Ločevanje živil 90. dni - 5. del

virea  

član od: 15.10.2005

sporočila: 10

17. maj 2009 8:30

NEJA74 - tudi jaz bom začela jutri, 18.5.2009. Upam, da bo šlo. lp, virea

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

17. maj 2009 20:05

v teh nekaj mesecih mi je ratalo ukrotit alergije, jih omiliti v smislu, da sem ugotovila, kaj mi škodi in kaj ne. In ker sem bila tako hudo omejena pri nekaterih stvareh, sem druge veselo konzumirala in seveda shujšala - nič. In ker od kroga od 5.1, se mi zdi, tu vztraja samo sabina ( ti tudi fuuuul čestitam za vztrajnost), se pridružujem krogu 18.5. NObenih želj, nobenih napovedi, le upanje je v mojem srcu, da bo tokrat bolje. Lp neika

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

17. maj 2009 22:46

Neika , prav lepo pozdravljena! Jaz še kar vztrajam,ja. Najbolj pridna pa mislim, da je daby Po tehtnem razmisleku in današnjim sladkarijam, se jutrišnjemu začetku pridružujem tudi jaz. Če mi uspe shujšati vsaj 4 kg, bom zelo zadovoljna. Nam bo uspelo? Seveda bo!!!!! Brez muje se še čevelj ne obuje. Brez čevlja se pa itak še Mujo ne obuje sabina69

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

18. maj 2009 0:01

Torej 1.........2........3.........4.........STAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRT!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katera bo uspešnejša(z mano vred)! Bi lahko priredili tekmovanje v izgubljanju kilogramov! Glavna nagrada:Velikansko zadovoljstvo ob pogledu v ogledalo in en kup zavistnih obrazov! In še tekmovanje v vzdržljivosti! Katera bo torej uspešnejša,katera bo zdržala dlje! Ni dvoma,to sem seveda jaz! Me upa katera premagat. Zjutraj se torej stehtam in začnem skupaj z vami! Pa me torej premagajte,če me morete Na juriš,na juriš,na juuuuuuuuuuuuriiiiiiiiiiiiiiiišššššššš!!!!! Punce v napaaaaaaaaaaaaaaaaaaad! HIIIIIIIIIIIIIIIII,HI,HI,HI,HI,HI,HI,HI,HI,HI,HI,HI,HI Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

18. maj 2009 9:58

Ker sem v tujini, pri sebi nimam knjige o ločevalni dijeti. Po njej sem že hujšala, vendar sem nekatere detajle o prehranjevanju pozabila. Za zajtrk vem točno kaj lahko jem. Danes bo moj prvi dan. Je za kosilo pravilno, če pojem meso in solato. Za večerjo pa 1/2 enake porcije, kot za kosilo. Rada bi izgubila do 10 kg. Hvala za odgovor, Migla

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

18. maj 2009 12:16

Hvala, že našla. Migla

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

18. maj 2009 13:59

Marjetka Kaj ti si štartala zraven???? Izgleda da bo najbolje da štartam tudi jaz in neham po svoje "improvizirat". Še razmišljam, še razmišlajm,........... Do zdaj je v trebuščku še vse v skladu z dieto, tako da bi lahko šla v nov krog z vami,..., kaj bi bilo za kosilo,....hmmmm..... Premišljujem, javim odločitev kasneje!!! Potrebujem še malo spodbude, grem obujet spomine ob starih fotografijah, mogoče me končno postavijo na realna tla,....... Joj kako težko je začeti,... Pismo, pa vem da bo potem kar šlo, samo začetek je najtežji in ni vsak ponedeljek tisti ta pravi,... Navsezadnje kaj je narobe z torkom,... Pa vendar ne odlašaj na jutri, kar lahko storiš danes, me je opominjala že mama včasih. .... ... ... Se tipkamo kasneje.

branka171

sporočila: 218

18. maj 2009 18:41

No no rožica, kar veselo začni in nič ne razmišljaj. Me pa zelo čudi, da greš Marjetka cvetka spet v igro (po tistem pismu !? branka171

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

18. maj 2009 23:57

Hojla! Ja,jaz štartam zraven,vendar ne čisto tako,kot ve.Sicer bom ločevala,ampak zajtrki ne bodo vedno sadni,samo občasno. Sicer sem že štirinajst dni malce preizkušala teren in iskala najbolše kombinacije in izgubila celo en kilogram. Ker pa se je vas kar nekaj odločilo,da danes začne,sem tudi jaz bolj resno prijela za dieto in se vam pridružila,ker resnično moram izgubiti nekaj kilogramov. Nabavila sem si polnozrnato moko,da si bom sama spekla kruh,ki bo postal moj zajtrk,ker zaradi prejšnjih težav z želodcem pač ne upam preveč tvegati.Mogoče bom zaradi tega izgubila manj kilogramov,ampak zdravje je vseeno na prvem mestu. Predvsem se mi gre zato,da tukaj dobim malo vzpodbude,pa da vas malo izzivam,pa še katero skregam,če bo treba. Rožica,torek še nikoli ni bil tisti pravi,zmeraj je pravi ponedeljek,zato kar pogumno!Pa ne čakat na naslednjega,ker lahko ima zamudo in potem se zgodi da prepozno ali pa nikoli ne prideš na cilj. Mejte se lepo! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

19. maj 2009 9:31

Drugi dan, vsaj začetek je tu. Odločila sem se zato, ker so mi obleke tesne, pretesne. Za kosilo bo rižota z zelenjavo in zelena solata. Imejte se lepo Migla

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti