Ločevanje živil 90. dni - 5. del

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

27. nov 2009 12:43

Limovčanka. Zdaj si me pa presenetila. Zakaj bi bila slaba mama, ker hčerko spodbujaš pri hujšanju? Sploh, če ima dejansko preveliko težo. Slaba mama bi bila, če bi jo spodbujala pri nažiranju. Glede na to, da veš kako lahko je kile dobiti in kako peklensko se jih je znebiti, ni nič slabega v tem, da tega svoji hčeri ne privoščiš. Moja hči je stara 13 let in jo že nekaj let opozarjam naj se ne baše z neumnostmi, če noče večerjat se z njeno odločitvijo strinjam, pa tudi ji kdaj rečem naj pazi kaj poje.Ta mlajši 7 - letnici pa kdaj tudi ne dovolim jesti sladkih priboljškov. Bolje, da vzame sadje, če je lačna. In pri tem nimam pravnobene slabe vesti. Mene je oče silil jesti in sem morala obrok, ki mi ga je on nadeval pojesti v celoti tudi, če sem ga imela že v požiralniku.

Tudi jaz imam olala preveč kil, ki nočejo dol. Sedaj sem se lotila tudi te 90- dnevne in v enem tednu izgubila 2 kg. Upam, da mi uspe. Ko me popade lakota se spomnim izrazov, ki jih ljudje tako radi uporabljajo, ko opisujejo ljudi z močnejšo postavo.

onija

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

3. dec 2009 0:42

limovčanka, dobra mati si ne sekiraj se ! Moji dve hčeri na srečo nimata problemov s težo. Se pa to kaj hitro lahko spremeni. Ja otroke je treba kar naprej opominjati kaj je dobro jesti in kaj ne. Je pa danes bila polna luna.... In jaz sem končno resno pričela s hujšanjem. Tako, da volja je tokrat tista prava! Kar verjamem, da mi bo uspelo. aloe

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. dec 2009 10:31

no jutri se pa tudi jaz pridružim saj bi rada izgubila 6kg. vse izkušene bi pa prosila da mi razložite kako jeste kosilo če ste še v službi. menim, da če bi jedla kosilo šele doma je to ob 16.00h in potem že kmalu spet večerjo oz. pozno po 18h, da ne bo ravno veliko učinka. ali pa mi razložite kaj jeste v službi za kosilo ko so na vrsti B, OH in Š dan? lep pozdrav,priv priv

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

10. dec 2009 13:32

Kilogramčki so končno pričeli kopneti! V enem tednu sem izgubila 3kg..... Saj vem, da je to v glavnem voda, ampak občutek je vseeno dober. Kako pa gre kaj vam? Do praznikov ni več veliko časa. :) aloe

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

10. dec 2009 14:49

da se tudi jaz pohvalim: 25.11. pričela z dieto. V enem tednu šlo za 3 kg dol potem pa tako kot ponavadi ne gre brez sladkega in vsak dan se pregrešim. Bomo videli v soboto če je šlo kljub pregreham kaj dol. Bom poročala:) V službi jem B: sir ali jogurt (slaba lastnost da moram isto zadevo jesti tudi zvečer) OH: riževe ploščice Š: polnozrnata žemlja s solato ali papriko... gercar

Olive Figg  

član od: 13.8.2009

sporočila: 1

12. dec 2009 9:04

Pa bom še jaz prispevala svoj delež, če ste me že vi navdušili za to dieto... Začela sem 17.10 s 65 kg, zdaj, torej po skoraj dveh mesecih, imam 56 kg. Zelo sem zadovoljna, saj se mi še posebej na bokih in stegnih pozna, ker ni več dodatne maščobe tam zraven :). Fant, s katerim sva v bistvu hujšala skupaj, le da sem bila jaz malo bolj dosledna, mi je vsakič, ko sva se videla, rekel, da sem shujšala. Vsakič bolj :) Zdaj mi niso prav nobene več hlače, vse mi lezejo dol in so mi preširoke. Čakam na sezonske razprodaje :P Da vas potolažim, tudi jaz nisem vedno juhe po kosilu, pravzaprav sem jo le 2x ali 3x, kakih 6x sem jo pa kar prej, pa zaradi tega ni bilo nič manjšega učinka. Kdaj pa kdaj se lahko pa tudi pregrešite pa greste na en kos pice ali kaj takega, vendar ne prevečkrat (midva sva šla 1x, eneparkrat sva pa tudi še po 8.uri zvečer nekaj pojedla). Držite se tega, da pijete veliiiiiiiiiiiiiiko vode, pa bodo šle kilce same dol. Jaz bom zdaj z dieto prenehala oz. se bom ravnala po naslednjih 90.dnevih. Še en nasvet glede sladkarij: Če jih ne vidiš, jih ne moreš pojesti. Tako da, vse kar imate sladkega, pospravite v en predal. Kakšen košček čokolade si pa lahko privoščite na OH. Saj bo šlo, meni je po treh dneh totalno usahnila želja po hrani, ki je bila tisti dan "prepovedana". Le močno voljo in gremo! Olive Figg

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

12. dec 2009 20:48

Ojla da se še jast javim :) 10 m- po porodu mi je ostalo kar 15 kg viška. Groza. In bi začela. je kje kaka kandidatka, da začneva skupaj, mal za spodbudo? Po šrvem porodu sem se s to diseto vrnila na prejšnjo težo, no par kg več ampak kjlub vsemu se zgubila veliko kg. In bi zdaj ponovno. počakam kak dan, da se kakšna javi, če ne pa začnem v PON.

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

12. dec 2009 23:06

Ojla da se še jast javim :) 10 m- po porodu mi je ostalo kar 15 kg viška. Groza. In bi začela. je kje kaka kandidatka, da začneva skupaj, mal za spodbudo? Po šrvem porodu sem se s to diseto vrnila na prejšnjo težo, no par kg več ampak kjlub vsemu se zgubila veliko kg. In bi zdaj ponovno. počakam kak dan, da se kakšna javi, če ne pa začnem v PON.

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

14. dec 2009 7:53

sandrak jaz se javim, da bi začele ker se sama nikakor ne morem odločiti, rada pa bi izgubila vsaj 5 kg če si za bi začel jutri, sporoči lep pozdrav, priv priv

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

14. dec 2009 9:10

sandrak - tudi jaz bi resnično začela s to dieto 1.1.2010...če si za.....napiši Lep dan vsem NAJA74

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti