Ločevanje živil 90. dni - 5. del

rdeča  

član od: 2.9.2006

sporočila: 32

19. maj 2009 11:10

Pozdravljene sotrpinke! Sem nova na forumu in z dieto sem pričela v ponedeljek 11.5. Včeraj sem preživela drugi sadni dan, ki ga zares ne maram. Zelo težko je, ko moram za otroka (1,5 let) kuhati, poizkusiti, če je dovolj slano, ne prevroče ... in nato hrano izpljuniti , ker pripravljena hrana ne spada v ustrezen dan. Želim shujšati 11 kg, ker mi jih je po porodu kar precej ostalo, oz. imam podobno zgodbo kot Encijan, saj sem med dojenjem izgubila kar precej kg, ker sem tudi jaz mogla biti na dieti zaradi otrokove alergije na KM, jajca in svinjino. Po končanem dojenju sem se pa začela prenažirati in rezultat je tu. Šlauf pri šlaufu Danes je moj 9 dan in sem izgubila 3,5 kg. Upam, da bo šlo v takem tempu dalje . Danes beljakovinski dan ... mesek, špinača in solata za kosilo ... komaj čakam :) Lep dan vsem! rdeča

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. maj 2009 8:54

Kje ste prejšnje hujšarice? Kam ste se izgubile? A srečanja ne bo, da bi se malo pohvalile? Ojojoj!

Jaz premišljujem, kaj ko bi tudi nadaljevala. Še 10kg me tišči. Pa nekako mi ne paše, ker me moti, da do 12 ure samo sadje. Jaz pa sem ljubitelj obilnih zajtrkov, manjših kosil in mičkenih večerij. A naj vse postavim na glavo? Ali pa naj izberem kako drugo dieto? Ne vem?

Prvo rundo sem zdržala, shujšala 9 kg, ki sedaj lepo stojijo pri miru. Imela pa sem težave, saj samo sadje in to 2 komada za zajtrk? Ne vem, nekako mi ne gre. Pa delam do 15 ure, to je 10 ur skupaj. Pol pa cela trepetam, pa še za domače kuham.....čeravno si dosti stvari pripravim vnaprej.

Svetujte in pomagajte prosim. Kako dalje?

Pa še ena caka. V avgustu grem v Srbijo na dopust. Tam pa je hrane na tone....mesek takšen in dugačen....pa pite in bureki...Zdi se mi škoda sedaj mučiti, pol pa nazaj pridelati v 10 dneh. Ker gremo k sorodnikom, ni isto kot v gostilni. Tu te pa silijo, pa jedi, pa jedi, pa nemoj da se stidiš, pa uzmi još malo.....jao meni. Me je že vnaprej groza, ker poznam razmere.

Kyara

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

20. maj 2009 21:37

Pozdravljene!Jaz še kar nekaj improviziram po svoje....ločujem....vendar ne po pravem vrstenem redu....upam, da bo kaj, drugače mi ne preostane druga kot ločevalna dieta (tista prava Nikakor si ne moram v glavi poštimat stvari... Januarja sem res lepo shujšala...ne tolk na kilaži v obsegu pa se mi je lepo poznalo...nato sem po dveh mesecih prekinla in zdaj spet nekaj po svoje delam..... Vsak dan vas redno spremljam in občudujem res ste enkratne...pa tolk vzpodbude...ampak trenutno se ne morem pridružit...morda drug teden Lepo se imejte...vztrajajte...se splača.... Jaz vas bom vzpodbujala... NAJA74

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

21. maj 2009 0:02

Kyara, vzemi me s seboj! Veliko mesa, moje sanje Jutri naj bi bilo na jedilniku samo sadje in zelenjava. Moj prvi sadni dan bo to v novem krogu. sabina69 Sporočilo je spremenil(a) sabina69 dne 21. 2009 00:05

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

22. maj 2009 22:26

Bomo videli,kakšne boš ti volje, ko porivala boš špeh na domače polje, ko sredi poletne boš vročine, preklela svoje "seksi"obline, ko kleče krompir boš plela, si shujšati boš zaželela. Na tele verze sem se sponmila danes zjutraj,ko sem že ob osmih klečala sredi krompirjeve njive! Kje si obala mojih sanj?!? Marjetka cvetka bo pa fit, prvi bo poletni hit, ko šla bo na našo lepo obalo, vsi bodo občudovali njeno vitko postavo. Ona pa se bo smejala na glas, ko svetovni lepotec jo prijel bo čez pas, za takšen trenutek se je splačalo imeti v želodcu hrane bolj malo! Ja,tako je pač ,ker Marjetki cvetki ni pasalo več imeti v želodcu hrane bolj malo! No,pa se popravljam.V prvih štirih dneh nekoliko prilagojene 3MD sem odpihnila dva kilograma,enega pa že prej! Torej tri kile minusa! 122-3=119 COOL! Gremo veselo naprej!!! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

virea  

član od: 15.10.2005

sporočila: 10

23. maj 2009 12:13

Tudi pri meni po prvih štirih dneh 2,1 kg minusa. Upam,da bo šlo tako naprej. lp virea

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

26. maj 2009 18:49

HEJ PUNCE,KJE STE,A NČ NE HUJŠATE AL KAJ? Vroče je,nas sonček greje, izpod majčke pa se špehec smeje, vročim žarkom se nastavlja in počasi se od nas poslavlja. Ti kar pojdi špehec grdi, ti bom dala jaz po grbi, sem se solati zavezala, maščobe in sladkarije pa v tri krasne poslala. Naj vsak dan bo s soncem obsijan

branka171

sporočila: 218

27. maj 2009 16:25

Prvo si nam moralo zbijala, zdaj nas pa iščeš (čudno kaj)?!? branka171

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

27. maj 2009 20:47

hej, branka171, kako ti gre, vztrajaš? Meni uspeva s tu pa tam manjšimi grehci. regica

branka171

sporočila: 218

28. maj 2009 6:18

regica54 sem se mogla "resetirat",..sedaj pa grem dalje...kile stojijo, spet večerni pohodi,pa vrt jasno je na prvem mestu- rešujem kar se po torkovi toči rešiti da. Se bom pregrizla tudi na jezo če ne drugače pod 80-ko. Kako gre tebi?? Pogrešam daby in moki.. branka171

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti