Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

31. jan 2005 12:20

Veš Marina5 moj problem je bil vedno samo to da vedno ampak vedno mislim samo na hrano. Mi pomoje daje občutek sitosti. Sedaj vsaj ostajam samo pri mislih, včasih sem pa jedla! Veš jaz pa komaj čakam konec diete si bom privoščila ogromen sendvič, z več vrst salame, sirom, solato......njami.....no pa na zdravje..... Kairos

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

31. jan 2005 12:44

Še enkrat halo! Marina_5, hvala za čestitke! Tisto o sexulji pa...... ha, ha, ha!!! Na glas sem se zasmejala, prava faca si. Če veš da merim 157 cm pa imam še vedno 61 kg, potem veš, da o sex girl ni še ne duha in ne sluha. Pa čao! dalmatinka

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

31. jan 2005 13:24

Nisem lačna, nisem lačna, nisem lačna. Samo žejna hudo. Se prepričujem že cel dan, pa kar pomaga. Pijem vodo,čaj, radiator do maksimuma, škornje z mačkom, jopico....... Pravzaprav je res vse v glavi..... No, bom videla, če bom zvečer še tako pametna. Koliko se vam je običajno poznalo po vodnem dnevu? 1 kilogram? Punce, fantje, zdržimo! Patricija

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

31. jan 2005 13:26

WAU kolk strani je tu gor spet, nisem sicer še šla brat...bom si pa čas vzela ker namreč bom drug teden spet začela s to dieto ker moram spravit še nekaj kilogramčkov dol. Pri prejšnjem poskusu mi je kar ratovalo sicer nisem bla ful stroga do sebe tko da moram ponovit vajo...naj še nekaj povem, da se od konca diete nisem niti kilogramčka zredila jem pa normalno. Shujšala sm pa za 16 kilogramčkov. Pa se kr pozna hehe....no drug teden pa jovo na novo... Natasa

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

31. jan 2005 13:38

punce moje drage dejte mi neki povedat prosim, danes imam namreč vodni dan, kot veliko nas tukaj a lahko jaz na vodni dan spijem tudi kavo? seveda da brez vsega, ampak a lahko????" ker me v bistvu že glava boli od pomanjkanja kofeina hvala za dgovor :) Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

31. jan 2005 13:47

Pozdravček, še enkrat. Ja jelly lahko si privoščiš kavo. Pravzaprav si je lahko privoščiš (kavo brez vsega) kolikor želiš. Marina 5 in effa, najlepša hvala za čestitke. Lepo je, da ste zame vesele. Tudi jaz bom držala pesti za vaju, da boste imeli VELIKO moči in volje. In potem sta tudi ve na isti poti kot sem bila jaz (kljub temu, da ne potrebujeta toliko sklatit). Želim vama, da se prikaže tista cifra h kateri strmita. Pravzaprav želim to vsem. Zdaj pa vsem: en na zdravje! Dajmo enkrat vsi skupaj deci vode spit! NA NAŠE ZDRAVJE IN MAJHNE ŠTEVILKE! francka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

31. jan 2005 13:48

Jelly, hitro si skuhaj eno in jo popij, prav nič ne bo škodovala, le še malo bolj boš lulala! Lisa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

31. jan 2005 13:49

Zdravo. Kako kaj? Večina vas je verjetno odgovorila, da vodeno. Tako kot jaz. Popila sem še približno liter vode, pol litra čaja, dve veliki skodelici kave...Še dvakrat toliko do večera pa bo... Jelly, seveda lahko piješ kavico na vodni dan, ampak res brez vsega (sladkor in mleko). Jaz si bom za "kosilo" privoščila še eno... Ne vem več katera je pisala, da ima na vodni dan full energije. Jaz tudi, skoraj ne morem verjeti. Sploh se ne morem nehati smejati-smejim se vsemu, še najbolj sama seb, kar nekaj bi delala...ampak zeme pa tudi tako, da ne vem več kaj dati na sebe. Čajček me pa tudi pogreje samo za nekaj minutk. Marina_5 hvala za informacije o Montignacu, bom takoj ko zaključim to sporočilo poslala še svoj mail. Še enkrat hvala. Pridne bodite, pa na zdravje! Lp, maychi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

31. jan 2005 13:51

Jelly, sedaj si pa v 3 minutah dobila 3 sporočila. Upam, da ti kavica že diši. maychi

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

31. jan 2005 14:03

Ojla ! Čestitke vsem predvsem pa tistim, ki ste danes na vodi. Nikar si ne razbijajte glave kaj in ali boste zdržali. Se razume, da boste saj ste zdržali vse do danes zakaj ne bi še DANES. jutri pa bo -2kg. Samo pridni bodite in pijte ogromno tekočine cca 4l, vzemite tudi kakšno šumečo vitaminsko tableto, zaposlite svoje misli ali pa preprosto počivajte oziroma prespite. Svoj 1. VD sem popoldan prespala potem pa sem šla zvečer na potep k prijateljim, ki so mi stali ob strani od tam pa naravnost domov v posteljo. 2. in 3.VD pa sta bila dosti lažja. Sedaj pa na dan, ko je mlaj in ščip uživam samo vodo in čaje pa vam povem, da mi je prav dobro. Meli, Dalmatinka in Francka kaj naj vam rečem, res ste šefice samo še jutri in konec. Nato sledi STATISTIKA. Jaz pa kar za vami, sem tudi pridna kaj ne! Danes sem na sadju in si bom privoščila veliko sadno solato, to bo prvič od kar imam sadne dneve, ker imam takrat vedno za kosilo kuhano zelenjavo Sedaj pa malo spremembe. Lep in uspešen dan želim vsem skupaj. se še oglasim malo kasneje. Čao! picika Sporočilo je spremenil(a) picika dne 31. jan 2005 14:09:31

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti