Ločevanje živil 90. dni - 5. del

branka171

sporočila: 218

10. maj 2009 9:34

Lepo, lepo sabina69,skrite talente imaš. kar piši še kaj. kje pa so ste ostale????moki, top.verbena,daby,.. Preživela sem 1.vodni dan in včeraj poroko sem malo grešila a ne kaj dosti je bil ravno beljakovinski dan. Malo torte (mi je žal, ker ni bila tako dobra pa ne nevesti povedat) in malo vinčeka to je blo pa super.Smo pa plesali kot že dolgo ne in sem skurila kar nekaj kalorij. Sedaj pa vprašam vas drage hujšarice za izkušnje kako je po prvem vodnem dnevu???? Saj sem sama že šla skozi to dieto, a sem po enem mesecu začela izgubljati voljo po 3/4 pa odnehala. Lep dan vam želim branka171

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

10. maj 2009 21:33

Hojla

Lisička, Rmeli, Rožica, Encijan, Marjetka Cvetka..., vidim, da ste še tu! Jaz sem slučajno po dolgem času spet odprla ta forum - se mi zdi, da zaradi slabe vesti - morala bi sklatiti kakih 7 - 8 kg, pa mi ne uspe. Še razmišljam, kako se lotiti. Začetek bodo najbrž sadni zajtrki, potem pa ločevanje na krožniku ker se večinoma ne prehranjujem doma.

Marjetka Cvetka, veseli me, da si še vedno tako pesniško navdahnjena....

 

lp

robida

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

10. maj 2009 21:45

Spet bodo na vrsti slaščice, pojedla bom nekaj potratne potice. Nato si privoščim še super obed, to je s smetano in čokolado sladoled. Da se imela bom še bolj fino, si pripravim še kapučino. Če naslednji dan mi bo vaga napačne številke kazala, jo bom brez milosti zamenjala! Če želite shujšati, me ne posnemajte sabina69 Sporočilo je spremenil(a) sabina69 dne 10. 2009 21:53

branka171

sporočila: 218

11. maj 2009 6:06

Ma sabina si čisto notr padla. Poskusi še kaj manj kaloričnega napisat, da ne boš preveč lušte delala. branka171

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

11. maj 2009 15:49

Vidim, da kdaj pa kdaj marsikatera bivša hujšarca gor pogleda, ali imamo spet težave s kilogrami ali pa nam je bilo takrat tako lepo, ko smo klepetale dnevno in se spodbujale. Lep dan in veselo naprej vsem skupaj, Rmeli Rmeli

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

12. maj 2009 0:34

PESMICA Z MALO KALORIJAMI Sadje je tisto pravo, če želite imeti dobro prebavo. Naredi postavo bolj zapeljivo. Preizkusite! Deluje zanesljivo. Zdrava je tudi zelenjava, če v olju preveč ne plava. Poleg še rekreacija, to je res najboljša kombinacija. No si bom pa privoščila en sadni dan, mi prav gotovo ne bo škodil Branka171, vztrajaj še naprej! Koliko kilc ti je vaga po vodnem dnevu pokazala manj? Vsem želim obilo trdne volje in želje po uspehu sabina69

venusa  

član od: 13.10.2003

sporočila: 9

12. maj 2009 7:34

Zdravo Imam eno vprašanje, ali je v redu da se mi po 5-h dneh dijete vrti. Kje ga biksam. lp Venusa venusa

venusa  

član od: 13.10.2003

sporočila: 9

12. maj 2009 7:46

Zdravo Imam eno vprašanje, ali je v redu da se mi po 5-h dneh dijete vrti. Kje ga biksam. lp Venusa venusa

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

12. maj 2009 8:50

Izmeri si krvni tlak. Lahko ti je padel zaradi spremenjene prehrane in delnega posta. Vsekakor povečaj količino popite vode in se loti kakšne fizične aktivnosti. Lisa

branka171

sporočila: 218

12. maj 2009 16:56

sabina 69 Ne morem verjet,da prej nisi pesnila,zdaj jih pa kar iz rokava stresaš. 25. dan je bil vodni v kombinaciji z luno in vaga kaže - 6 kg.(malo premalo ??) Sedaj me pa kar mineva !? Zato prosim vse za spodbudne nasvete, grajo ... Vse sprejmem z odprtimi rokami Venusa, da nisi v zagonu premalo pojedla. Tudi zato se ti lahko vrti. Se pa strinjam z LIso 2-3l vode in migaj, da se prepotiš vsaj 5x td. V vodo eni dodajo kalcij in magnezij ?Nebi pretiravala LP vsem branka171

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti