Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

28. maj 2009 7:37

branka171 je napisal/a:
Prvo si nam moralo zbijala, zdaj nas pa iščeš (čudno kaj)?!? branka171
Se opravičujem,ampak sploh ni bil moj namen,da bi vam zbijala moralo! Žal je res tako izpadlo,jaz pa sem vas samo želela opozoriti,da se tej dieti ne smete preveč prepustiti,ampak jo morate imeti na vajetih. S tem želim povedati,da zaradi mene lahko ločujete,ampak morate zraven spremljati tudi svoje počutje in ob vsakih zdravstvenih težavah dieto prekiniti. Moje težave z želodcem,ki so očitno nastale zaradi sadnih zajtrkov sem navedla samo kot primer,do kakšnih težav lahko pride. Sedaj pa vam navajam še nekaj citatov iz Rinine knjižice o ločevalni dieti: -Odločili ste se za 90-dnevno ločevalno dieto.Na lastno odgovornost!preden začnete,se posvetujte z zdravnikom,zlasti,če imate kakršnekoli zdravstvene težave.Med dieto kontrolirajte krvni tlak in krvno sliko.Ne poskušajte nečesa,kar vam lahko bolj škodi,kot koristi.Zdravje je na prvem mestu in za svoje zdravje ste odgovorni sami. -Začrtajte si coljni ITM.Bodite realni,sledite svojemu cilju in NE PRETIRAVAJTE! To je to.Zdravje je na prvem mestu. Naj vsak dan bo s soncem obsijan

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

8. jun 2009 8:17

Halo, kaj vas je voda odnesla ali sonce stopilo??????????????????? Ja, kje pa ste ?????? Danes je luna, pa me zanima, če se je katera drži. Jaz sem se namreč odločila, da se bom danes malo postila, ker je bil ta vikend malo naporen, pri hrani mislim.........pa moram nekaj naredit za sebe. Marjetka-Cvetka, kaj pa če bi, če ti ne odgovarja sadje za zajtrk, rajši pojedla kakšen korenček ali pa bi si zelenjavo skuhala, pa bi to pojedla. Jaz nimam rada sadja, pa zadevo tako rešujem, tako da jem sadje za zajtrk samo enkrat na teden, ostalo pa zelenjavo...........pa ravno tako gredo kile dol......vitaminov pa tudi dovolj dobim v sebe...........sladkor pa tako ali tako ne smem, ker sem diabetik. Pa se dobro počutim, dosti boljše kot prej, ko sem normalno jedla.......pa še sladkor mi je padel, kar je najbolj pozitivno. No, pa naj bo dovolj..............naj vam bo v cvetju............... daby

tako  

član od: 4.8.2005

sporočila: 41

8. jun 2009 22:12

Kako je kaj ali se še katera drži te diete :) tako

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

9. jun 2009 9:10

Hojla! Daby,hvala za nasvete! Jaz sem ta problem z sadnimi zajtrki rešila na drugačen način. Na B dan pojem navadni jogurt,na Š dan rižev kruhek,na OH dan pa kos polnozrnatega kruha.Zraven pa kakšna zelenjava.Tako jem sadje samo na sadni dan,pa še takrat kakšno suho sadje,nejraje suhe marelice(imajo manj kalorij kot ostalo suho sadje). Za malico pa potem pojem kakšno sadje. Zaenkrat se počutim zelo dobro,v dvajsetih dneh sem izgubila 6 kg,kar se mi zdi čisto vredu rezultat. Mejte se lepo! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

branka171

sporočila: 218

15. jun 2009 18:18

halooo, še kdo hujša??? branka171

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

16. jun 2009 15:26

JAAAAAAAAAAAAAAAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daby

ELMA  

član od: 19.4.2008

sporočila: 93

18. jun 2009 1:04

Jaz tudi hujšam in sem nova v tej debati , enkrat sem probala in mi ni šlo , pa še enkrat.... in evo zdej treča - sreča , sem že 20 dan na ločevalni , zadnje dni sem mal grešila , ampak , važn je da imam -5kg .... Zdej so se kilice ustavile , ne topijo se , nevem zakaj , ampak jaz bom še naprej vstrajala , ker bi radi vsaj še 8 kg dala stran .... ELMA

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. jun 2009 10:32

Elma,živijo! Nič hudega,če kile mal stojijo.Ti samo vztrajaj,pa se bodo kmalu spet začele topiti! Verjetno kil ne boš več izgubljala tako hitro,kot na začetku,vse se bo odvijalo bolj počasi. V začetku pač izločimo veliko vode,zato se tudi na tehnici hitro pozna.Ampak pravo delo se začne sedaj,ko je treba vztrajati in ne obupati,ko izgubljamo kako deko,al pa sploh nič. Predvsem pa paziti na svoje zdravje in takoj prekiniti z dieto,če gre kaj narobe z našim zdravjem,kar pa ne pomeni,da se moramo potem pa spet nažirati. Želim ti,da bi dosegla svoj cilj! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

catya  

član od: 27.5.2009

sporočila: 1

10. jul 2009 10:46

sem nova na tem forumu in danes se vam pridužujem pri dieti...skupaj nam bo uspelo!!!! catya

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

16. jul 2009 13:57

Hej! Vso srečo vsem, ki ste se lotile. Jaz sem začela že avgusta 2006 in se od takrat vedno prehranjujem tako. Pač ločujem imam 1-2 sadna dneva na teden. Le sladkarije mi še vedno ful dišijo:). Res sem odkrila, da je ta način prehrane zame, počutim se supeer. Itak mi pa ni problem, ker mam ful rada sadje in zelenjavo. Pa veliiiiko vode spijem in 5-6x na teden delam pilates, ki me je v kombinaciji s MTV-jem čisto zasvojil (med telovadbo imam MTV nažgan :)). Upam, da vam bo uspelo in da boste res spremenile življenjski slog. l e a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti