Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

6. nov 2004 13:35

SY ČESTITKE za hlače in kilograme. Moji stojijo, al se pa počasi premikajo navzdol, čeprav občutek je pa veliko obljši. V kakšni trgovini me že malo zagrabi, pa sem danes deci nakupila, sebe pa šparam za potem... ker se mi sedaj škoda zdi, da bi mi potem plesalo, ker vem da ne bom nosila. Mam pa kaj še na zalogi iz bolj suhih časov, ni panike, a tudi jaz mislim da mi to še dooolgooo ne bo prav, čeprav realno sem ene deset kg pridelala v zadnjem letu- ne more biti pol tko hudo. Karto bomo kupili za Tromejo in Trbiž- obstaja neka skupna. Ugodna cena. Odrasla 275 EUR.Otroška na podlago odraslih 100 EUR- upam da ne delam preveč reklame, ker ne prodajam kart!!!!! Dnevnik si pišem od drugega tedna- šetri dan dalje, vsak dan vse dobro in slabo, pajutranjo težo, se mi zdi da se tako lažje obdržim pod kontrolo. Pa malo nazaj pogledaš, ker jaz itak vse pozabim in pol mi je kilo gor ali dol za en teden nazaj vseeno- no daj res kgo bi pa sledil vsej tej izgubi. Sy jaz pa v prihodnjem tednu pričakujem srečanje s 7* kg- upam, da ga dočakam. Danes mam pa meska- ha ha ha... jeeem, čeprav mi kruli, a ko pridem do hrane mi je pa vseeno, pa zelo malo pojem, zadnjič sem pol kremšnite pustila. No ja hvala bogu. LP mici_33

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

6. nov 2004 21:40

Ola! Lepo, da se katera oglasi kljub temu, da je tu vikend. Čestitke Sy za izgubo toliko kg ter nakup nove garderobe. Kar tako naprej!!! Jaz bom z nakupom še nekaj časa počakala, saj imam še kaj obleči (večina je na elastiko tak da ni panike) pa tud moj cilj je izguba kar nekaj kg in se bom potem nagradila oziroma potem bo že kar nuja. Nobena še ni odgovorila, če je šla pred ali med dieto kaj na kontrolo k zdravniku!? A je že katera "preživela" 2. vodni dan? Jo je morda res vse bolelo od ledvic naprej kot sem to slišala tu pri nas od nekaterih? Uživajte in ne grešite. Vsaj ne preveč, se ne splača! Lp do prihodnjič Jemo zato, da živimo in ne živimo zato, da jemo!!!!!! kokos

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

6. nov 2004 21:55

Hey,... Jaz sem pred kakšnimi tremi mesci hujšala po tej dieti in moram rečt, da precej uspešno. - 10 kg. Ampak nisem zdržala treh mesecev. Sej je dobr občutek, sam zdej je že minilo, pa še 3 kg sem se zredila :( v glavnem pogrešam mal tisti občutek ko na ulici srečaš prijateljico pa ti reče kaj si počela, da te je pol manj. Splača se trudit za to... No, zdej sem se odločila, da spet začnem. In upam, da mi uspe. Ob vaši podpori seveda :) Prvič nisem kej veliko telovadila, zdej pa resno razmišljam o tem. A hodi katera v fitnes? Doma mam orbitrack ampak se kr hitro naveličam, sploh pa je težko začet. Nekoga mal za spodbudo bi rabila. S kolegico sva se pogovarjali, da bi hodili v fitnes, in druga drugo silile kadar se nama ne bi dalo. Mislim, da to ni slab načrt :) Zanima pa me kolikokrat na teden hodite, oz. se rekreirate kako drugače... Lepo se imejte, Amelie

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

7. nov 2004 10:11

Amelie jaz iamma doma orbotrek, po pravilih mislim, da bi bilo najbolje, da bi šlka vsak drugi dan, a ker potem ne čutim lakote grem skoraj vsak dan, če se le da za eno uro ali uro in pol. Hujšam pomoje malo počasneje, a vsaj na gibanju pridobivam in na moči. Če se eno uro mučim mi potem res ni nič do hrane, ker popijem ob tem tudi en liter isostarja, pa gre. Poskusi, ko boš šla parkrat ti bo prešlo v navado. mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

7. nov 2004 10:35

Živio, punce. Vidim, da vas je med vikendom končno nekaj na forumu (drugače, je kar malo dolgčas). Jaz se psihično pripravljam na drugi vodni dan, ki ga bom imela v torek. kupila sem že neke stekleničke in kozarčke, ki jih moram okrasiti (kot novoletna darila) in to bom počela v torek-se moram nekako zamotiti, kljub temu, sda je do novega leta še skoraj 2 meseca Amelie-tudi medve s prijateljico sva imeli takšen načrt, da se bova spodbujali in sva plačali aerobiko za cel mesec. Ko pa je prišel dan za to, sva šli najprej na čaj in ostali tam...v kavarni mislim. tako, da sva bili na totalni izgubi. Upam, da bo vama uspelo. Drugače pa jaz trenutno delam vsak dan trebušnjake in začela sem tečt. Se mi zdi, da odnesem veliko več od tega, da se gibljem v naravi, kot pa da bi plačevala nekaj, kar sploh ne vem, če mi bo odgovarjalo pa še v zaprtem prostoru si-moje mnenje. Res pa je, da si prikrajšan, če je slabo vreme, zelo mrzlo... Upam, da ti bo uspelo. Lep nedeljski dan vam želim. maychi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

7. nov 2004 10:52

Pozdravljene! Že kar nekaj dni prebiram forum in danes sem se končno odločila, da jutri začnem z dieto. Upam, da ne bo prehudo in da bom zdržala. Sy, hvala za www stran, kjer sem si prebrala kako dieta poteka. Kokos, če želiš PILATES vaje, mi pošlji tvoj naslov, pa ti pošljem CD. Do pisanja! Meli

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

7. nov 2004 12:47

2303 a bi te lahko tudi jaz prosila za CD s pilates vajami. PROSIM. maychi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

7. nov 2004 14:59

Maychi, pošlji mi tvoj naslov! Meli

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

7. nov 2004 19:02

Rožica na privatno sporočilo sem ti poslala stran kuža. Si videla??? LP mici_33

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

8. nov 2004 8:00

dobro jutro, kar hitro je minil tale vikend in seveda sem šla takoj pogledat, kako ste se kaj razpisale. Moram priznat, da sem jaz sedaj tud začela trebušnjake delat, ko ste vse tako pridne. Sem pa tudi občasno na orbitreku, ki sem ga lani dobila za rojstni dan. Kar nekaj časa je sameval, zdaj se pa kar spravim nanj. Fajn si glasbo zraven navijem (slušalke), da me bolj vzpodbuja, pa gremo. Sem se pa včeraj tud v naravo podala. Sem šla na Grmado in na Tošč. In hodila sem prav lahkotno.Se mi je prav fino zdelo, da nisem preveč pihala po hribu gor. Tud jaz sem mela danes zjutraj okroglo 70 kg. Upam, da bo jutri kaj drugač, saj mi po kg ne gre preveč hitro dol. Ampak, na cunjah se pa že pozna. Vse visi na meni. Bo res treba v šoping. Drugač mam pa danes spet sadje. Mam 4 mandarine s seboj. Ko pa pridem domov, si bom pa naredila čežano. Lp,Mucy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti