Ločevanje živil 90. dni - 5. del

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

10. jan 2010 22:50

Tudi mene nekaj nosi... A je to krivo vreme ali kaj.... Kar se tiče diete sem pogrnila na celi črti. Od diete ni ostalo čisto nič.... aloe

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

11. jan 2010 7:42

no jaz se pa kar držim diete, razen telovadba.......kaj je že to? tudi pri meni se na kolesu nabira prah ampak čakam lepo vreme in na tek v naravi danes je škrob in tako da bo za zajtrk kompot iz mandarin. kosilo pa nekaj od krompirja - kakšen krompirjev šmoren veliko užitkov in ta novim oz. ponovno začetim veliko volje priv priv

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

11. jan 2010 8:36

PRIV - si stopila že kaj na tehnico? Moram vam povedat, da po enem tednu (danes je) čeprav sem ful grešila čez vikend sem se danes stehtala in pokazalo je točno 1 kg manj ... Od danes naprej pa zeloooooo strogo in na kolo se bom spravila NAJA74

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

11. jan 2010 8:48

Tudi jaz sem se kar dobro držala čez vikend!!! Je pa res težko, no grešila sem samo z juho v nedeljo ko je bil OH dan, ker ne vem če bi jo lahko! Drugače pa sem jedla zelenjavno lazanjo in solato! Za večerjo pa eno kremšnito! Kar pa se tiče telovadbe, obiskujem aerobiko 1-2x na teden, se bom pa še poizkusila spravit v red in vsak dan it na Leg Magic, pa kaj od splošne telovadbe! (kakšen trebušnjak, počep in skleca!) Danes pa sadje, popoldne pa bom jedla pečene bučke na žaru! Mmmm! Lepo Naja, da se že vidi trud tudi na tehtnici!!! Pri meni se najbolj opazi v prebavi!! Se že po enem tednu veliko bolje počutim!(tehtala se bom pa v nedeljo) 1katka1 Sporočilo je spremenil(a) 1katka1 dne 11. 2010 08:50

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

11. jan 2010 9:18

no tudi jaz se zelo dobro počutim nisem toliko napihnjena, za tehtanje pa sem se odločila ( če mi bo uspelo zdržati ) da se bom šele po vodnem dnevu bom sporočila priv priv

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

11. jan 2010 9:43

No jaz tudi nič ne telovadim.Razen 3x na teden ,ko se peš odpravim na predavanje.Tja in nazaj je za 40min hoje .In to je to .Sej je sobno kolo v sobi ampak....... Počutim se ok ,tehtala se sicer nisem .Me pa hlače ne stiskajo več tako kot prej. Danes pa škrob in verjetno,da si bom naredila kar praženo zelje za kosilo in malo krompirja. kriznana

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

11. jan 2010 18:43

moj leg magic je že vandrav na sredo dnevne -samo nanj se spraviti je problem saj smo med vikenom se sankali pa 40 minut vlekli v hrib tako da pes ni več hotel zraven ...nekaj dek je že moralo iti dolj.bomo videli naslednjo soboto to mi je nekaj prekrižalo račune. Priv da veš zredila si se ....to ti bom vsak dan povedala dokler se ne zvagaš, pa tehtnico ti bo tamali pokvaril ga bom našuhtala----- torej iz tega sledi stehtaj se še dokler ti tehtnica dela potem pa praviš veš hlače so mi pa bolj prav. gercar

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

11. jan 2010 19:10

od jutri naprej se vam pridružim tudi jaz-torej,s proteinskim dnevom.... se pa kr malo bojim,da mi bo že kar hitro spodletelo... pozdrav vsem trenutnim hujšaricam..... cheleste

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

12. jan 2010 8:50

Tudi jaz imam danes proteinski dan, pa ne vem kaj naj jem! Si nisem nič pripravila zvečer tako da nimam nič s sabo v službo danes! Kakšen nasvet za danes? Se mi pa ful lušta nekaj mlečnega! Samo verjetno pride v poštev samo navaden jogurt,...no tudi kakšen sir bi jedla! A lahko zdej za kosilo sir potem za večerjo pa meso? pozdravček! 1katka1

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

12. jan 2010 9:07

GERCAR tehtnica je na varnem in bom vztrajala do vodnega dne da bo večji užitek ...... hahahahah pri meni pa danes OH tako da zvečer sladkooooooo!!!!!!! priv priv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti