Ločevanje živil 90. dni - 5. del

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

12. apr 2013 10:51

prvi dan minil , danes 2. dan in sicer

zajtrk : 1 jabolko

malica: suhi ananas - zelo malo ker je zelo kaloričen

kosilo: paradižnikova omaka ( ostali še čufte ) ter pire krompir

večerja: bomo pa še videli

spelca56 smo skoraj skupaj glede začetka tako da si bove lahko malo v oporo, ker jo bom jaz kar potrebovala verjetno

priv

priv

spelca56  

član od: 20.3.2010

sporočila: 6

13. apr 2013 9:39

Jah, komaj začnem, pa že grešim - ampak ni bilo sile (pirini kosmiči z mlekom poleg kromipirjeve juhice včeraj na Š dan). No, bom pa danes in JUTRI še toliko bolj pridna pa bo ...

 

Drugače pa včeraj:

Š-dan: 2 jabolki, suho sadje, zeljno-krompirjeva-korenčkova juhica (tako za kosilo kot večerjo).

 

Danes pa OH-dan

2 jabolki, surovo korenje, polnozrnatne testenine z ohrotom in drugimi zelejnavnimi ostanki iz hladilnika, za večerjo pa http://www.kulinarika.net/recepti/1501/sladice/bananine

Komaj čakam jutri pa? Hmmm ....

Uspešno vsem ločevalcem, ki še vztrajate!

 

Lp,

 

Š.

 

 

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

15. apr 2013 13:24

No, z današnjim dnem se vam ponovno pridružim. Upam in želim si da bi šlo.

V prvem poizkusu sem zgubila okoli 13 kg, v drugem poizkusu sem kmalu odnehala, zdaj grem v tretji poizkus. Upam da uspe.

 

Tako da danes so na vrsti beljakovine. Za zajtrk je bilo sadje, en kos, vmes tekočina, pa kava z mlekom, za kosilo pa puranje meso na žaru pa solata.  Za večerjo pa ponovi vajo.

Posladek: pol ure orbitreka

barbay

spelca56  

član od: 20.3.2010

sporočila: 6

16. apr 2013 9:54

Tudi jaz imam podobne izkušnje kot ti, Barbay - pri prvem poskusu pred leti minus 15 kg, pri drugem prekmalu odnehala, žal sem zaradi lenobe dobila nazaj vse in še kaj ... zdaj pa verjamem, da mi bo uspelo ...

 

In včeraj bila pridna na b-dan, danes bodo pa jabolčka zjutraj ter rižota z divjimi šparglji (za kosilo in večerjo). Pa posladek tudi pri meni orbitrek ...

 

Lp,

 

Špela

Katarina80  

član od: 16.4.2012

sporočila: 66

18. apr 2013 12:59

Pozdravljeni,

jaz se vračam med vas. 10 dni me je držala čudovita viroza, zaradi katere sem imala 10 dni sadni dan. Posledica le-tega je bila, da sem ekspresno izgubila kar nekaj kg. Zdaj se vračam nazaj na red, da ne bodo tili kgji izpuhteli oz. prišli nazaj.

Lp,

 

 

Katarina80

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

18. apr 2013 14:27

Danes ŠKROBNI dan:

Zajtrk: jabolko

Malica: pomaranča in banana

Kosilo: sladko zelje in ajdova kaša.

Večerja: isto

linolina

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

19. apr 2013 10:40

Danes 47 dan,OH

Kosilo:kvinoja z zelenjavo(jajčevci,čebula,jurčki),radič v solati

Večerja: malo kvinoje od kosila.

linolina

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

21. apr 2013 20:33

Danes rebre iz rerne ali kaj že, ono iz reklame, ko daš v vrečko, , pečen krompir za ostale, za mene pa itak samo zelenjava. Nisem najbolj pridna, ne vem, če bi sploh še kaj pisala, ampak trudim se še vedno, "slekla"sem 6kg in se počutim super. Samo trebušne mišice bo še treba bolj ojačati.

Večerja je pa doooolg sprehod in ostanek rebrc.

marjja

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

24. apr 2013 7:21

no jaz sem danes na škrobu in krize nimam , upam,da bo tako tudi osatlo

pogum še naprej

 

priv

priv

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

10. maj 2013 19:28

2.vodni dan...

Šarmanten

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti