Ločevanje živil 90. dni - 5. del

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

6. mar 2009 8:16

Lep pozdrav! Najprej naj se vam vsem zahvalim za tako lepo dobrodošlico, vidim, da sem resnično pristala na pravem kraju. Za mano je prvi zajtrk ob 8 uri 2 pomaranči, pa že tudi prvo kosilo ob 13 uri piščanec in solata in ob 17 uri večerja. Porcije so za mene malo prevelike. Uspelo mi je popiti 2 litra vode. Imam težave, da drugače premalo pijem. Želim vam lep dnan. breskva

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

6. mar 2009 9:37

punce, povejte, čeprav ste se o tem že gotovo pogovarjale, pa ne grem brat 1000 strani, ali lahko ajdovo in proseno kašo, ješprenj, štejem kot škrobno živilo ali pa to jem na hidratni dan. Ali prav razmišljam,da so škrobi preprosti OH (riž, krompir), "kompleksni" OH so pa testenine, bel kruh in podobno. Upam, da nisem preveč zakomplicirala z vprašanjem pa mogoče katera ve, kaj mislim vprašat. LP Kaj res nobena ne ve!? juma

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

6. mar 2009 9:49

juma,imaš kar prav,kar se tiče ločevanja škroba in oh,samo da kljub temu na o.h kruh ni dovoljen.sploh je najbolje,da se ga ne je.Ko berem knjigo o 90 dnevni ločevalni dieti,tudi nobene zelenjave nisem zasledila na o.h.dan,razen paradižnika v omaki.Vem,da nekatere prakticirajo npr.solato k testeninam,ampak kot pravim,v knjigi je zelenjava odpisana na o.h. antaja

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

6. mar 2009 9:50

Ja, hvala, Antaja. Držim se pa tega tako, kot si napisala. LP! juma

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

6. mar 2009 9:53

Daby sem te že dodala,moram priznat da si zelo pridna ,meni ta mesec ni uspelo....bo naslednji boljši-vsaj upam.Kar nekak ni prave motivacije,pa ta služba,ko ni nobenega reda pri hrani,ah bom že nekak.... lp petardica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

6. mar 2009 10:02

danes bi naj bil moj drugi vodni dan, glede na to kako me že seda boli želodec, dvomim, da bom uspela. res pa je, da sem komaj včeraj zvečer zaključila z antibiotiki (moj želodec pa itak štrajka po vseh tabletah)... vztrajala bom, kolikor bo šlo, če ne bo pa pač sadni... klavdija

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

6. mar 2009 12:15

Daby, hvala za pojasnilo. Čestitam ti za lepo število izgubljenih kilogramov. Še naprej bodi tako pridna. Meni vaga kaže po sadnem dnevu še 0.5kg manj. Po 41 dneh sem tako izgubila 10.5kg. Se mi kar obrestuje veliko gibanja. Najbolj sem vesela, da mi teža prav nič ne niha, ampak konstantno pada. KlavdijaB, če ti ne bo šlo kar mirno pojej kakšen kos sadja. Še naprej lep dan s soncem obsijan sabina69

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

6. mar 2009 12:17

Hej! Jaz mam pa danes sadni dan, pa ne vem kaj bi jedla. Do zdaj sem pojedla 2banani. Bi pa jedla nekaj toplega, Ideja? tocka

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

6. mar 2009 12:32

Tocka, sama na sadni dan jem vedno presno sadje ali kakšno papriko. Mislim pa, da si lahko privoščiš kakšno zelenjavno juho s cvetačo in zeljem. Jabolčna čežana bi bila tudi dobra. Dober tek tocka! Jaz pravkar pripravljam pečene postrvi, ker sem danes na beljakovinah. sabina69

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

6. mar 2009 13:36

Pozdrav vsem, danes je zopet sonček in na vrsti je OH dan. Za kosilo bo pica za večerjo pa dva slivova knedla. juma na Š dan lahko ješ fižol, krompir, riž piro.... na OH dan pa razne testenine, pice brez salam in sirov (zelenjavne), mlince.... To si jaz pripravim na posamezen dan. Ostalo bodo povedale druge. Nisem pa najbolj doma z preprositimi in kompleksnimi OH. Žal. Neika na prevem mestu je tvoje zdravje, čuvaj se počasi boš že sklatila kg. Daby čestitkle za -11 kg. Si bila res dosledna, nam za zgled. antaja želim ti čimprejšnjo ozdravitev. Vesel dan žena in lepo se imejte čez vikend. V ponedeljek bo zopet pela tehtnica. lp mial

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti