Ločevanje živil 90. dni - 5. del

branka171

sporočila: 218

30. apr 2009 20:02

na OH dan poskusite ajdovo kašo je super. Odkrila sem jo šele med prvo dieto, prej je nismo nikoli kuhali,hvala tudi za idejo jutri bo zelenjavna rižota branka171

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

30. apr 2009 23:14

Ojla! Preživela sem še en sadni dan.Muka.sedaj pa grem spat in sanjat o tem kaj naj jem jutri. Hura za beljakovine!!! gardelin

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

1. maj 2009 0:05

Za hujšanje se mi tale dieta zdi enkratna. Vse lahko ješ in ni potrebno izločiti najljubših sladkarij. Še več, en cel dan je namenjen sladkanju. Temu seveda sledi sadje in zelenjava, da se telo malo očisti. Pri montiju pa je potrebno izločiti ves bel sladkor, belo moko in seveda jesti samo rjavi riž in polnozrnate špagete. Sem včeraj spekla palačinke iz polnozrnate moke in jih nihče ni maral jesti vključno z mano. Čeprav sem poskušala ti dve dieti uskladiti, sem se dokončno odločila, da bom težo vzdrževala po metodi ločevanja. Res se telo navadi na ta režim prehranjevanja. 4dl mleka pa tako lahko vsak dan spijem s kavico. Danes sem jedla jabolka in hruške, jutri bom pa tudi jaz beljakovine! Punce vztrajajte, se splača! sabina69

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

1. maj 2009 9:51

Tudi jaz sem včeraj jedla samo sadje. Pa še na obisku smo bili. Na mizi pa polno sladkarij. Pa nisem vzela niti ene. Jaz že vem zakaj. Seveda zato, da sem danes spet zelo zadovoljna sama s sabo. Je že minus 3kg. Zaenkrat mi gre res vse po načrtu. Danes pa beljakovine. Verjetno bom jedla kar ribe. Ostali še kisel krompir, jaz pa si ga bom spravila za jutri. Vsem želim lep, uspešen dan. moki

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

2. maj 2009 16:20

Kje pa ste? Se mi zdi, da sem ves čas samo jaz tukaj. Javite se kaj, da vidimo, kako vam gre. Meni gre še vedno v redu. Danes sem na krompirju, pa sem kar malo lačna, ampak se ne dam. Jutri bo itak spet moj dan... moki

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

2. maj 2009 20:30

Ja moki, praznujemo in se skušamo čim bolj držati diete. Meni je lažje, ko se v službi, doma pa bi dobila kar dolge prste, predvsem za sladkarije. Sicer pa bo, počutje je v redu. regica

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

2. maj 2009 22:27

Jutri bo pri meni na jedilniku puhast puding in smetana z jogurtom. Sem čisto nora na beljakovine Sem tudi danes škrobnega spremenila v beljakovinskega. Važno mi je le, da pridno ločujem. Moki, kaj si pa ti jedla po prvi ločevalni, da ti je potem uspelo še toliko shujšati? In če ni skrivnost, koliko si tehtala takrat in koliko sedaj? sabina69

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

3. maj 2009 18:46

Sabina69 po prvi ločevlni sem še zelo dolgo ločevala pri obrokih - okoli 6 mesecev. Potem pa sem počasi pozabila na vse skupaj, pa preveč sladkarij in kg so se spet počasi vračali. Na srečo ne vsi. Sem se prej spomnila, da bi bilo pametno spet malo popazit. Ko sem se prvič lotila te diete, sem tehtala 89.3, po treh mesecih pa 74,6, torej sem izgubila 14,7 in v naslednjem obdobju še 5kg. Sedaj, ob začetku drugega kroga pa sem tehtala 80,3 in sem v prvem tednu že izgubila 3kg. Ta dieta prav zares deluje. Najlepše pri vsem pa je, da sem danes lahko jedla sladkarije. Izbrla sem marmorni kolač. Ta način prehranjevanja mi prav zares ustreza. moki

branka171

sporočila: 218

3. maj 2009 19:59

Kako ste sotrpinke ?? sem raje sedla za računalnik...... imam KRIZO ...prvo po dvajsetih dneh. Imam polno hišo ljudi, jim strežem vsepovprek, dopoldan sem pekla same dobrote ...jaz pa na sadju ( da te ubije pravi moj stari) pa me ni.Sem jim rekla, da imajo vse za pojest drugače me lahko ponoči kaj premami Še eno sabina kaj je to puhasti puding si že večkrat napisala da to ješ na 1.dan in koliko si ga privoščiš Si potem cel dan na mlečnih stvareh ali večerjaš meso Lp vsem branka171

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

3. maj 2009 22:10

Moki, dobro ti gre tale dieta. Prav veseli me, da ti v drugem krogu kilogramu tudi tako lepo kopnijo. Tudi sama razmišljam, da bi bilo dobro izgubiti še kakšno kilco. Zdaj sem že kar en mesec na isti teži. No mi kilce nihajo odvisno koliko prejšnji dan pojem, luna pa tudi vpliva na težo. Jutri bom imela sadje Branka171, puhasti puding sem tudi med dieto imela na OH dneve. Sedaj ga pojem kar cel liter, med dieto sem ga pol manj in za večerjo. To je drugače navaden puding, ki mu še vrelemu primešam sneg dveh beljakov, stepenega še z žlico sladkorja v prahu. Na beljakovinske dneve je na krožniku vedno meso, bo tudi v bodoče tako. Branka, si ti zdaj v drugem krogu? Držimo se še naprej tako dobro, jutri pa novim uspehom naproti! sabina69

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti