Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

16. jan 2014 18:12

Nej me  , če razumem tole vašo ločevalno. Bolj ko vas čitam in skušam razumet, bolj sem .

 

Vanja

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

16. jan 2014 19:47

ojla, jaz sem tudi napokala. Danes na OH dan sem imela pico s paradižnikovo omako, sem tokrat kar kupila testo, sicer ga sama pripravim iz polnozrnate moke, samo sem pozno prišla domov. Za večerjo sem pojedla še ostanke in nekaj čokolade na vrh. Ti OH dnevi so mi postali težko pričakovani, ker imam sicer res ful rada sladko in pol komaj čakam, da pride ta dan.

marjja, glede prekrškov s pico te čist razumem. Tudi meni je ful težko, ko pridejo razni obiski ali mi gremo na obisk, te čist čudno gledajo, če rečeš, da si na dieti in pol še hitro kak deci vina zraven itd. In je že vse narobe. Tako da meni se načeloma ne zdi težko se držati diete, če sem skoz doma, da si lahko tudi sama kuham oz. pač prilagodim kosilo. Če pa kam gremo, in naslednji teden začnem z poskusno na novo službo, pa sploh ne vem, kako mi bo to ratalo. Kako ve to rešujete z obiski?

Rakica07 super za posode. Poročaj kako se obnesejo. Samo cena pa je huda

barbsrec

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

16. jan 2014 19:50

zdaj sem brala ta link, ki ga je poslala marjja. Kaj ve se tega kdaj se lahko pije voda držite? Ker tega pa res nisem vedela, da dve uri po jedi ne bi smela pit? Jaz se skoz z vodo nacejam!

barbsrec

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

16. jan 2014 20:02

Ja jaz se držim tega da 2 uri po hrani ne pijem.... Drugače pa.. jutri bom delala zelenjavno pizzo iz pirine moke. A katera od vas da ketchup na pizzo al devate kaj drugega? Jaz bom še raznorazno zelenjavo ter gobice nadevala povrhu.. za večerjo bom pa naredila tolee ....http://kulinarika.net/recept/dusena-jabolka-s-pisko ...mmm izgleda res slastno. Prilepim jutri kakšno slikco zvečer, če mi bo uspelo :)



katiiika

Sporočilo je spremenil(a) katiiika dne 16. 2014 20:03

cica67  

član od: 2.1.2014

sporočila: 13

16. jan 2014 20:06

Ojla punce,

danes je bil spet sadni dan, komaj preživim. Se mi zdi da je ta dan kar naprej. No preživela sem ga in to celo brez prekrškov.

Me pa nekaj zanima. ali mogoče katera ve, če na mesni dan lahko jem odojka, ali je to premastno. Jutri nekdo iz službe časti odojka, pa ne vem, ali bo to po vsem trudu preteklih dni to  prevelik prekršek.

Dobrodošle vse nove, čestitam vsem, ki ste že nekaj kg skenslale.

Lp

cica67

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

16. jan 2014 20:11

cica67, jaz mislim, da komot ješ odojka, mogoče, če res vidiš kak velik očiten kos špeha, odrežeš, sicer pa super zate, da se ti praznovanje poklopi z dnem na dieti

barbsrec

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

16. jan 2014 22:40

Sadni dan ni potekal tako kot bi mogel. Očitno kriva polna luna, he he he. Dobrodošle vse, ki ste se nam pridružile.

Iča

cica67  

član od: 2.1.2014

sporočila: 13

17. jan 2014 5:57

O, hvala barbsrec, bom pazila na špeh, ga imam že sama dovolj. Drugače pa tudi jaz ne pazim, kdaj pijem. Ves dan se nalivam s čajem in vodo. Imam občutek, da potem nisem tako zelo lačna.

Lep dan vsem.

cica67

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

17. jan 2014 9:14

Hej, če lahko malo pomagam pri sadnem dnevu, ki vas tako muči. To je v bistvu sadno-zelenjavni dan in na ta dan lahko jeste tudi kuhano (seveda dovoljeno) zelenjavo, kompote, nekaj toplega skratka. Je dan takoj lepši. Pozdrav. 

Ava

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti