Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

aisha3012  

član od: 19.5.2004

sporočila: 41

2. nov 2004 9:45

dobro jutro! kar se tiče tele odvečne kože: jaz je sicer nimam (verjetno je pr -5 kil tud ne bom imela veliko, pol tega se mi zdi, da s tem nikol nisem mela težav), uporabljam pa eno zelo dobro zadevo, ki ne samo, da se mi zdi, da mi je po mescu dni uporabe na novo napela kožo ampak imam tako lepo kožo ko bebika. to je garnier body cocoon. stane nekega jurja, je pa res fina zadeva. enako garnier body tonic. jaz sem ful zadovoljna. enega zjutraj enega zvečer pa se kmalu vprašate: čigave so pa te noge?! :) pa že kmalu ugotovite, sda niti ne rbite zjutraj in zvečer, ker je preveč in potem ugotovite, da je dovolj že vsak drug dan - tako delam sedaj jaz :) kaj se pa tiče strij jih imam jaz tudi, kaj čmo. pa ne poznam nobene efektivne zadeve, ki bi jih odpravila. pa ve?! lp, jaz pa grem mojemu škrobnemu dnevu naproti. aja, začela sem pisat dnevnih hrane: tisto tabelo sem vzela, ki je na strani od 90 dnevne ločevalne diete, pa se mi zdi, da manj grešiš. ker če si striktno zapisuješ se mi zdi, da se lažje kontroliraš, pa še jezen si sam nase, ko vidiš, da si ga pobiksal!! pa še odgovor za eno, ki je sprševala o sojinem mleku: mleko je načeloma res prepovedano, razen ne B dan, soja pa potem spada na Š dan. poleg tega je pa sojino mleko ogabno. tako navadno kot čokoladno, vanilijevo in vso ostalo sranje. VERJEMI!

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

2. nov 2004 9:47

Zoya, ja 16 kg. Ampak to ni nič čudnega. Na tem forumu jih je precej, ki so shujšale tudi 20 in več kg. Na začetku sem imela 88 kg, na koncu prvih treh mesecev sem pristala na 72. Potem mi je v dveh mesecih šlo dol še 2 kg (!!! tako kot piše v navodilih, če ješ sadje dopoldne), a sem se zaradi živcev, sekiranja in rojstnih dni zredila nazaj za 5 kg. Zato sem se tudi odločila za drugi krog in do zdaj sem bila spet uspešna za 5 kg, torej sem na 70 (a sem imela veliko grehov vmes). Začela sem z: 93 cm pas in 117 cm boki Zdaj sem na: 83 cm pas in 107 cm boki, to je dve konfekcijski številki manj. Ve, ki ste nove, tudi vam lahko uspe. Nisem jaz jaz nekaj posebnega. Meli, jaz sem na začetku diete izračunala, da bi morala do idealne teže shujšati 35 kg!!! In ti povem, da pri takšni cifri nisem vedela, kako. Zdelo se mi je, da bi se morala matrati najmanj eno leto in spraševala sem se že, ali bom še kdaj normalna. Zdaj sem že zelo normalna in počasi bom prišla do želenih kilogramov. Zdaj se mi več ne mudi, ker sem kar zadovoljna že s sedanjim stanjem. Veliko bolj se sprejemam. Meli, fajn je že, da bi se po dieti vse držale še naprej ločevanja živil, mislim pa, da je najbolj važno to, da se tiste 3 mesece po dieti držiš še vedno sadja dopoldne in po 8 uri zvečer ničesar več. Ko sem po dveh mesecih to opustila, so se začeli kilogrami nabirati. Ko se čisto spustiš iz vajeti, se tudi čez dan več ne kontroliraš - vsaj pri meni je tako. No, res sem delala tabelo z vsemi članicami dietične kulinarike , a opremljena je bila le z imenom, krajem, iz katerega smo, in začetkom diete. Drugega ni bilo, ker se mi je zdelo, da so sotali podatki preveč osebni. Lahko bi pa res to dali na neko brezplačno internetno stran, če bi bila večina članic za to. vsak dan lažja Sy Sporočilo je spremenil(a) Sy dne 02. nov 2004 09:53:20

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

2. nov 2004 10:31

Punce drzim pesti za vas in vas berem , super ste res .,,,,, upam da se vam kmalu pridruzim nazaj Dušan

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

2. nov 2004 11:06

Hvala na obširnem odgovoru Sy, se mi je zdelo, da si bila nekje pri mojih kilah pa je res tako, le višine ne vem, pa saj ni važno, sama imam 168 višine in sem začela z 86,4 kg, danes je 13. dan diete in jih imam 81,5. Sy meni so recimo vaša psima o hujšanju veliko pomagala, priprave imam že danes na vodni dan, ker se ga bojim. Pa se mi zdi, da sem po pismih iskala podatke o tem koliko je katera izgubila, pa saj bi se lahko zmenile, tiste ki nam je vseeno, če se vedo naši podatki jih damo gor- se odpre stran in naredi statistika, jaz več kot navadne strani ne znam spacati, zato, če je katera bolj doma v tem in je pripravljena to narediti ji z veseljem posredujem podatke. Pa se naredi tabela in se vpiše podatke kot je v Rinini knjižici, za prvi mesec, drugi in tretji- končni rezultat. Se mi zdi, da bi še ostalim bolj močnim dale voljo in vztrajnost. Sama sem navdušena nad dieto, danes se me elastične kavbojke na riti ne držijo več- ohlapne so in tudi počutim se super, čeprav še enkrat povdarjam ABC vitamini+ isostar ali podobno za na kolo ali orbitrek, če skurim na orbitreku 400kcal, ne more biti napak, da jih 100 popijem v vodi, ker drugače imam težave s koncentracijo, utrujenostjo in vrtoglavico. LP mici_33 Sporočilo je spremenil(a) mici_33 dne 02. nov 2004 11:08:22

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. nov 2004 20:26

Večer. Kako ste kaj? Jaz sem ravno danes ugotovila, da me do 2.vodnega dne loči še 6 dni. Sploh se nisem zavedala, da tako hitro teče (bila sem prepričana, da mi do tja manjkata še 2 tedna...)-kako hitro teče. Kar pa je najpomembneje sploh nimam občutka, da sem na dieti. No saj kilogrami tudi stojijo, tako da tudi tukaj nisem ravno prepričana, da sem na dieti. Ampak vztrajam, ne glede na to ali se premakne za kako kilo dol ali ne-glede na to, da jih nimam ne vem koliko preveč, tudi nisem pričakovala, velikih rezultatov. Bolj pomembno je, da se zdravo prehranjujem, če gre pa še kaj dol, pa še boljše(pa tud če ne). Pa saj sama vem, da še vedno preveč jem za večerjo, pa tudi kakšen manjši prekršek se kdaj znajde (seveda z velikim moralnim mačkom, ko je že prepozno). Ma najbolj važno pa je, da se sploh ne sekiram, če kile ne gredo dol, samo da GOR ne grejo! Še to. Nobena ni napisala, kako je s to žogo. A je nima še nobene? Resno se zanimam, ker razmišljam o nakupu, samo reklame me pa ne prepričajo, boljše če slišiš kaj od koga ki že uporablja stvar. Naj se javijo tiste, ki jo imajo oz. so jo že kdaj kje uporabljale. Prosim! No dosti o mojih problemih, kot berem imate ve več uspeha in držim pesti za vas, da boste tako uspešno nadaljevale. Sedaj pa grem narediti 2 seriji trebušnjakov (da bo vsaj trebuh raven). Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 02. nov 2004 20:29:05

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

2. nov 2004 20:39

Maychi, žoga je zelo primerna namesto stola ob pisalni mizi, ker moraš vedno imeti ravnotežje in zato imaš pravilno držo, a po mojem poskusu mi to ni šlo, ker prav dolgo ne zdržiš in ker moja kolena, ki so v slabem stanju niso prenesla prisiljenega položaja. Telovadit pa na njej nisem poiskusila, jo bom sedaj privlekla iz podstrešne jo postavila na sredo dnevne in pričela telovadit na njej, pa ti povem. Kje pa so dnaes vse, a je vse na dopustu, ko so počitnice?? Sem si danes naredila purana za popoldan, po tem ko sem eno uro hodila v breg in mi je meso tako zasmrdelo- bilo je sveže, ostali so trdili da je ok, da sem ga dala ostalim in jedla solato. Hudo. Lahko noč vsem mimoidočim mici_33

neznan uporabnik

2. nov 2004 21:08

Žogo moja hči že nekaj let pridno uporablja namesto stola, in je ne zamenja, pa čeprav je gimnazijka in kar nekaj časa dnevno presedi na njej, ko se (upam) uči. Včasih ji jo ukradem in delam na njej vaje, ampak je bolj luštno v dvoje - ne mislim nujno partnerja - da si jo podajata, kotalita... je zabavno in nimaš občutka, da telovadiš, dokler se zjutraj ne zbudiš z "muskefibrom" Tjana

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

3. nov 2004 0:39

Sy, najlepša hvala za spodbudo. Sicer te diete še nisem poskusila in ne vem kako ve zdržite takšen ritem, sploh, ko berem o vodnem dnevu. Da cel dan ne bi jedla????? Ojojjj! Groza. Kolikor sem razbrala iz vaših pogovorov, se je potrebno držati tudi neke ure, kadar lahko ješ. To pri meni ne bi šlo, ker imam tako službo. Izgovori??? Ne vem. Mogoče pa res. Ne vem. Nekako se ne morem odločit, pa čeprav me je groza, ko grem mimo ogledala, ali pa gledam v omaro kaj oblečti. Maychi, glede žoge. Jaz jo uporabljam in ti povem, da je meni boljša vadba na njej. Trebušnjaki so super in tudi vse ostale vaje so boljše kot na tleh. Če te še kaj zanima, povej. Sicer pa so dobre tudi PILATES vaje. Bay! Meli Sporočilo je spremenil(a) 2303 dne 03. nov 2004 00:41:41

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

3. nov 2004 10:12

Hoj! Ja Majchi tudi jaz opažam, da kile kar stojijo, čeprav imam občutek, da sem lažja predvsem zjutraj, tehtnica kaže svoje. - Kakšni rezultati so bili pri predhodnicah, kako dolgo vam je stala teža? - Kolikšne izguba KG je bila v drugem in tretjem mesecu? Prosim, da katera odgovori? PROSIM!!! Sy, kakšen napredek pa je pri tebi v tem mesecu? Ali ti teža tudi stoji? Zanima me predvsem zato, ker si tudi ti že drugi krog 3MD. Ali tudi tebi Kg počasneje kopnijo? Kokos, poglej pošto! Vsem želim lepo preživet dan! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

3. nov 2004 10:32

Aja, pozabila sm povedat, da sm visoka 163 cm Meli, ur se je treba držati na grobo: do 12 ure sadje, od 12 do 8ih dva obroka, od 8ih zvečer nič več, le voda. www.mojplanet.com/dieta Meli, tudi jaz skoraj cel dan nič ne jem. Jem ob 11ih, ko grem od doma in ob 8.30, ko pridem domov. Če sem zelo lačna, si omislim nekaj malega, kar pač spada pod določeni dan. B: jogurt ali žemljica s sirom Š: smoki (koruza) ali žemljica s sojino polpeto OH: kakršnakoli žemljica oz. sladka zadeva S: sadje Maychi: če imam prav, sva začeli na isti dan. Torej imam jaz že tudi kmalu vodo. Pri vodi je važno, da veliko piješ, veliko zelenga čaja, ki zmanjšuje lakoto in kruljenje, in da se čim bolj zamotiš s kakšno zanimivo, a lažjo, dejavnostjo. Rožica, jaz sem v prvi polovici (do meseca in pol) shujšala 12 kg, potem pa le še 4 kg. V tem času mi je zelo dolgo stala teža pri miru, a sem vseeno vztrajala, ker sem se pri tem načinu prehranjevanja počutila veliko lažja in imela sem več energije skozi cel dan. Ta žoga, o kateri govorite, tudi mene zanima. Zanima pa me tudi, koliko je premer. Koliko prostora vzame? Lep pozdrav vsem šibam na vlak vsak dan lažja Sy Sporočilo je spremenil(a) Sy dne 03. nov 2004 10:36:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti