Neuspešna prijava

neznan uporabnik
tema odprta - 1. sep 2001 21:45 | ogledi: 2.049 | odgovori: 7

Zmeraj, ko sem na KulSlo, se želim prijaviti, pa mi nikdar ne uspe. Računalnik mi sporoči, da je napaka v e-naslovu, vendar to ni mogoče. Sem edina, ki ima težave? Prosim za nasvet.

Hvala in prisrčen pozdrav,

Beti.

neznan uporabnik

2. sep 2001 12:04

Spoštovana Kot uporabnik "tester" sem se skušal prijaviti z vašim e-mail naslovom, kar mi je uspelo (aktivacijska koda je bila poslana na vaš email, katero prosim ignorirajte, saj sem testni račun že zaprl). Mi lahko prosim natančno opišete, kaj točno vam javi računalnik, ko se skušate prijaviti (saj se prijavljate iz portala?), kateri brskalnik uporabljate, da vam lažje pomagam. Hvala in lep pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

2. sep 2001 15:23

Res mi je žal, da vas nadlegujem s tem, ampak zdaj ne vem, ali naj prijava na stran vsebuje enako oz. isto uporabniško ime in geslo kot na forum ali naj si izmislim novo. Ali naj se prijavim kot nov član? Če se prijavim kot nov član, mi računalnik zavrne podatke o e-naslovu. Napiše mi: the required information is incomplete or contains error: polje e-naslov ne sme biti prazno ali napačno izpolnjeno. Ponavadi uporabljam Yahoo. Hvala za obrazložitev. Beti

neznan uporabnik

2. sep 2001 16:51

Zdi se mi, da vem, kje je problem. Mislim (morda se motim), da se vi skušate ponovno prijaviti na FORUM, kjer ste že prijavljeni. Če ste na forumu že prijavljeni, vas seveda ne želi prijaviti ponovno. Prijaviti se morate na PORTALU Kulinarične Slovenije, kjer v levem zgornjem kotu piše uporabniško ime, geslo, prijava in nov član. Kliknete na NOV ČLAN in se prijavite. Ko boste vnesli podatke, se prijavite na portalu. Meni je žal, ker sem uporabnike zmedel z dvojno prijavo. Na KulSlo se morate namreč prijaviti DRUGJE (na portalu), ne na FORUMU, kjer ste že prijavljeni. Obe prijavi sta NEODVISNI druga od druge, lahko uporabite isto uporabniško ime ali pa tudi ne, to je odvisno od vas (sam svetujem isto, saj si boste tako ga lažje zapomnili). Na forumu sem prav tako v zadnjih dneh opazil večje število novih prijav, zato sumim, da gre za uporabnike, ki se želijo prijaviti na KulSlo, pa se ponovno prijavljajo na forum. Da torej povzamem: FORUM NIMA VEZE S KULSLO prijavo. Forum je samostojen in (žal) z svojo prijavo. Lahko ste včlanjeni v KulSlo, pa niste na forum in obratno. Ker je na forumu že 280 prijavljenih, na KulSlo pa le 50, ne vedim načina, kako obe prijavi združiti v eno. Res mi je žal, ker smo povzročili zmedo. Prijava na KulSlo preko portala je prijava, ki bo delovala po vsej naši Kulinariki, razen na Forumu. Forum ima ločene člane. Zakaj je tako? Forum nismo programirali mi in je narejen popolnoma drugače kot naša lastna prijava na naših straneh. Torej: S PRIJAVO V FORUM: 1. Boste lahko pisali vprašanja in odgovore na forum S PRIJAVO V KULSLO: 1. Lahko pošiljate recepte na KulSlo 2. Z zvezdicami so označeni novi recepti, nasveti in lokali (od vašega zadnjega obiska) 3. V prihodnosti bo na ta način omogočeno tudi pošiljanje ocen (zaenkrat ni treba biti prijavljen, če želite oceniti lokal), komentiranje posameznih receptov v naši bazi, košarica, s priljubljenimi recepti, ki si jih boste izbrali, lahko boste odgovarjali na nagradna vprašanja itd. Prijava na KulSlo bo torej nudila vedno več, forum pa (verjetno) ne. Najbolje je, če si prijavljen v obojem, dokler ne najdemo načina, kako obe prijavi združiti v eno. Malo sem bil dolg, ampak prav je, da pojasnim. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

3. sep 2001 10:04

Mislim, da mi je uspelo, čeprav mi je računalnik znova zavrnil moj e-mail! Tako sem morala posredovati moj drugi e-naslov. Hvala bogu, da imam dva! Beti

neznan uporabnik

3. sep 2001 10:17

Spoštovana Ja, vidim, da ste sedaj prijavljena. Ampak vse je zelo čudno. Pod vašim e-mailom iz Yahooja ni nobenega prijavljenega. Zakaj vam zavrača e-mail? Res ne vem. Tudi sam sem se prijavil z njim in se uspešno včlanil (seveda sem testnega člana za seboj izbrisal). Mi lahko prosim poveste, kateri brskalnik uporabljate. Morda je kakšen problem z znakom "_", ki ga imate v emailu. Vsekakor bi rad razrešil vso reč. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

4. sep 2001 13:19

Zaradi neuspeha pri prijavi sem se sedaj prijavila z drugim elektronskim naslovom. Pri tem drugem sploh ni bilo težav. Tudi sama sem razmišljala, da je morda kriva _ (ta črtica spodaj)! No, nič ne de, zdaj je vse ok! Bom pač uporabljala drug naslov. Sicer uporabljam Yahoo (ali pa Mat"kurjo). Pozdrav, Beti

neznan uporabnik

4. sep 2001 13:45

Ja, hvala za obvestilo. Črtica ni kriva, ker sem se sam uspešno prijavil pod vašim emailom. Res čudno, ni mi pa všeč, da ostajajo nerešene skrivnosti v zvezi s prijavo... Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti