Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Keka  

član od: 6.5.2002

sporočila: 83

19. feb 2010 21:16

Onija, pošiljam ti link od revije Rina, kjer si lahko prebereš nekaj navodil za nadaljevanje, pa tudi nadaljevalno knjigo lahko kupiš. Jaz jo imam in v njej piše, da nadaljuješ z ločevanjem živil pri enem obroku ampak ne rabiš se več držati zaporedja dnevov. Za zajtrk ostane sadje, za kosilo je lahko beljakovinski obrok, za večerjo pa npr. škrobni ali obratno. Važno je, da ločuješ živila med sabo. Tudi sadni in vodni dnevi se nadaljujejo, kdaj jih uvajaš, pa odločiš sama. Paziš tudi na razmake med obroki, po beljakovinskem obroku je nasledni čez 4 ure, po škrobnem in OH čez 3 ure itd.

Opozarjajo pa tudi, da po končanih 90-tih dneh ne nadaljuješ prve stopnje, čeprav še nisi dosegel željene teže, ampak napraviš premor z drugo fazo in šele nato ponovno začneš s prvo.

Splača se kupiti knjigo, zelo prav pride in je poučna.

http://www.rina.si/joomla/index.php?option=com_c

 

Veliko uspeha še naprej.

 

Lp, Keka

Sporočilo je spremenil(a) Keka dne 20. 2010 11:37

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

20. feb 2010 11:37

Pozdravljene vse, danes je moj tretji dan in če bi zunaj sijalo sonce, bi bil res lep. Sem ravno iz službe, sedaj pa počasi k loncem, se mi nič ne da kluhati, tako da bo danes kaj lahkega. Mogoče zamesim celo testo za pizzo, ali pa bom samo makarone skuhala. Zame s drobtinami, za druga dva moja fanta pa kakzraven golaž iz skrinje. lep dan andreja č.

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

20. feb 2010 17:43

Hvala Keka. Sem ravno danes dobila to knjižico od ene znanke za katero nisem niti pomislila, da bi jo lahko imela. To samo potrjuje, da je treba pač povedat kaj rabiš. In se 100% najde nekdo, ki ti lahko pomaga.

onija

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

20. feb 2010 18:52

Krizo imam: Na 40 dan (škrob), bi jedla samo sladko. Tako mi diši vsaka stvar s sladkorjem, da se že cel dan tepem po roki, da ne bi česa v roke prijela pa dala v usta. Potrebo po sladkorju sicer nadomeščam s sadjem, ampak trebutno je pa res hudo. Kako pa ostale prebrodite takšne potrebe po sladkem? barbay

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

20. feb 2010 19:34

Trenutno še ni potrebe po sladkem,jaz sem danes jedla mafine, vem pa kako je to hudo, ko bi jedel pa ne smeš. Probaj čim več piti, vem, da sem si jaz skuhala čaj in ga malo sladkala ali pa sladila z medom, ker samega res ne moram pit. Sedajle pijem nescaffe, z malo mleka. andreja č.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

20. feb 2010 20:11

Če je huda sila, uporabite agavin sirup - ima nizek GI, okus pa ni moteč kot pri kakšnih sladilih. Malo zrezanega sadja, agavin sirup - pa se poteši želja po sladkem. Lisa

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

21. feb 2010 16:27

Mene pa zanima ali se rastlinske beljakovine prebavljajo na istem mestu kot živalske? Ali lahko sojin tofu dam med zelenjavo in ne med beljakovine? In rastlinsko smetano, uporabljate ensladkano v omaki na testeninah recimo? Aja, pa kako kombinirate maslo? Brala sem, da je povečini maščoba in tako paše povsod... Jaz pa kombiniram tako kot piše zgoraj za nadaljevanje po 90 dnevu, gledam, da je vsak obrok ločen in tako sem nazadnje zgubila 20kg (bravo zame) terakota

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

23. feb 2010 12:01

pozdravček! včeraj je bil moj 50 dan!!! vse skupaj je šlo dol 4kg, in večina v prvem mesecu! Od danes naprej pa začenjam dieto po knjigi naslednjih 90dni, tako da neslednjih 50 dni bo po drugem delu,... bolj kot ne sem skoraj dosegla svoj cilj,...zdej ko bo lepše vreme še malo več telovadbe,... naslednjih 50 dni pa bom vztrajala, ker mi tako paše in rada bi da se ta presnova res "začne", ker če sem prav prebrala moraš vztrajati do konca da se uredi presnova? (moja prebava je tudi že super in želodec nič več ne stoka) danes pa škrob in bom jedla riževe vaflje in zelenjavni namaz, za večerjo pa še ne vem! sem pa uvedla nazaje dnevno rutino-jutranji kapučino! lep sončen dan! 1katka1

jagoda s smetano  

član od: 28.3.2009

sporočila: 19

23. feb 2010 12:11

danes je moj 51. dan in do edaj sem izgubila ... 12kg jej( im happy) jagoda s smetano

Edija  

član od: 28.3.2009

sporočila: 26

23. feb 2010 14:07

Ola! jagoda s smetano btw hud nick;) super!!!!! men tut zgleda gre kr dol...hlače so mi prevelike...pa celo telo je "šlo skup"..tko nekak..komi čakam tehtanje:))))))))))))) na fitnesu nism bla že od čet...smo mel trebušno gripo pa nism mela moči:( Edija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti