Vegetarijanska kosila

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. sep 2006 13:40

Mi smo pa jedli: Kumare v omaki, pire krompir, paradižnikova solata Fižolova juha s korenjem Testenine z bučko in korenejm v paradižnikovi omaki, solata Polnjeni šampinjoni s česnom in maslom, pečen krompir s peteršiljem in papriko. Paradižnikova solata, muffini za sladico. Testenine z bučko in korenjem. Solata? Za jutri delam burek, sirov seveda... (Jaz pa spet pridno na dieto, sem malce grešila na dopustu...)

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

4. sep 2006 22:30

Kosilo pri nas: kuskus (veste, da se dobi tudi polnozrnat), ohrovt s paradižnikom in papriko, sadna kupa. Za jutri pa razmišljam o zelenjavnem zavitku in solati, upam, da je v zamrzovalniku še kaj sladoleda. Lep pozdrav. Pesnica

bela  

član od: 2.12.2005

sporočila: 91

5. sep 2006 8:13

predvčerajšnjim: testenine v paradižnikovi omaki z bučkami in kaprami, kumarična solata včeraj: grahovi njoki, stročji fižol v omaki, zeljna solata lep dan bela

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. sep 2006 12:04

Včeraj je fant naredil palačinke z nutelo (pa še danes za zajtrk:) kaj se meni gode:) Danes pa on dobi pico, da ne boste rekle, da štrajkam:) Veri

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

5. sep 2006 17:19

Rižotka z lignji in češnjevimi paradižniki, rdeča pesa v solati, sahar tortica Živa

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

6. sep 2006 23:13

Kosilo pri nas: pečen krompir z jajcem, sirom in zelenjavo, zeliščna skuta in solata( še ne vem kakšna). za povrh pa melona in sladoled. Pesnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. sep 2006 13:05

Zelenjavna juha za moja dva... Zame solata; radič s krompirjem.

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

7. sep 2006 21:33

gobova juha z ajdovimi žganci, borovničeva pita, za večerjo pa solata:endivja, radič, svež fižol v zrnju, avokado Aki

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

8. sep 2006 13:33

Zivjo! Po res dolgem casu sem prisla pogledat na forum in vidim, kaksno fino temo ste odprli. Odlicna ideja! Tudi sama sem vegetarianka ze ... kaj pa vem... vec kot 10 let. Ne jem mesa, razen ce mi zadisi kaksna tuna v piksni (3x na leto) ali kaj na zaru. A to vse skup je tako redko, da ni vredno omembe. Moram pa povedat, da sem med nosecnostjo jedla veliko mesa, ker mi je pasalo. Cutila sem, da ga moje telo potrebuje. Pravijo, da je pri hrani dobro upostevat zelje telesa Danes sem si ze skuhala zeljno juho, ki je ODLICNA (malo za hujsanje), olivno olje, 4 male cebule, 2 stroka cesna 2 paradiznika 2 korencka (imela sem 1rumen, 1rdec) 1/2 glave zelja 1 vege jusna kocka, zacimbe Cebulo poprazimo, potem damo cesen in takoj, ko zadisi, pride gor paradiznik, potem korencek, potem na fino zrezano zelje. Potem sem zalila z vodo in kuhala 8 minut. Pa dodala vodo z raztopljeno jusno kocko in kuhala se 8 minut. Po originalnem receptu je 2 ure kuhanja, ampak ne vem zakaj. Jaz imam rada, da je zelje ravno na tem, da bi bilo cisto kuhano. A je na sredini se malo krhko. Za kosilo bodo pa testenine s paradiznikovo omako. Cez 1 uro pa velika skleda solate s koruzo in cesnom.

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

8. sep 2006 15:35

Loparnica s podušeno špinačo, praženimi šampinjoni, skuto z jajčkom, kuhanim korenčkom, paradižnikovo omakco in mocarelo, mešana solata Živi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti