Vegetarijanska kosila

lucija  

član od: 8.7.2002

sporočila: 403

3. dec 2008 10:14

včeraj juha korenček-paradižnik-zelena-čebula-rdeča leča, gratiniran koromač s cvetačo, riž z grahom, solata danes testenine s karameliziranim ohrovtom, solata

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

3. dec 2008 14:03

Včeraj testenine s popraženo zelenjavo (por, šampinjoni, rumena paprika) in gor parmezan, žlička pesta. Pa zraven motovilec... veliko motovilca. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. dec 2008 16:48

Včeraj se je mudilo in sem zelo na hitro naredila pražen krompir, sojine polpete in radič s fižolom. Za posladkat smo imeli tiramisu in rafaelo tortico. Danes je pravi srbski pasulj iz čisto pravega tetovca in kruh. (Naj se gredo s kitajskim belim fižolom sankat). Ostalo je še nekaj tiramisuja Jutri bom malo več čarala. V načrtu imam mala sadno-sirova nabodalca, langaš, mini muffine s sirom in origanom in sarme (vegetarjanske, da ne bo pomote). Poleg bomo zvrnili butelko dobrega francoskega vina. lp Vesna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. dec 2008 23:57

Jaz pa doma na bolniški, mrtvo bolna... Še hčerko imam v bolnici, pa je ne smem jit obiskat. Včeraj sem samo ležala, danes pa sem na hitro spackala sladko zelje v omaki in pire krompir. Pojma nimam, kakšen je bil okus, saj so mi vsa čutila odpovedala... lidka [sonce]

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. dec 2008 13:53

Lidka, to pa ni dobro. Raje počivaj in dosti tekočine pa bo. Obema želim hitro okrevanje. Danes bomo jedli česnov hruh s sirom in rdečim poprom, zraven mešana solata z italjanskim prelivom. lp Vesna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. dec 2008 14:57

Reca, sem tok slabe volje še zdraven vsega. Tamala je v bolnici, s hudo pljučnico, vročina ne pade že od nedelje, leži kot cunja, bluzi... In kar je najhujše, ker sem sama bolna, ne morem in niti ne smem do nje... Kle ležim doma, bolna, da se ne spomnim kdaj je bilo nazadnje tako in se pač slišim z njo po telefonu. Saj je njen oči, moj ex, z njo 24/7... Hvalabogu za korektne odnose, ki sva jih ohranila... No, da povem, danes bo paradižnikova polivka, pojma nimam, kakšnega okusa in greham testenine. Kaj več nisem zmožna naredit, : ) lidka [sonce]

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

7. dec 2008 0:05

lidka, upam, da te je tvoj okregal zaradi kuhanja in nateral v posteljo, sam pa se spravil za šporhet, potem pa lepo tebe cartat in pedenat! 

In ti želim hitro okrevanje, kot tudi tvoji punčki.

Ognjič

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. dec 2008 0:34

Ja, ja... špageti so bili za 2 dni... : ) To s tamalo pa je bilo tako na hitro in tako hudo, da... Ni da bi govorila... lidka [sonce]

neznan uporabnik

8. dec 2008 17:06

Reca, a se da dobit recept za česnov kruh s sirom in rdečim poprom? Mmmm..... Hvala! bberta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti