Vabilo za rojstni dan

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

tema odprta - 3. okt 2005 11:28 | ogledi: 10.575 | odgovori: 3

Nimam ideje, kako naj z mojo 8-letno hčerko napiševa vabilo za njen rojstni dan, da bo čimbolj izvirno. Prosim, svetujte mi.

Vsem en lep pozdrav!

Irena Likar

ak84  

član od: 20.8.2004

sporočila: 31

3. okt 2005 15:29

Pozdravljena! Na internetni strani www.otroci.org je ogromno izvirnih vabil za rojstne dneve, zraven pa še pobarvanke in podobne stvari, ki jih lahko uporabiš na zabavi. Lp, Anita Anita Kovačič

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

3. okt 2005 16:55

V prvem razredu sem kar skenirala eno fantovo sliko z predstavitvijo - To sem jaz.........Je kar bobro izpadlo. Ko je bila zabava na temo " pošasti in duhovi " je bilo vabilo v obliki duhca. Za " morske globine " je bilo vabilo zataknjeno, prilepljeno za školjko ali polžka...... Letos se bosta šla gozd in sanjata o vabilu polepljenim z jesenskimi listi - dokler mi ni treba kaj živega po gozdu lovit je o.k..... Ne vem pa kako mislita našega mačkona prepričati, da bo igral vlogo risa.............poročam. Lumpica

Pika Nogavička  

član od: 1.10.2005

sporočila: 75

3. okt 2005 21:49

Nekoč smo dobili vabilo, napisano na balonu.Ta je bil v kuverti in otroci so ga morali napihniti, da so ga lahko prebrali. Meni se je zdelo izvirno.. Pika Nogavička

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti