Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Vandolina  

član od: 7.7.2008

sporočila: 80

14. apr 2009 18:51

Pozdravljene hujšarice, po dolgem času se oglašam. V teh 90. dnevih sem prilezla do 80 kg. Včasih gre malo dol, drugič pa malo gor. Je že tako. Sedaj sem udarila vzdrževanje teže. Upam, da bo šel dol še kakšen kilogramček. Potem pa moram samo pazit na dobljeno težo in ločevati hrano, to pa je dolgoročen cilj. Hujšati sem pričela julija 2008 in sem Iz 107 kg prilezla do 80 kg. Sem prav zadovoljna. Počutim se odlično. Iz konfekcije 54 sem prišla na konfekcijsko št. 44. Lep pozdrav vsem Vandolina Sporočilo je spremenil(a) Vandolina dne 14. 2009 18:53

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

14. apr 2009 20:36

Čestitke Vandolina, super si. regica

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

14. apr 2009 23:35

Bravo Vandolina, shujšati tako veliko pa res ni kar tako! Jaz sem iz 42/44 prišla na 38/40. Moram priznati, da sem s svojo novo podobo zelo zadovoljna. Se pa mojih 90 dni počasi izteka, jutri bo že 82. dan. Vztrajajte, se splača! sabina69

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

16. apr 2009 21:31

Pozdravljene! Ena praznina je tu gor.A ste končale z dieto,pa vas ni več nič gor.Ali pa tako vse hujšate,da nimate časa,da bi se oglasile. Jaz sem še naprej na dieti,sicer ga vmes kaj biksam.Ne ločujem prav po vrstnem redu,bi se verjetno bolj reklo,da sem na vzdrževalni.Skačem pa vsako jutro na vago,da držim kilograme.Za en mesec,nam bodo prenavljali dvigalo.Dva tedna sploh ne bo delalo,zakaj vam to pišem.Do stanovanja imam 116 stopnic.Si lahko prestavljate,kakšno razgibavanje bo.In to najmanj dvakrat na dan.Se že veselim. Sem se malo razpričala zdaj.Pa se dajte še ve kaj. Lp.renata69 renata69 http://renata69.moj-album.com/

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

19. apr 2009 21:12

Ojla! Sem se tudi jaz pričarala nazaj.Jutri začnem drugo rundo ločevalne. Prvič sem shujšala 12 kg in dobila 2kg nazaj,tako da jih imam sedaj 78,rada pa bi jih imela 67.Danes je bil eden najlepših dni,saj je šla hčerka k birmi in temu je sledilo cel dan nažiranja.od jutri naprej pa zdravo življenje z rekreacijo,ločevalno prehrano,brez cigaret in piva. gardelin

branka171

sporočila: 218

20. apr 2009 15:46

Zdravo! Se vam lahko pridružim ?spravila sem se v drugi krog , ker tudi meni ta način hranjenja najbolj ustreza. V prvi rundi (avgust 2006)sem izgubila 17 kg in 3 kg nazaj pridelala, sedaj pa imam spet isti cilj okrog- 15kg. Sem 7. dan in kot vse OH dneve imam težavo upreti se preveliki količini sladkarij. Če nebi bilo cukra in vsega kar je iz njega, bi bla jaz suhica. kako se vi upirate ? že v naprej hvala za predloge. lp branka171

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

22. apr 2009 14:27

Ojla hujšarce! Sem po nekaj časa zopet pokukala sem gor in berem da ste bile zelooooooooooo pridne. Še posebaj Vandolina. Čestitam. Pa tudi čestitam vsem ki so zgubile kilograme sabina69, Kyara, daby, točka... Ja se splača potruditi malo. Jaz sem končala dieto 3.4.09 in sedaj nekako vzdržujem te kg. Vendar bi rada še shujšala tako, da bom verjetono zopet začela, vsaj polovično. Sem pa po praznikih (kateri so bili kar obilni kar se hrane tiče) naredila eno očiščevalno kuro in sicer z jabolki. Tri dni ješ samo jabolka. Vam povem sem zdržala brez ploblema. Pribilžno pet jabolk na dan in vmes velikooooo vode. Bom pa še kdaj držala kakšno polno ali prazno luno. Te še posebaj vlečejo kg nase. Preverjeno. Ko se odločim za ponovni krog se javim. Lep sončen dan. mial

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

22. apr 2009 20:33

branka171, tudi jaz "tečem" drugi krog, tako da sva že dve. Zdaj, ko je na vrtu že soata bo šlo lažje, moj cilj je zgubiti 6 do 7 kg. Mi pa tudi ustreza ta način prehranjevanja, vmes je sicer kakšna kriza in seveda tudi greh, vendar bo šlo. gardelin si zraven? veliko uspeha vsem, ki se trudimo in pozdravček regica

branka171

sporočila: 218

22. apr 2009 21:58

kaj se ti mara regica 54, meni so solato rdeči polži pojedli tako da sem še kar na motovilcu ,jo pa komaj čakam da zrase druga runda . sem nasula pužomora okrog vrta da je kar modro.zdaj sem ravno iz večernega "laufa"prišla in vaga pravi -3.5kg. vso srečo tudi tebi in poročaj kako ti gre branka171

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti