Ločevanje živil 90. dni - 5. del

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

26. apr 2009 19:22

branka171, tudi na našem lokalnem radiu slišim predstavitev zgoraj omanjene zdravnice vsaj enkrat tedensko, bom pa prihodnji teden vprašala sodelavko kako je s temi tabletami, ki jih je začela jemati. Dieto sem pa ves teden pridno držala, danes ga pa malo biksam. Bodite bolj pridnek kot sem jaz in pozdravček regica

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

26. apr 2009 20:06

Branka171, dobro razmišljaš! Če so to tablete za hujšanje, mislim da prav gotovo pomagajo k hujšanju v denarnico. sabina69

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

28. apr 2009 16:56

Po dolgem času se zopet malo oglašam. Novembra 2005 sem bila prvič na tej dieti - jaz sem jo poimenovala kar način življenja. Zelo mi je bila všeč, ker lahko ješ praktično vse, le v pravem zaporedju. Bila sem zelo uspešna, saj sem shujšala 15 kg, v naslednjih 3 mesecih pa še 5. Sedaj pa se je malo zataknilo in včeraj sem spet začela z ločevanjem. Upam, da mi bo tudi tokrat uspelo. moki

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

28. apr 2009 19:58

pozdravljena moki, me veseli, da bo ena več, bomo imele več volje. držite se sotrpinke. regica

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

29. apr 2009 9:12

Danes je moj priljubljeni dan - dan OH. Veselim se že kosila, še bolj pa večerje. Makarončke in sladkarije obožujem. Sedaj sem pa sploh našla neke makarone v vrečki sakupaj s paradižnikovo omako. Odlični so. Zaenkrat mi gre vse po načrtu. Grešila še nisem, je pa res, da je šele tretji dan. Kako pa gre vam? moki

branka171

sporočila: 218

29. apr 2009 17:46

zdravo moki, sem samo malo pred tabo :16 dan(-4kg) vsa srečna ker vas lahko prebiram,ko je kriza.Res je OH dan kriza, ko ni meje a se zato druge dneve bolj strogo držim. Moj moto je:Čimmanj industrijsko predelane hrane in veliko miganja. Srečno in piši kako gre. branka171

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

29. apr 2009 20:02

tudi za mano je OH dan, za kosilo je bila pica, za večerjo pa sladoled in čokolada. Moki ne pozabi na čokolado, je pomembno, da jo ješ zaradi alergij. No jutri pa sadje in pa ko pridem iz službe si bom pripravila zelenjavno juhico. Držite se, pa prijetno spančakajte. regica

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

30. apr 2009 8:53

Regica54, veš da nisem pozabila na čokolado, jo imam preveč rada. Sicer pa se mi zdi, da tole dieto obvladam v nulo. Pisana mi je na kožo. Najbolj mi je všeč, ker se vedno lahko najem do sitega. Včeraj sem res pojedla celo goro makaronov, se mi je zdelo, da kar malo pretiravam. Zvečer pa sem pojedla še dva sadna jogurta in malo čokolade. Ko sem danes stopila na tehtnico, pa nisem mogla verjet svojim očem. Na dieti sem 4. dan, pa imam 2kg manj. Sicer pa je bilo tudi prvič tako. Takrat sem v prvem tednu izgubila 3kg, potem pa se malo ustavi, ampak teža kar naprej pada. Edina stvar, ki mi ne gre, je gibanje... Nad tem pa res nisem navdušena in nikoli nisem bila. Se moram kar malo prisiliti. Danes sem na sadju. Za primer krize sem si pripravila tudi suhe marelice in bananin čips. moki

evikeysn  

član od: 5.8.2008

sporočila: 12

30. apr 2009 10:42

Vse bolj in bolj se mi zdi, da je tale dieta bolj zame, kot pa Montignacova... In to zgolj zaradi OH dnevov :) evikeysn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti