Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

15. nov 2004 21:50

Ku-ku pa sem spet tu. Punce USPELO mi je prebroditi vodni dan in sicer brez problemov. Še vesela sem bla, da mi ni blo treba kuhat tri kosila. Včasih moram namreč tudi to narediti. Imam namreč tudi majhnega otroka (7,5 mesecev) in moram zanj posebej kuhati. No, in moj rezultat po 29. dneh je -12 kg, -7 cm v pasu in -6 cm v bokih!!! Joj, kok sm jst vesela!!! Je pa res, da ste en del tudi ve pripomogle k mojemu uspehu, ko me spodbujate! Saby, dobrodošla med nami. Edini nasvet, ki bi ti ga rada posredovala je ta: NE OBUPAT, SE SPLAČA VZTRAJAT!!! Res te čaka kakšna kriza v prvih 14. dneh a jo poskušaj premagat. Ne bo ti žal! Ursula, ta dieta ki si jo nasla na internetu je sicer super a te lahko mine, ker se recepti ponavljajo. Kupi si rajši knjigo od Rine kjer imaš za vsak dan drugačen jedilnik. Same okusne jedi. No, končno sm si kupla žogo in to še po zelo ugodni ceni. Imela sem srečo kajti v Hervisu v Ce so imeli ta vikend brez davka in tako sem za žogo - tavečjo - namesto 3.990 sit odštela malo čez tri tisoč. Sem jo pa tud že sprobala in je enkratno delat na njej. Zelo jo priporočam tistim, ki sicer telovadite a je še nimate. "Hrbtenica vam bo zelo hvaležna!!!" Lp kokos

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

15. nov 2004 22:02

Vse zaprte poskusite laneno seme. Jaz ga zvečer 2-3 žlice pa veliko vode čez. Ne požene na hitrico ampak poveča volumen zadeve in potem, no saj veste...Verjetno imamo take težave tudi zato ker manj jemo in je manj odpadkov. Pa kakšno kislo zelje (še bolje voda od zelja) lahko zelo zašraufa. Plini... kaj pa ješ Mici 33, mene grozno napenja po mleku. Vseeno kakšnem. Sem zdravnici to omenila me je samo nejeverno gledala, da to pa še ni slišala. Odkar ne konzumiram mleka nimam težav. Razen po fižolu... JOKL

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

15. nov 2004 22:37

Čestitam kokos! Zelo dober rezultat za samo en mesec. Mici poizkusi z svežim ananasom, za ostale nasvete pa poglej nekaj strani nazaj, kar nekaj ti jih je naštela tudi Maychi. Aja, jaz sem enkrat imela še zeliščne odvajalne tablete, je tudi pomagalo, menda se ne moreš navaditi nanje , vendar jih vseeno nisem jemala vedno. Ampak samo kadar je bila huda zaprtost. Zvečer vzameš dve tabletki pred spanjem in navadno je pomagalo. Predlagam ti, da preizkusiš vse. Nekaj bo že pomagalo. Jaz havala bogu že nekaj časa nisem imela težav. Če pa poznaš kolmež, korenino, jo uporabi, gotovo pomaga. Poizkusi v kakšni domači lekarni vprašat po tej korenini. Da se ne bom ponavljala poglej nazaj. Maychi, jaz si na Š privoščim malo vsega (riž, koruza, fižol, krompir...), pač odvisno od trenutne želje. Si pa pridna z izvajanjem trebušnjakov. Zanima me, če si že opazila razliko v cm ali kaj podobnega zaradi izvajanja trebušnjakov. saby število obrokov je pri meni odvisno od dneva. Na sadni dan jih je pač več, drugače pa sadje zjutraj, potem kosilo okrog 13 -14 ure, kakšna malica ob 17 (sadje) in večerja okrog 20.00. Seveda ni vedno tako lepo kot se bere, so tudi prekrški vmes. Za ideje jedilnikov je nekaj strani nazaj en link (mogoče 5-6 strani) . No sem jaz vredu, vse vam poiščem: http://med.over.net/phorum/read.php?f=93&i=12487& Je pa tudi en primer jedilnika, na tisti strani z dieto, če se ne motim za vseh 90 dni, vendar moram priznat, da se kar ponavljajo. Je pa tudi Rinina knjiga, kjer so različni recepti za vsak dan posebej, ter predlog za kaj drugege če predlagano ne ustreza našemu okusu. Torej po dva recepta za vsak dan. Lahko noč. Upam, da boste vse rešile problem zaprtosti. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 15. nov 2004 22:38:57

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

15. nov 2004 22:45

Ojla! danes je moj drugi sadni dan. Minil je brez prekrškov, izkupiček 8-dnevne diete pa je -2kg (dans zjutraj). Agi, tudi pri tebi je tako, a ne? Se že veselim jutrišnjega B deva, pa pol Š dneva in pol OH .....Kaj pa bo, ko bo vodni??? Sicer je še daleč, ampak vseeno blizu. Zdaj pa grem malo še pred TV, pol pa spat. Nočko vsem! Meli

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

15. nov 2004 23:00

Čer, Se mi zdi, da se moram vsak večer pred spanjem "pofočkat" na našem forumu. Kako ste pridne punce!!! Čestitam vsem za izgubljene kile in 12 kg v 29 dneh, hej, to je več kot odlično. Bravo Kokos! Mici, ti pa res pridno telovadiš. Sama zdaj 15 dni nisem delala trebušnjakov, danes pa nadaljujem. Če bi ne bilo vas in tegale foruma, bi verjetno po dopustu nadaljevala s pojedinami, tako pa sem spet nazaj in vesela sem, da mi je danes nepričakovano uspel vodni dan. Lažje mi je bilo kot ob prvem vodnem dnevu. Malo so verjetno krive "zaloge", nisem bila tako lačna, pripomoglo pa je tudi to, da se sploh nisem pripravljala. Dramik, tudi sama imam probleme s prebavo in verjetno bo res tako kot pravijo punce, nimamo veliko za "odvajat". Predhodnice so že navedle vsa možna naravna odvajala in tudi sama sem vse preizkusila. Sčasoma se mi je uredila tudi prebava, čeprav ni tako kot pred dieto. Tudi sama sem opazila, da Donat doda vetrovom svoj vonj in pazim, da se ne spozabim kje v družbi hahahahaha. Maychi, bili smo v Egiptu in bilo je zelo lepo. Verjetno smo bili zadnjič skupaj na dopustu, saj ptički že zapuščajo gnezdo in tokrat je mladino pritegnila edino zanimiva destinacija in seveda "banka" (beri starši). Zdaj pa novim zmagam nasproti. Vsem želim veliko uspeha in vesela sem, da obstajate ve in tale forum, ki mi daje veliko moči! Lahko noč! Marina5

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

16. nov 2004 8:50

Hojla punce, se že dolgo nisem oglasila, vidim da je ogromno novih :) Jaz še vedno vztrajam, sicer po nekih mojih pravilckih, ampak glavni so rezultati. Imam pa eno vprasanje, ker sm malo gresila zadnje dni, bi se vmes scistila z zelenjavno juhico in imam vprasanje ali je katera od vas ze hujsala po dieti z zelenjavno juho in ce si jo je katera sama kuhala, da ni kupila od ete?? Firbcna sem, ker pise v receptu,da das juho iz vrecke not, pa mi je tako hecno to, saj ima ja rezance ta juha in se ostale priboljske. Za odgovor se vam zahvaljujem :) lara Lars

lara  

član od: 8.11.2004

sporočila: 18

16. nov 2004 9:28

Lep sončen dan, Zelo ste pridne in prijetno je brati in kramljati s tako prisrčnimi in discipliniranimi ljudmi. Zelo prijetno je, ko od nekoga dobiš pohvalo in podporo. Jst se moram mal pohvalit, da mi bo lažje. Tako kot pri vsaki dieti se mi je tudi tokrat zgodilo, da sem v nedeljo padla v nezavest, ker mi je sladkor tako padel (očitno). Moram pa povedat, da še vseeno vztrajam in imam danes sadni dan, sem pa danes 16. dan. Zelo komaj čakam dne, da se bom dobro počutila. Res ne vem, kje delam napake, ampak res sem brezvoljna, brez energije, komaj se vlečem po svetu, nimam nobene koncentracije, a vseeno vztrajam. Saj je prav tako, a ne? Upam, da se bo stanje znormaliziralo in bom srečna, zadovoljna in polna energije, tako kot ve. Hvala za vašo podporo, zaradi vas še vedno vztrajam, sicer bi mogoče že obupala, ker me je včasih kar malo strah tega slabega počutja, ker si ne znam pomagat. Še več sončnih dni vam želim, tako in drugače lara

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

16. nov 2004 10:36

OJLA, pa sem spet tle. včeri nisem imela časa, danes bom pa le našla nekaj minutk. Res je prav prijetno kramljati takole in se podpirati. Tudi jaz imam sadni dan. in v nedeljo mi pride vodni dan. ker pa mi je nedelja tako neugodna za take podvige, sem se odločila, da ga prestavim za en termin prej, tako, da ga bom poskušala izvesti jutri. vsaj danes mislim tako. bom pa videla, kaj bo jutri.bo pa to moj drugi vodni dan. Prvi mesec so šle kilo hitro dol; kakšnih 7,5 kg, zdaj pa bolj malo 2-3kg. Vsega skupaj 10 kg. In v nedeljo je bilo končno pod 70 kg. Ampak zdej je pa spet 70. Ampak počutim se pa prima in tud cunje plešejo po meni. pozdravček in le še tako naprej, mucy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

16. nov 2004 10:46

Maychi vidiš da nisva sami, še obstajajo takšne družine. Lars, sem že kuhala juho, vendar se ne spomnim, da bi dodoala kakšno juho, dodala sem govejo kocko za boljši okus. Lara, mogoče bi morala obiskat zdravnika, da ti pregleda kri, pritisk.... Da boš vedela čemu je posledica slabega počutje. Res je, da smo se skoraj vse na začetku bolj ali manj slabo počutile, pa še zdaj pride včasih kakšen tak dan. Samo mislim, ne spomnim se, da bi katera padla v nezavest. Saj veš najprej zdravje. Mislim, da je najbolje da narediš vse analize, da boš v naprej vedela na kaj pazit. Če imaš teko nizek sladkor, pazi da boš dovolj jedla in si vnos enakomerno razdeli čez dan. Ne bo kaj narobe, če zjutraj popiješ kisavo vodo z žličko meda. Jaz med jem vedno, "ko mi malo sladkor pade al pa preventivno, da mi ne bi". :) Pazi nase, kdo be če neboš sama! Zdaj pa brž v laboratorij...... LP, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

inchy  

član od: 3.8.2004

sporočila: 1

16. nov 2004 12:15

Živjo! Mene pa zanima kje bi jaz dobila to knjigo? Sem že pregledala vse trgovine pa je povsod razprodana ponatisa pa še ni bilo, v knjižnjici je pa rezervirana že za ne vem kolk vnaprej! Bi mi jo mogoče kdo od vas lahko priskrbel (za plačilo seveda) lp Inchy ines novak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti