Ločevanje živil 90. dni - 5. del

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

23. sep 2009 6:13

Dobro jutro,nekaj časa se že nisem fočkala.Trenutno imam 10 dan posta z limonami in javorovim sirupom.Danes zjutraj kaže tehtnica minus 6 kg.Jutri pa štartam spet z ločevalno dieto,ki sem jo zapustila po minus 5 kg.Vidim da so se kile začele topiti,volja je močna in vem ,da bom dosegla svoj cilj.........70 kg,ki sem jih imela pred obema nosečnostmi........upam tudi ,da bom našla kakšno sotrpinko in pa več časa za fočkanje.........čavčav RESICA

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

23. sep 2009 12:08

Resica, daj povej, kakšna je ta dieta z limonami in javorjevim sirupom ? Še nisem slišala zanjo.................. daby

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

25. sep 2009 6:59

Dobro jutro prvi dan ld. je za mano,brez težav kar je po 10 dnevnem postu normalno,včeraj sem morala imeti bolj tekočo prehrano.........cel dan jogurte.Vidim Daby ,da te zanima dieta....narediš si napitek sirupa 100 ml sirupa MADAL BAL,SOK TREH LIMON,ŠČEPEC ČILI PAPRIKE,2l VODE.Glavne obroke nadomeščaš s pitjem napitka,vmes pa voda in odvajalni čaj.Moram povedat ,da je napitek zelo energijski in nisi lačen.Jaz sem imela nekaj težav le sedmi dan,bolj potrebo po sladkorju,pa sem jo premostila s telovadbo.Vsako jutro vstajam med peto in šesto,fizično aktivna sem cel dan,le zvečer pa grem spat pred deveto.Tehtnica je včeraj pokazala 9 kg minusa.....izgleda da greš po koncu posta še kar dol.......kar precej kg bi rada še dol,vedar pa bo treba poleg prehrane kar precej telovadbe..........čavčav RESICA

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

25. sep 2009 12:20

Jaz sem pa probala ta sirup in mi ga želodec ni prenašal. Mi je delalo slabo in sem mislila, da ga nisem dovolj spila in sem se kar nalivala, pa sem pol popoldne bruhala. Limona mi je po mojem delala težave. Brez limone, mi je bil pa ogaben. No moja mama je sicer šla z njim dol, ma boljše je po moji logiki z ločevalno, ko ti to postane način prehranjevanja. Ker nič ti ta sirup ne pomaga, če začneš spet jest vse od kraja. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

27. sep 2009 13:24

Mislim da je pri vsem pomembna samo zmernost. :) Tudi jaz sem poizkusila ločevalno dieto, vendar zdržala samo 1 mesec, ker nočem biti suženj urnika. Je pa ta dieta fina za tiste, ki so se prej prehranjevali nezdravo,da se naučijo zdravega in uravnoteženega prehranjevanja. Sama sem v letu in pol izgubila 20 kg in to samo s tem,da sem omejila vnos sladkarij in kruha. Kruh sem ejdla samo za zajtrk, potem nič več. Če sem si zaželela sladkarij,sem pojedla sadni jogurt ali sadje oz. muesli ploščico.Pa kar je bolj pomembno,začela sem se gibat 5krat na teden.No,saj to sem se že prej, vendar nisem pazila pri hrani. Ko začneš športat,se ti s časom začnejo maščobne celice pretvarjat v mišice, zato lahko hitreje porabljaš isto količino hrane ki si jo prej konzumiral ob neaktivnem načinu življenja.Poleg tega me ni bilo strah zaradi kože, saj sem težo izgubljala res zmerno in se mi je telo sproti preoblikovalo. Kile so mi šle zelo počasi dol, vendar sedaj občutno bolje zgledam s temi kilami, kot pa npr 12 let nazaj, ko sem imela isto kg, vendar nisem bila športno aktivna. Sam že vse življenje hujšam in sem ugotovila,da stradanje ni zame. Sploh pa tele jo-jo diete z raznimi sirupi. Ja, res da gre mogoče 9 kg dol v 1 mesecu ali še prej,vendar je to večinoma izgubljena voda in kile se bodo spet začele nabirat,ko se boš začel normalno prehranjevat. Zato vam pravim, najprej začnite z gibanjem, obenem pa pazite na uravnoteženo prehrano, potem ne bo dvoma, da se bo uspeh pokazal kmalu. Lep dan, Anja

kiowa  

član od: 5.10.2009

sporočila: 3

5. okt 2009 16:48

Pozdravljeni sotrpini, oglašam se kot novinka, danes sem pričela s 3MD in ko berem tale forum, se mi zdi vse dokaj zmogljivo Upam, da bo tudi meni uspeli tako kot večini vas. Rada bi izgubila najmanj 15 kg. Zelo sem nezadovoljna s svojim videzom, težko najdem lepa oblačila zase...no ja ne bom več jamrala. ODLOČENA SEM LP vsem kiowa

kiowa  

član od: 5.10.2009

sporočila: 3

5. okt 2009 17:34

No sm že pri težavah Brala sem forum in zasledila da naj bi bila ajdova kaša, polenta in kus kus OH. Jaz sem vedno mislila, da gre to pod škorb. Mi lahko pomagate, da ne bom še jutri, ko imam Š dan grešila... Hvala vnaprej. kiowa

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

12. okt 2009 16:59

ojla

Sva že dve ki se matrava pri kilah,ampak pri meni so bili tudi grehi,vendar vstrajam ,ker bi tudi jaz rada izgubila nekaj kilogramov,zato upam da bova sodelovali in se bodrili,kajti vidim da ni preveč zagnanih za to dieto.

Za škrob ti priporočam riž ali krompir saj se ga da narediti na več načinov kot recimo riž z zelenjavo ali gobami,krompir pa tudi tistega ki imaš najrajši.

Kiowa oglasi se še kaj da malo poklepetava jaz sicer imam danes OHdan in si bom zdej privoščila sladico jutri pa seveda cel dan sadje.

lep pozdravček  

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

14. okt 2009 8:40

jaz tudi pokorno javljam, da bo treba spet začeti v tem klubu........... klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti