Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

19. nov 2004 22:35

Hojla! Najbrž itak ni nobene več tu ampak boste pa jutri prebrale.Sicer grem pa js tud zdele pod tuš in spat. Mici_33, BRAVO!!! Ful si uspešna, -10 cm v enem mesecu, enkratno. Pa sm js mislila da sm uspešna z -12 kg in - 7 cm. No, vsaka po svoje, a ne? Dipsi, za zgago ni bolšega kot je Donat. Mene je med nosečnostjo ful zgaga matrala tako da nikamor nisem smela brez Donata. Men ful pomaga, probaj še ti!!! Lp do prihodnjič kokos

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

19. nov 2004 23:16

ČER punce! Res je ura že malo pozna, vendar sem se vseeno odločila in si rekla, da vas pridem malo pogledat. Kako ste kaj? Jaz super, malo sem sicer zmučena, ker danes nisem šla na faks, ampak delat. Jaz tudi vsem čestitam za uspehe, le tako naprej! Ej, kokos, v kolikem času pa si izgubila 12 kg? Lepo bodite, nočka!!! saby

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. nov 2004 23:44

Zvenelo bo zelo neumno ampak zanima me iz kje vi to hujšate? Iz kake knjige? Vse sem že preiskala pa nikjer ne najdem nič na to temo. Lepo prosim za informacijo. Lepo pančkajte. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 19. nov 2004 23:48:34

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

19. nov 2004 23:45

Dober večer! Maychi, z mojim računalnikom je vse vredu. Hvala za skrb! Vas redno berem večkrat na dan, samo ni se mi ljubilo tipkati, no nisem utegnila. Nekaj sem urejala slike...., oblikovala s pomočjo programa smešne fotke iz fotk domačih, verjetno jih bom dala natisnit na keramične lončke, pol pa pod jelko, samo nekaj božičnih motivov še moram poiskati, al pa narisat. Pa eno novo igrco imava nainštalirano in res težko pridem do računalnika vsaj v popoldanskih urah ne, no za minutko ali pa dve, toliko da preberem kaj je novega. Z izvajanjem vaj še nisem pričela, ker se moram res dovolj seznanit z vso zadevo. Baje so vaje super, je pa treba le te pravilno izvajat, da ni potem več škode kot koristi. Pa mal tud čakam nate in na zvojo sprostitev med študijem, oziroma vajo.... joke!!!!!!! Sy čestitam za opravljen kolokvij! Sem bila pa že v naprej prapričana, da tvoje metode ne bom preizkusila! HA; HA;::: Spet je v nedeljo sadni dan, zadnji čas imam občutek, da imam samo sadne dneve, pa še ti so vedno na tiste neprimerne (vsaj zame ) dneve. Se me loteva še ena kriza, al pa me bo obisk "tete" spet močno zdelal na vseh področjih. Se že sama zavedam kako "sitna" sem, nič mi ne paše, res nič še stvari ki jih sama naredim ne!!!! ž Še nekaj po vsem tem času in vseh idejah, nasvetih... imam obdobje, ko res ne vem kaj naj na kateri dan kuham. Je pa res, da se mi čisto nič ne "lušta" in dnevi res tako hitro tečejo, da imam očutek, da jem samo sadje ali pa makarone pač odvisno od danega dneva..... KRIZA !!!!!! Jutri imam OH!!! PROSIM ZA KAKŠNO DOBRO IDEJO ZA KOSILO! Samo ne pizze ali makaronov ! PRooooOSiiiiiiimmmmM !!! No, pa sem se mislila samo na kratko javit! Spet sem se zatipkala! Ja, vse za nazaj! Zdaj pa hitro vse spat , da se čimprej zbudimo s tistim prijetnim občutkom jutranje lahkotnosti Je najboljši del diete, vsaj kar se občutkov tiče, včasih celo boljši od občutka pri preverjanju statistike. No občutek po uspešni vodi je neprecenljiv. Čestitke vsem za prestan vodni dan! Lahko noč in še lažje jutro!!! Rožica. Jade, se strinjam s tabo. Poglej nekaj strani nazaj je sigurno že 1001.skopiran link na povezavo na stran, kjer so pravila za 90 dnevno dieto. Brez zamire, pobrskaj malo, ker jaz že na pol spim. Če pa vseeno ne najdeš sporoči, ti bom takoj zjutraj poiskala link, če ti ga ne bo že katera druga prej. NOČ:!!! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 19. nov 2004 23:49:49

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. nov 2004 7:51

Najlepsa hvala za informacije, bom pregledala. lp jade jade

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

20. nov 2004 8:44

ojla, kaj ste se razpisale včeri zvečer. tud jaz nisem mogla do računalnika zvečer. Sem pa to zato takoj zjutraj popravila. Res ste pridne. Jaz mam danes tud pico al pa makarone. Otroci so za pico.Jedli bi jo kar naprej. In bom res najbrž tako naredila: 1/4 samo s paradižnikom in origanom, ker meni osebno gor nič drugega ne paše, mulcema pa normalno s šunko in sirom. Pa bomo vsi zadovljni. Za popoldne bom pa kakšno dobro pecivo spekla, da si bom lahko malo privoščila. Drugač mi pa še kar stoji pod 70 kg.Jupi! Mam pa še en mesec do konca.Upam, da bo šla še kaka kilca dol. Pa tud trebušnjake delam in orbitrek ima tud večkrat moj obisk. Jade, upam, da si zdaj ugotovila, kaj se gremo in boš naša nova "sotrpinka". No, saj sploh ni tako hudo. Jaz sem se za dieto odločila v enem dnevu. Tisto, da delaš plan, kako boš začel in tako naprej, je bolj tako. Najbolj, da se odločiš. pa bo, kar bo. Punce, lep pozdrav, pa izkoristite tale lep, sončen dan, mucy

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. nov 2004 11:43

Evo še eno nadobudno hujšarico. Pa sem le našla vse podatke. Hvala za pomoč rožica in mucy zelo sta pijazni. Saj ne cincam, ampak ker še dojim (sin ima 7 mesecev) sem morala preučiti to dieto, da mi ne bo vplivalo na "proizvodnjo" mleka, ker se moj požeruhec temu luksuzu ne misli še odpovedati. Ampak vidim, da je ta dieta zelo življenjska. Kakih 5 kilc manj pa res ne bi preveč pogrešala. Sicer imam po drugem porodu 2 kg manj kot pred prvo nosečnostjo (hči ima 2 leti) pa je zdaj že čas, da naredim še nekaj zase. Veselo hujšanje jade jade

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

20. nov 2004 14:34

Punce hvala za vse lepe besede ob vodnem dnevu, moram povedat, da si nikoli nisem predstavljala, da bi dan preživela brez hrane, no pa je šlo, še bolj se mi pa zdi, ko imam še danes dve kili manj- čakam, da se obrne, a res mi včeraj ni nič pasalo jesti. Dipsi sama sem imela velike težave pred to dieto z želodcem- očitno prenažrtost.... no ja tudi kisina, pa sedaj nimam težav. Ti pa pri težavah priporočam da ne ješ olupkov in bolje ti bo če boš jedla kompot- prekuhano sadje. Pa Donat- pomaga. Pošteno vam povem, da jemljem OH dan kot dan prekrškov, kar pomeni, da lahko naredim večji vnos kalorij- ki jih seveda zvečer kurim na orbitreku, a vseeno. Jem pa:- burek sirov pa jogur 0,1% maščobe - polento na vodi in isti jogurt kot zgoraj Jogurt meniv tej dieti zelo manjka in si ga privoščim na OH dan. Rožica tudi mene je mesečno perilo čisto zabilo, cel teden mi je teža stala na koncu pa še šla pol kile gor, vsa sem bila napihnjena- sedaj je dobro. Vam pa povem da preiskušam tbl Yarina in sem po prvih dneh navdušena- več po celem mesecu. Rožica men se tudi zdi da samo sadje še jem, me pa navdušuje zmrznjeno sadje, a si ga privoščim le na vikend sadje za zajtrk- zmiksane maline ali gozdni sadeži. Za drugi dan (a je škrob) pa mi najbolj prija gobova juha in krompir v juhi, pa še brez težav jo dvakrat pojem. Kokos vsaka po svoje, najpomembneje je da gremo po poti proti cilju, saj za nas ni vsak kg tako pomemben, vsaj jaz si znižujem na cca.5 kg gor al pa dol. Pozdravčke mici_33

kimi26  

član od: 23.9.2004

sporočila: 10

20. nov 2004 18:39

Torej pozdavček po dolgem času... Imam težavico... zanima me, kakšno kalorično vrednost imajo kakiji? Zadnje čase jih je po policah trgovin veliko in jaz si jih kar privoščim. Pa me zanima, če so morda tako zelo kalorični kot fige? Hvala kimi26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti