Ločevanje živil 90. dni - 5. del

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

22. apr 2009 22:55

Ojla! Sem zraven,jutri imam sadni dan.Upam,da bo šlo. gardelin

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

23. apr 2009 0:18

Danes sem zaključila z dieto in dan preživela ob sadju in zelenjavi. Jutri nadaljujem vzdrževanje kilogramov, mi je uspelo izgubiti cca. 13 kg. Začela sem s 84 kg pri 177 cm višine. Z rezultatom sem zadovoljna, saj sem pridobila ob redni rekreaciji kar nekaj mišic in kondicije. Bila sem že v shopingu in si nakupila nekaj trendovskih kosov v mojem priljubljenem butiku. Res je užitek nakupovati Mial, hvala za čestitke. Tudi tebi gre dobro, občudujem tvojo vztrajnost. Vsem želim še naprej uspešno hujšanje in veselite se vsakega svojega uspeha, tudi tistega najmanjšega. sabina69

branka171

sporočila: 218

23. apr 2009 17:42

Bravo sabina69, res lepa številka tam okrog 70. tudi jaz pikiram tja. Pa če bo 75 bom zadovoljna saj sem pred slabimi tremi leti imela stotko. Mora biti kar luštno brskati med malimi oblekcami.? branka171

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

24. apr 2009 0:50

Jaz sem pa pred tremi leti imela dva kilograma manj kot sedaj Branka171, sem šla iz trgovine kot, da je ves svet moj. Boš lahko kmalu to tudi sama izkusila. Si na dobri poti in na njej vztrajaj! sabina69

branka171

sporočila: 218

24. apr 2009 20:57

Lahko samo vprašam ,koliko več telovadite v primerjavi pred dieto in če katera je L112 fidimed tablete kot dodatek . branka171

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

24. apr 2009 21:50

Branka, jaz med dieto nisem nič telovadila, pa sem kljub vsemu dala dol malo manj kot 15 kg, pa tudi nobenih tablet nisem jemala, torej sem shujšala zgolj z spremembo prehranjevanja.......moram povedat, da se mi je bilo najtežje odpovedat belemu kruhu, ki ga imam ful rada.pa še to se da rešit, če imaš razčiščene pojme v glavi, kaj bi rad dosegel. Bila pa sem prve dneve po dieti res izgubljena pri prehranjevanju.........bi kar začela s starimi navadami pri hrani, zdaj se je vse uredilo, pazim kaj jem in koliko, ločujem samo med obroki, torej. če jem za kosilo beljakovine, potem za večerjo pojem tudi kaj iz škrobnega dneva in obratno.....pa gre tudi tako, kilogrami ostajajo še vedno isti, torej 77.9, tako kot zadnji dan diete. Po 1.maju pa greva z možem v novo trimesečje, ker še morava shujšati vsak še najmanj 10 kg.........bova se potrudila, da se to uresniči ! Pa lep pozdrav, lepe praznike in naj vam bo v cvetju.............. daby

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

24. apr 2009 21:58

Čestitam, daby. To je zelo lep dosežek. Zdaj pa v nove zmage. RadaJem

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

24. apr 2009 23:41

Daby, super si! Jaz se pa malo oziram po montiju. Tam lahko vsak dan ješ meso in mleko. Moje telo zahteva sedaj več beljakovin, škroba pa noče Sedaj se začenjam prehranjevati tako, da nekako poskušam uskladiti ti dve dieti v eno. Dva montijeva dneva, Oh dan z mlečnimi jedmi in sadno-zelenjavni dan. Zdaj sem šele na začetku vzdrževanja, bom še videla kako se bo tole obneslo. Vsak dan še vedno pretečem cca. 10 km. Postava ob redni rekreaciji postane popolnoma drugačna. Obseg roke imam le še 25 cm, v pasu pa 70 cm. Punce kar pridno telovadit in po pameti papcat in poleti bomo po plaži hodile ponosno v bikinkah K hrani pa razen donata in vode ne uživam nobenih dodatkov. Branka171, o tabletah nimam pojma, kaj pa je L112 fidimed? sabina69

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

25. apr 2009 22:49

pozdravljene "hujšarice" kje ste bile danes??? samo dobrih sto nas je bilo na teku"zdravo hujšaj" v Tivoliju je blo kar fajn,a je bila katera od vas? cheleste

branka171

sporočila: 218

26. apr 2009 8:22

Polno ime tablet je formoline L112 več informacij pa na: www.formoline.si ali www.fidimed.si Čujem reklamo po radiu ena zdravnica B. Hrovatin predstavlja fidimed izdelke, pa ne vem če niso to spet ene od tistih ki prodajajo meglo zato sprašujem če ima že kdo izkušnje. zdaj ko sem upelana tudi jaz mislim da je najbolje migat . Pri naši hiši je najbolj navdušen nad mojim hujšanjem pes, ker mu ni jasno s čim si je zaslužil toliko pohodov, toplo priporočam tudi ostalim. daby kaj pa odvečna koža in celulit??? vidim da si imela podobno kilažo kot jaz. ti ni zdaj vse nekje obviselo? Si se s čim mazala, masirala? branka171

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti