Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

10. nov 2004 10:36

Alkohol v tej dieti je strogo prepovedan... Ampak grehi so pa tako sladki... lp malamisha

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. nov 2004 11:13

Živjo! Glede nevtralnih živil ne vem veliko. Sama sir in mlečne izdelke razvrščam v B dan neglede na to, al prevladuje maščoba, al beljakovine, je pa res da kupujem lahki sir, mleko,.... Nevtralna živila naj bi bila tista, ki imajo več maščob, kot ostalih sestavin. Same pa vemo, da maščobe niso najbolj priporočljive, saj jih imamo same dovolj. Res pa je, da so potrebne za prebavo in kot take ne smejo biti ukinjene iz jedilnika. Glede mesnih izdelkov pa še nisem slišala, da bi spadali pod nevtralna živila, mogoče v kakšni drugi dieti. Jaz vse našteto jem na B dan. Le včasih dodam žličko kisle smetane v omako na OH dan, večkrat pa si privoščim majonezo, na tanko namazano na prepečanec, pravtako na OH dan. Kaj morem jo pač obožujem in vem, da jo bom po dieti spet jedla, zato mi žlička med dieto tudi ne bo škodila. Glede alkohola pa se strinjam z malamisho. LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

10. nov 2004 11:37

ojla, tudi moje čestitke Maychi in Rožici. Mene tale vodni dan(drugi) čaka 21.novembra.pa ravno nedelja je. to mi je najbolj smotano.je med tednom res lažje. in ko je bila pri prvem vodnem dnevu zvečer kriza, sem si privoščila toplo kopel, pol pa prav kmalu v posteljo. da mi ne bi kaj drugega prišlo na misel. Tud jaz sem mislila, da bom držala samo 2 meseca, ampak, ko je sedaj tolk podpore na forumu in ker sploh ni tko težko, bom poskusila kar vse tri mesece. in ko kuham za družino, jed sicer poskusim, vendar potem pljunem ven. Pri zdravniku pa jaz tudi nisem nič bla.Občasno si le izmerim pritisk. lp, mucy mucy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. nov 2004 13:10

Moni, muci, kokos, Sy in vse ostale, ki vas v kratkem čaka vodni dan, pa naj bo kateri koli že po vrsti, želim vam, da vam kar se da hitro mine in da dan izkoristite tudi za dušo. Poglejte v Rinin knjigi, je kar nekaj idej. Je pa tudi ideja s kopeljo odlična. Vsaka sebe najbolje pozna in najbolje ve kaj ji ustreza. Lahko pa si tudi tu na forumu izmenjamo ideje za preživljanje vodnega dne? Jaz lahko rečem, da za svojo dušo na vodni dan nisem naredila nevem koliko. Zamotila sem se s kuho za družinske člane, z nečakom sva pekla kekse, skuhala sva tudi kompot, potem pa sem šla v šoping in dan je minil kot bi trenil. Zvečer pa sem si privoščila razvajanje v kopalnici, ni bila ravno kopel, ker imamo tuš. Sem si pa naredila vse mogoče maske (za obraz, lase...), se namazala z losionom..... In predvsem ta del dneva je bil namenjen moji duši. Hvala vsem za spodbudo, prav vse dni diete in seveda čestitke! Obljubim, da vam bom tudi jaz še naprej stala obstrani. LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. nov 2004 13:12

Muci, praviš da si občasno izmeriš pritisk? Kakšni so rezultati? Ali drži trditev glede pritiska, ki je podana v predstavitvi diete? Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. nov 2004 14:20

Hojla, spet jaz! Samo to me zanima, pol pa dam mal mir za danes. A je katera že poizkusila kakšen dodatek k prehrani (npr. ananasove, kisove tablete,.... Dodatke pač katerekoli.) ? Mislim nasploh, ni treba da med to dieto. Zanima me tudi, a jih mogoče katera jemlje tudi med to dieto in nasploh kakšne izkušnje imate z njimi? A kaj deluje samo po sebi, al je fora samo v tem, da tudi manj ješ in se veliko giblješ ? Saj ste že vse verjetno videle kakšno reklamo, ki s čudežnimi tabletkami, ki navadno niso tako poceni, obljublja sanjsko postavo. Samo tabletko pred obrokom in vse je rešeno. HA; HA; A sploh kdo temu verjame? Pište o svojih izkušnjah na tem področju, in o preizkušenih izdelkih. Ne vem, A bi mogla za to novo temo odpret? Ne bi bilo slabo. Pa kaj, saj me tudi zanima a jih katera jemlje tudi med 3MD. To pa defenitivno spada v to temo. LP, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

neznan uporabnik

10. nov 2004 14:36

Draga kokos, Tudi jaz mam podobne težave kot ti, izgubit vsaj 30 kg, prijateljica, ki pa se noče javljat, čeprav vas redno bere pa kar polovico svoje sedanje teže (koliko naj pove sama, ko bo zbrala pogum in pisala), tako da res nisi edina! Upam, da nam bo ratal!

moni_31  

član od: 4.11.2004

sporočila: 10

10. nov 2004 14:43

Rožica, sama sem sicer jemala tablete (na osnovi ananasa), vendar ne med to dieto in uspeh; na wc-ju sem bila več kot v pisarni in kar hitro so šli kg dol, še hitreje so šli potem nazaj gor (in še malo več), ko sem jih nehala jemati. Mislim, da je treba vse pravilno povezat; prehrano, gibanje,...vendar pri tej dieti ne potrebujem dragih tabletk, ker se mi zdi, da sama dieta (brez kemikalij) čisto vredu deluje. Glede vodnega dne pa hvala za vse predloge, mene kmalu čaka in vsaka ideja je dobrodošla. Danes je pri meni škrob ; pasulj (brez mesa, seveda) in kruh, mnjam... Jutri pa oh (nimam še ideje za kosilo),...zvečer nekaj sladkega...pa ni je boljše diete! Potem pa ni res, da ne bi zdržali še en vodni dan, a ne? lp Moni

levinjčica  

član od: 8.11.2004

sporočila: 10

10. nov 2004 16:02

LEP POZDRAV VSEM SKUPAJ! DANES MINEVA 8 DAN MOJE DIETE.IMAM SADNI DAN IN MI ZAENKRAT SUPER USPEVA. ZA ZAJTRK SEM DANES POJEDLA BANANO,ŠE PREJ PA SPILA KAVICO Z MALENKOST MLEKA.TEJ RAZVADI SE NA ŽALOST NE MOREM ODPOVEDATI.MISLIM DA MI HUJŠANJA NE BO POSEBEJ ZAVIRALA,KER JE MLEKA V KAVI RES ČISTO MALO.KAJ MISLITE OSTALE??NO,ZA KOSILO SEM SI PRIVOŠČILA GROZDJE,MMMMM!ZA MALICO BO KAKŠNO JABOLKO,ZA VEČERJO PA ŽE IMAM REZERVIRANI 2 MANDARINI! V TEH OSMIH DNEH SEM IZGUBILA 3 KG,PA TUDI NA KAVBOJKAH SE MI ŽE POZNA.SPLOH PA SEM OPAZILA DA MI JE KAR LEPO SPLAHNEL TREBUŠČEK,KAR ME ŠE POSEBEJ VESELI. VSEM, KI STE ŽE DOSEGLE SVOJ CILJ OZ. VAM NE MANJKA VEČ DOSTI, ČESTITAM IN HKRATI UPAM,DA BO TUDI MENI USPELO.ŽELIM SHUJŠATI DOBRIH 10, MOGOČE 15 KG. MORAM PRIZNATI DA JE TA FORUM FUL SUPER,KER SI IZMENJUJEMO KORISTNE INFORMACIJE,POLEG TEGA PA DRUGA DRUGO MOTIVIRAMO!!NA FORUM GREM VSAKI DAN POGLEDAT KAJ JE NOVEGA, VČASIH SE OB KAKEM KOMENTARČKU CELO NASMEJIM,KER SE MENI DOGAJA POPOLNOMA ISTO!! LEPO HUJŠANJE ŠE NAPREJ IN KMALU ČAO!!!! levinjčica

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

10. nov 2004 16:31

Zdravo! Rožica, me veseli, da je tudi tebi uspelo. Pa saj sploh nisem dvomila v to. Jaz sem jemalaneke tablete, ki sem jih kupila v Dm-u. Trenutno ne vem kako se jim reče (na njih je narisan rak), lahko se pa pozanimam, če te zanima. Moram pa povedat, da sem jih jemala samo ko smo bili na dopustu poleti. pa še to bolj iz strahu, ker sem pred morjem malo shujšala, potem pa smo imeli all inclusive in me je bilo strah, da bi se zredila. Nisem pa dobila gor niti deke, jedla sem pa vse kar mi je prišlo pod roke-to moraš izkoristiti, če že plačaš. Tudi meni je veliko lažje, ker vas berem in se vzpodbujamo. Smo že "ena velika družina". O vsaki sem izvedela nekaj malega in imam občutek, kot da vas poznam in to ne samo preko tipkanja. Punce, uživajte v snegu. Evo tukaj je en dober predlog za malo rekreacije: odvlečite vaše drage izpred TV-jev in jih odpeljite na en romantičen sprehod po prvem snegu... Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti