Vegetarijanska kosila

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. feb 2012 16:51

Aby: Tak, sedaj pa se jočem! Ker tak dobrih stvai ne smeš objavit

Jedel sem isto kot včeraj, torej zdrobove pikantne žličnike ter zelenjavno omako. Več kot polovico sem jo vrgel stran, ker je pri segrevanju čudne vonjave oddajala sem dvomil, da glede na to, da je bila čez noč na stedilniku, ter da je brokoli bil že kuhan 2 dni nazaj in takisto preživel vse dni v kuhinji, v neoporečnost. Pa so sle bučke,rdeča sveza paprika, brokoli (cuden okus), fižol dosti začimp, v wc.
Kak me to žalosti, da moram hrano stran metat :(((
Samo želodec je samo en.... eh, jezen sem.
Pa še težki trening sem imel danes, pa sem se veselil izdatne porcije :///

MBrando

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

7. feb 2012 17:08

Kako pa, da si pozabil pospravit v hladilnik? Res škoda.

zeta

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. feb 2012 17:39

Ker odkar oddajam svojo lepo stanovanje, še z enim parom, nimam več nič prostora v hladnilniku :(
Ehh, žalosten.
Pa se ta presneti mraz je stisnil, pa je šel naravni hladilnik. Še pred 2 tednoma sem lepo vse v balkonsko omaro shranil. Lepo naravni hladilni, pa me je bolilo, kaj ona2 počneta. Pol pa je padlo na take brutalne temp. in sem 1x pozabil jabolka veni, drugič pa gobovo omako.
Jabolka je naslednje jutro v mojem zajtrku lepo poskrbela za presenečenje. Sem skoraj zob izgubil :>. Omako pa sem dal za pol dneva v kuhinjo, da je spremenila agregatno stanje.

Ja, skoda ja. Saj veš, ko narediš nekaj z ljubeznijo, denara pa tudi ni na pretek. To je to, ker je brokoli že bil rahlo adijo pred 2 dnevoma pol pa sem ga skuhal, en dan pojede polovico, včeraj dodal polovico k drugi zelenjavi in podušil dobro omako, pojedel polovico in eto, danes hotel še drugo polovico. Definitivno sem preveč dolgo pustil brokoli stati...

MBrando

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

7. feb 2012 17:44

danes: palačinke z jagodno marmelado in sveže sadje

ledenka_

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

8. feb 2012 9:57

polnozrnati špageti,preliti z omako iz špinače in kisle smetane,posuti s parmezanom,gratinirani v pečici.

linolina

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

8. feb 2012 10:22

Ledenka: NESRAMNICA, kak dobro si boš danes zacumprala

Linolina: Ti tudi, si nesramnica. TAK!

MBrando

shaania25  

član od: 6.4.2007

sporočila: 75

8. feb 2012 16:41

Sambar in masala dosa

shaania25

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

9. feb 2012 9:45

danes zacumprano zelje po receptu od bannanne. Mmmmmm!!

MBrando

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

9. feb 2012 10:38

fižolova mineštra na gosto, domač kruh

ledenka_

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

9. feb 2012 13:52

MBrando, raje prakticiraj, da zelenjavo skuhaš vsak dan sproti, ker ogromno izgubi na okusu, pa verjetno tudi na kvaliteti, če jo pogrevaš. Saj je res hitro kuhana. Riž, kaše, testenine, polento, ... pa si skuhaj za dva dni. Od zelenjave pa edino zelje ne spremeni okusa, pa seveda kislo zelje in repa. Tudi kakšno omako si lahko narediš za dva dni, potem pa samo še kakšno zelenjavco vržeš notri, pa je.

Mi pa: testenine s paradižnikovo omako, kompot

pirnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti