Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

16. nov 2004 12:49

Živjo, danes imam sadje, jutri pa bom na vodi, ki bi jo morala imeti že pred 8 dnevi. Še malo, pa bo diete konec! Le še 3 tedne imamo pred seboj! Kaj pa potem? Dieta je tako varna, točno veš, kaj boš danes jedel (v katerem okviru), kaj ješ dopoldne, kdaj bo sladica... Kaj pa potem? Upam, da me spet ne bo preveč odneslo. Upam, da mi uspe jutrišnja voda. Bistvena je ustrezna psihična priprava, ane. Kar ne da se mi... Sy

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

16. nov 2004 13:47

Zdravo. Kako ste kaj. A uživate v lepem sončnem vremenu? Upam, da niste vse v službi ali na predavanjih. Rožica, sem prav vesela, da vidim, da še družine hodijo skupaj na dopust, da nisva edini. Marina5, prav zavidam ti, da si bila na toplem soncu v kopalkah, ko smo se mi stiskali k radiatorjem... Tudi pri nas je tako, da zanimiva destinacija in "banka" pripomore, da gre cela družina na dopust skupaj. Imam pač takšno srečo, da naju z bratom starši še vedno "sponzorirajo" z dopustom (kot nagrada, za uspešno opravljeno šolsko leto/izpite) . Sy, verjamem v tebe, da ti bo uspel jutrišnji vodni dan. Če bo kakšna kriza, pa se usedi pred računalnik in napiši kaj na to strani in ti bomo stale ob strani. Ja kar prehitro bo konec teh treh mesecev. Kaj bo pa potem, bomo pa videli. Jaz bom verjetno še kar naprej kombinirala hrano (verjetno se bom držala tudi zaporedja dni), ker drugače kar prehitro pozabiš na ves trud, ki si ga vložil v to. Prehitro te lahko zanese in če smo se že tako dolgo trudile... Inchy, poizkusi v kakšni prodajalni časopisa, ki ni tako "oblegana" oz. ki ni v kakšnem trgovskem centru ali središču mesta. Boš imela več sreče. lahko pa tudi pokličeš na revijo Rina in jo naročiš. Drugače pa glede knjižice:jaz sem jo kupila vendar bi sedaj bolje premislila, ker ne vem če se splača dati toliko denarja. V njej so samo recepti za 90 dni, lahko jih pogledaš na strani, katero je napisala Rožica, ker so prepisani iz nje. Lp, maychi

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

16. nov 2004 15:14

OJ SY, torej bova jutri poskušali skupaj prebroditi dan. se bova vzpodbujali in se hvalili, kolk vode sva že popili in kako sva vztrajni. in kako naju zebe. in kolk si ti drugač shujšala v tem času? lp, mucy

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

16. nov 2004 16:53

Pozdravljene punce! Kako ste? Jaz sem dobro, danes je moj 2. dan in moram povedati, da se mi sploh ni težko držati, vrjamem v sebe in upam, da mi bo končno uspelo. Edino kar se mi dogaja je, da me malo glava boli, upam pa, da bo sčasoma bolje. Kam pa spada "kaša" al kako se reče knjižno??? V kateri dan? Zanima pa me, če ve po obroku spijete točno 3 dcl juhe kot piše? A to pol pomeni, da za večerjo pojeste pol kosila in pa jo spijete 1,5 dcl juhe? Kaj pa na OH dan ni juhe, ker nikjer nisem tega zasledila. Jaz jem zjutraj, ko grem od doma eno jabolko, pol pa na faksu čez kake 3-4 ure npr. banano. A lahko imam dopoldan malico ali mora biti popoldan? Vesela sem, da me spodbujate in mi stojite ob strani, hvala vam. Se že veselim vaših odgovorov! Pa veliko uspeha vam želim!!!! saby

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

16. nov 2004 18:49

Mucy, si pozabila, da bomo tudi mi prispevale svojo spodbudo vama!!! Ja res bo kar hitro minilo. Tudi jaz zdaj še verjamem, da se bom prehranjevala tako, vsaj do praznikov, torej bom nategnila dieto za nekaj dni, mislim da ne more biti kaj narobe. Potem pa nekaj "premora", no skušala bom slediti tej niti in ne mešati skupaj B in OH ter Š, kolikor mi bo to v prazničnih dneh uspevalo. Kaj bo po praznikih, ki se v januarju v naši družini kar potegnejo tja do sredi meseca (rojstni dnevi), pa še ne vem. Imam še skoraj dva meseca za razmislek. Kaj pa ti Sy, boš z 90.dnem končala dieto? Kaj pa zadnji vodni, ga boš tudi prestavila malo naprej ali ga nameravaš izvesti čez 20 dni? LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

16. nov 2004 19:05

Hay Lep pozdrav vsem skupaj. Me veseli, da nas je toliko in da si dajemo pogum. KAR TAKO NAPREJ! Ali veste, kaj sem pravkar naredila? Nimate pojma! Na ex sem popila 2 dcl vročega donata, zdej pa lahko samo čakam in čakam.... Ja, moja prebava me ne uboga čisto nič! Da vam povem, kaj sem danes pojedla, imam pa S dan: zjutraj 1 malo banano, kasneje eno črno kavo, za kosilo 1.5 pečena jabolka s cimetom, popoldan 1 kivi, zvečer 1 pečena jabolka s cimetom. In veliko vode. Lačna sploh nisem. Pa veliko telovadim. Moj mož je isto ( večje količine, seveda ), a na wc-ju je non stop. Kaj naj naredim? Saby, da ti na kratko povem, da jaz skoraj nikoli po kosilu ali večerji ne popijem juhe. Enostavno mi ne gre. Moj jedilnik na B: 1 mali zrezek, solata. To je vse. Tudi kruha sploh ne jem, ker ga ne potrebujem. Pa sploh nisem lačna. Želodec se zelo hitro skrči in rabiš bistveno manj hrane kot prej. Sploh ne vem, kako sem se lahko do zdaj tako basala s hrano, ko pa je moje telo potrebuje tako malo. Svetujem ti, da ješ toliko kot tvoje telo potrebuje. Nikoli ne bodi lačna. To si dobro zapomni. A veste, da ta donat čisto nič ne deluje?!!!!!!!!!! LP, imejte se fajn. Taja

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

16. nov 2004 19:17

Pozdravljene Še en recept za zaprte. Meni ful pomaga tista študentska hrana ( notri so razni oreščki,lešniki mandlji,rozine).Eno veliko žlico tega počasi pojem čez pa popijem 2 dl mlačne vode.Čez kakšno uro stvar začne delovati. Probajte. LP Dipsi

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

16. nov 2004 19:25

Hey,... Mene zanima če je kakšna tle, k ni nič telovadila in koliko je shujšala? Jaz telovadim 1 uro na teden, pa še to v šoli, enostavno se ne morem pripravit na telovadbo... sej mi ne manjka volje, do zdaj sem se pregrešila samo z eno zalife (če je to sploh greh?) no, drugače pijem samo navadno vodo. Po učenju popoldne je zadnja stvar na katero pomislim telovadba... sploh pa: kakšne vaje naj delam? Orbitrack je dovolj? Hvala, Pridne bodite... Amelie

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

16. nov 2004 19:40

Marina5 čestitam ti ob veleuspehu s kilogrami. Sama ne lezem tako uspešno dol, se že malo kregam sama sebe.... čeprav cm pa lezejo, ker imam na sebi ob telovadbi turbo hlače, ugotavljam da so res zadeva in pol- super, če delam brez njih izgubim pol manj cm. Lara res bi bilo pametno, da greš na meritev krvnega slkadkorja, daj stopi v prvo trgovino z ortopedskimi pripomočki in ti bodo opravili meritev, če bo treba plačati bo pa 500,00 sit. Se splača. Poskusi še z banano za zajtrk in s kakšnimi skadkimi sadeži. Svetujem ti tudi da v sili razmer poješ kakšno vitaminsko ploščico- saj je energijsko močna- mogoče premalo ješ. Njalepša hvala vsem vpletenim za nasvete glede odvajanja, sem danes pojedla vroče slive za zajtrk in se je zgodilo, saj je verjetno res povezano s količino hrane , a vseeno ni primerno, ko te vse čšiplje. Sem pa danes razočarana nad mojo tehtnico, mi je pokazala kar kilogram več zjutraj, pa nisem grešila, včeraj sem jedla krompir in solato. Ne vem kaj je, mogoče to ker so se danes pričeli ženski dnevi (al kako se to napiše) in se mi zdi, da sem vsa napihnjena, pa še pet dni zamujajo...očitno dieta deluje tudi na to. Jutri bom pa z vami in vam bom čez dan kaj napisala, da vidim priprave, ker pojutrišnjem je pa zame dan VODA. LP mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

16. nov 2004 21:28

Živio. Kako tako lepi dnevi hitro minejo, a ne? Kar naenkrta je tema, pa se še popoldan ni vredu začel... Saby, juha se pije samo na B dan in še to samo po kosilu. Pri večerji ni juhe. Prav tako ne na Š ali OH dan. Rožica, a si že kaj bližje svojim zastavljenim kilogramom? Moja tehtnica se ne premakne nikamor...kljub temu, da delam trebušnjake, tečem... Je pa res, da se nisem izmerila, tako da ne vem, če gredo vsaj centimetri dol. Ampak, če sem zdržala že do sedaj, mi moja trma ne bo dovolila, da bi prekinila dieto! Še sreča, da sem tako trmasta, vsaj pri nekaterih stvareh pomaga. Mici_33 a je to tvoj prvi vodni dan, ali si že na drugem? Ma saj ni važno, ker vem, da ti bo uspelo. Bom držala pesti! Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti