Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

agi  

član od: 8.11.2004

sporočila: 3

8. nov 2004 21:57

2303 asi ti rekla da maš ene vaje za oblikovanje telesa? kaj ko bi mi jih poslala, lepo prosim. fajn bi blo če se špehec ne bi več vidu pa da bi se vidle kašne lepe obline. hvala lepo se mejte pa lepo spite upam da bom jest dobr spala ka je dons moj fant nabavu ležišče dormeo tko da bi se mugla zbudit spočita in naspana ajde papa:)) agi Sporočilo je spremenil(a) agi dne 08. nov 2004 21:58:26

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

8. nov 2004 23:30

Oj punce! Kako ste kaj? Ze dolgo se nisem javila, sem bila zadnje cas prav busy. Tako sem na hitro pregledala strani, ki sem jih spustila Vidim, da vas je veliko novih. Prav pohvalno! Jz sem ga cez vikend zurala, bilo je veliko alkohola, sladkarij, pa nezdrave hrane, ceprav sem bolj pila kot jedla, ha ha...smo zalivali mojo diplomo. Danes pa spet na stare tirnice, danes je za mano uspesno zakljucen skrobni dan. Upam, da bom sedaj bolj pridna do decembra, ko se dieta zakljuci. Trenutno imam 7 kg manj od zacetka septembra in sem kar zadovoljna, kjub nekaterim prekrskom. Bolje, da gre pocasi kot pa hitro dol. Amelie, jutri imaš kar uredu sestavljen jedilnik, čeprav je priporočljivo, da v krompir namesto mleka dodaš vodo ali malo kisle smetane, ki je nevtralno živilo. Pa kar pogumno, vidim, da si odločena, da ti uspe do februarja. Lp! Anja

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

9. nov 2004 8:40

Hay Mene pa zanima ali še debatirate o ločevalni dieti? Kajti jaz sem na začetku in me full zanima o tej temi. LP, Taja

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

9. nov 2004 9:49

Ločevalna dieta je glavna tema, samo tukaj je poimenovana 3 MD. malamisha

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

9. nov 2004 10:02

Pozdravljene! Mi lahko katera pove, če se solata lahko normalno začini? bučno olje, kis.... Meli

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

9. nov 2004 10:17

Priporočljivo je olivno olje, čeprav se sama tega ne držim in pridno uporabljam bučno olje. Drugače solato pripravim čisto normalno... malamisha

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. nov 2004 10:39

Živjo vsem novim in starim suhicam! Se mi zdi, da se že kar vse hvalimo z nekimi 7* ali 6*, sem ful vesela za vse nas! Jaz osebno se še nisen vagala ali merila, čeprav že 14 dni odlašam na ponedeljek, kaj čmo ni bilo časa. Mi ja pa malo žal, da se nisem zvagala danes zjutraj, ker imamo vodni dan, ane Maychi in SY, ker jutri teža ne bo realna, saj veste veliko izgubljene tekočine in zaradi tega tudi kg, upam da bo tudi kaj maščobe . Ja Maychi sem bla kar malo užaljena, ko sem prebirala vse strani za nazaj, sem mislila, da me sploh niste pograšale. Pa sem se motila. Kaj morem tehnologija, verjetno mi je en virus poslal, ker je vse narobe delalo, sploh nisem bla jaz šef ampak komputer sam. Pa je brisal, pa shranjeval,..... NO PA SEM GA SFORMATIRALA! he; he; heeee... KDO PA JE ZDAJ ŠEF??? Amelie, dobrodošla med nami. Ti kar piši kaj te teži, zato smo tu zbrane, da se podpiramo in v glavnem vse spoznamo, da nimamo samo same težave ampak, da je tu veliko drugih, ki so jih uspešno prebrodile, torej jih bomo tudi me! Slonica, čestitam za diplomo! Zdaj boš morala nik spremeniti v dipl. Slonica! Joke! Jaz že komaj čakam, da bom lahko spredaj dodala dipl., upam da v kratkem, no vsaj do konca tega šol. leta. 2303, solato zmešam normalno, vendar sem vsakeršno olje zamenjala z olivnim!!!! Maychi, kakšen okus ima voda? Jaz se ne počutim najbolje, že včeraj me je bolela glava, teko da sem si zvečer, prepozno, privoščila grozdje, brez slabe vesti, saj danes ne bo kaj na jedilniku. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

9. nov 2004 10:45

Dobro jutro punce! Malamisha, greš danes na psihologijo? Barbolinka

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

9. nov 2004 10:59

Potrjujem prisotnost na psihologiji, čeprav se je ne veselim, ker mi je predavanje zelooo dolgočasno. Prideš? Če te vidim te pocukam za rokav! lp malamisha

aisha3012  

član od: 19.5.2004

sporočila: 41

9. nov 2004 11:48

Daaaaaaaaaan! tudi jaz se javljam po dolgem času. še vztrajam - no, sej je komaj 9 dan, bi blo že neumno odnehat, kaj? prekršila sem se samo 1 dan, ko sem na oh dan pojedla juho z rezanci, aja pa mal alkohola je blo čez vikend. ampak nisem mogla preko nje. kaj čmo!! tolko vsega ste napisala, da če bi želela pokomentirati bi skor napisala knjigo po mojem :) moja bilanca je -2kg. hodim na jogo. drugače mam pa tako službo v kateri precej migam, sem velik na terenu, pa precej natempirano delo je, tako, da tud kar nekaj prehodim :D. te pilates vaje tudi mene zanimajo, ker sem precej slišala v zadnjem času. ampak ali niso povdarili tudi, da jih ni dobro delat brez inštruktorja, ker se lahko hitro poškoduješ? in da lahko traja tudi nekaj let, preden jih izpopolniš? kaj menite ve? glede vodnega dneva: spomnim se še od daleč nazaj, da so se punce tudi pogovarjale, da ga lahko preskočiš, če imaš občutek, da ga ne boš zdržal. da je bolje it naprej po dnevih. ?????? kaj menite? danes imam B dan. za zajtrk banana, za kosilo? nimam blage veze še. lep deževen pozdrav iz mb!!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti