Ločevanje živil 90. dni - 5. del

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

13. maj 2009 22:36

Marjetka cvetka, zakaj se ti zdi tehtanje vsako jutro bolano? Meni se to zdi zdravo Vsaj lahko spremljam težo. Se pa absolutno ne obremenjujem z vsakim dekagramom. Naja74 tebe se pa spomnim, ja. Je kar lahko shujšati, se strinjam. Težo obdržati je težje. Naj ti tokrat uspe! sabina69

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

13. maj 2009 22:39

Jaz sem se tudi navadila, da se vsako jutro tehtam. Prej nisem imela take navade in se tudi po več mesecev nisem...Dokler ni sledilo neprijetno presenečenje In sedaj se skoraj vsako jutro pridno tehtam, da se izognem nadaljnjim presenečenjem. Margot

venusa  

član od: 13.10.2003

sporočila: 9

14. maj 2009 10:19

Kosilo si nosim s seboj, težavo imam na škrobni dan, ker kakšnega krompirja ali pa fižola v pisarni res ne morem jest.. predlogi kaj v službo hvala lepa venusa

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

14. maj 2009 13:31

venusa, pozdravljena če si za kosilo narediš krompirjevo ali fižolovo solato, jo lahko kar hladno poješ za kosilo, vsaj jaz tako rešujem problem, ko sem v službi...dobra pa je tudi riževa solata z zelenjavo, jaz riž in zelenjavo skuham in potem zabelim kot navadno solato, pa je....... lep pozdrav vsem in še posebej Naji74, ki se je zbudila iz zimskega spanja, mnogo volje naprej, jaz že grem proti 75 kg, še malo pa bo cilj dosežen naj vam bo v cvetju....................... daby

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. maj 2009 14:33

Na škrobni dan lahko s sabo v pisarno odneseš riževe vaflje in kakšno zelenjavo (npr. paradižnik).

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

14. maj 2009 15:26

sabina69 je napisal/a:
Marjetka cvetka, zakaj se ti zdi tehtanje vsako jutro bolano? Meni se to zdi zdravo Vsaj lahko spremljam težo. Se pa absolutno ne obremenjujem z vsakim dekagramom. Naja74 tebe se pa spomnim, ja. Je kar lahko shujšati, se strinjam. Težo obdržati je težje. Naj ti tokrat uspe! sabina69
Sabina69,takole nekako si jaz tole predstavljam: Jutro je,budilka je pravkar zazvonila!Hitro skočim iz postelje.Kje je tehnica,hitro na tehnico!Stopim na tehnico.O moj bog,ena deka več kot včeraj,ne to ne more biti res!Joj,redim se!Kje sem grešila,kaj sem pojedla,da grejo kile spet gor.Joj,danes se moram bolj pazit,najbolje da bom imela danes sadni dan,če ne mi bodo tiste lepe nove hlače pretesne.Joj,ali bo kmalu jutro,da vidim,če je tista deka izginila.Joj, me že boli glava....... Naj vsak dan bo s soncem obsijan [jez Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 14. 2009 15:28

branka171

sporočila: 218

14. maj 2009 17:45

Bravo daby, to pa je Uspeh z veliko...Kaj vsak dan na pohorje laufaš?? branka171

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

14. maj 2009 20:33

Marjetka cvetka, prejle sem malo pokukala na forum in videla, da si me malce preimenovala in sem kmalu potem šla na vrt in jih zaslišala, da so se že pripravljale na večerni koncert, zdaj so pa že glasne na polno. V bližini je namreč mlaka, dežja smo imeli tudi precej, tako da imajo vse pogoje za svojo dejavnost. Lahko slišiš od rega do kvak in bum bum......No zdaj se pa že zašla s teme, ni me strah na tehtnico, ker se moram znebiti le toliko kg, da mi bodo obleke iz lanskega poletja prav, do tega pa več ne manjka veliko. Pogrešam gardelin, si še zraven? lep večer regica

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

14. maj 2009 23:57

Marjetka cvetka,zdajle sem se pa prav iz srca nasmejala. Naj me višja sila obvaruje pred takšnim tehtanjem. Daby, tebi gre pa več kot odlično. Postajaš moja inspiracija. Bi se rada znebila še nekaj malega kilogramov in vidim, da čeprav diete ne prekineš za tri mesece in drugi krog pričneš prej, ni prav nič narobe. Mogoče se vam še jaz v kratkem pridružim pri hujšanju sabina69

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

15. maj 2009 0:02

Ojla! Še sem zraven ampak sem totalno razočarana nad sabo.Prvo rundo sem shujšala 10 kg in jih 5 dobila nazaj.Sedaj se tehtam vsak drugi dan,da ne bo še kakšnih neprijetnih presenečenj.Trenutno imam 82 kg,rada pa bi jih imela 69 do avgusta,ko gremo na morje. gardelin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti