruški ..... Seni

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

20. avg 2009 12:36

Pozdravljene ! Tudi jaz se po dolgem času malo oglašam, ker vidim, da se je forum spet razživel. Sem ena tistih hujšarc, ki so začele z dieto takoj po novem letu. Začela sem z dobrimi 93 kg in se ustavila pri 77 kg. Čez poletje sem se bolj ali manj držala ločevanja, najbolj važno pa je to, da so kilogrami ostali isti. Ker pa bi rada izgubila še teh 7 kg, sem zdaj ponovno začela. Danes imam drugi škrobni dan in bo za kosilo pasulj..njami...... Torej , punce, veselo na delo.......pa obilo uspeha želim vsem, da se da shujšati sem dokazala, upam tudi , da bodo ti kilogrami tudi ostali.. Povejte, ste same pri hujšanju, ali vas kdo podpira ? Jaz imam namreč moža, ki vedno hujša z menoj in je prav fletno, ko se oba tehtava in se veseliva rezultatov. Naj povem še to , da je on v prvi rundi shujšal iz 116 kg na 103 kg. En drugemu sva zelo v oporo, kar je posebej važno, ko pride do krize in teh res ni malo.................................. No pa dovolj, naj vam bo v cvetju.................... daby

Seni  

član od: 20.8.2008

sporočila: 25

20. avg 2009 13:57

Za podporo imam moža ker me spodbuja…. Sicer mož ne hujša z mano … ampak ima svoj stil … ne je vse povprek tako da mu ni potrebno hujšati…. Jas sem bolj sladkosneda …….zato sem se pridružila na form … sicer sem pred leti imela isto dieto …. Zdele bi se lahko reklo drugi krog…. p.s. pravijo da je težje drugič kakor prvič ko se spraviš na ločevalno…. Upam da bom do konca zdržala…. Seni

blazinca  

član od: 10.6.2009

sporočila: 16

24. avg 2009 18:06

Tudi jaz sem na dieti - drugič. Tudi meni ne gredo ti sadni zajtrki. Službo začnem že zelo zgodaj in po sadju me res boli želodec. Ali ima katera tudi tako težavo ali pa mogoče kakšno rešitev? blazinca

sarcika  

član od: 25.8.2009

sporočila: 1

25. avg 2009 11:51

Jst neki predlagammm usem ki majo preveč kg. sama mam neko djeto ubistvu ni djeta samo pazim in jem ob določenih urah... Ok ure za obrok so 07:00 zajterk (npr. Majhna posodica korenfleksa) 10:00 malca (npr. breskva) 13:00 kosilo (npr. prvo majhna solata,pest riža in 3 kose mesa v velikosti mezinca) 16:00 malca (npr. majhen sadni jogurt) 18:00 večerja (npr. majhna solata, 1 krompir in 2 kosa mesa) Med usemi obroči skupaj pa popišeš okoli 3 litre vode..samo vode brez okusa..navadna voda iz pipe.. Jst sem šla u 1 mescu dol 10kg...Pa čeprau se med vikendi ne držim ;$ Srečnoo! sarcika

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

26. avg 2009 23:22

blazinica,jaz sem imela težave z želodcem zaradi sadja in ga sedaj sploh ne smem več jesti na prazen želodec. Rešitev:Namesto sadja zajtrkuj katerokoli jed,ki spada pod določen dan.Na b dan recimo kakšen sir ali jogurt,na š dan kakšni riževi kruhki,na oh dan pa kos kruha.Zraven pa kakšno zelenjavco pa bo. Na sadni dan pa sadje zamenjaj z zelenjavo. Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

8. sep 2009 14:24

Kaj nobena ne hujša? Kje pa ste? Tako ste zanimive, zdaj pa nič! Migla

Seni  

član od: 20.8.2008

sporočila: 25

15. sep 2009 8:01

17.9.09 bo en mesec, kakor sem začela hujšati , danes sem stopila na tehtnico, minus 3 kg Seni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti